בחירת שנאי מתאים לפס לד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת שנאי מתאים לפס לד

Joli

Recommended Posts

כבר הרבה זמן שאני רוצה לשים פס לד מתחת לארונות במטבח.

בקיצור מצאתי באייבי פס (5M) נגד מים עם 60 נורות למטר,

הבעיה שאני לא ממש מבין בחשמל ולא יודע איזה שנאי מתאים לו (כמה וואט כמה אמפר וכו'..)

הדבר הזה יספיק לי?

www.ebay.com/itm/12V-2A-Power-Supply-For-3528-5050-Led-Strip-AC-100-240V-Converter-Adapter-EU-US-/131281339453?pt=US_Lighting_Parts_and_Accessories&hash=item1e90fa443d

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני רכשתי את הרצועת לדים הזו גם והשנאי שהם מוכרים הוא 2 אמפר שבתכלס הוא מספיק אבל נשרף לי .. וגם לעוד חבר שקנה אותו דבר.. תלך לחנויות חשמל תקנה אותו שנאי אבל 5 אמפר ואתה תיהיה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה strip אמור לקחת כ 0.5A למטר ... 1A למטר במקרה של לדים עוצמתיים במיוחד. השנאי של פשוט גנרי מידי ולא עומד במשימה (ואולי גם לא ממש בטיחותי)

קח שנאי באיכות נורמלית אפילו של 2A והוא יעבוד בסדר

חוצמזה, להארכת אורך החיים של הלדים, תדביק פס אלומיניום דק כלשהוא (או אפילו alumunum tape שעשוי מאלומיניום מתכתי) לתחתית של הארון, ועליו את הלדים, שיתפקד כמו גוף . תבודד בקצוות את החיבורים / המקום החתוך של ה strip שלא יקצרו אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה strip אמור לקחת כ 0.5A למטר ... 1A למטר במקרה של לדים עוצמתיים במיוחד. השנאי של פשוט גנרי מידי ולא עומד במשימה (ואולי גם לא ממש בטיחותי)

קח שנאי באיכות נורמלית אפילו של 2A והוא יעבוד בסדר

חוצמזה, להארכת אורך החיים של הלדים, תדביק פס אלומיניום דק כלשהוא (או אפילו alumunum tape שעשוי מאלומיניום מתכתי) לתחתית של הארון, ועליו את הלדים, שיתפקד כמו גוף . תבודד בקצוות את החיבורים / המקום החתוך של ה strip שלא יקצרו אליו

תודה על הטיפים אעשה זאת.. (למרות שמדובר בסטריפ נגד מים אז לא נראה לי שפס אלומניום יקרר אותו)

ולגבי השנאי פשוט ללכת לחנות ולבקש שנאי של 12 וולט ו- 2 אמפר? (יש מושג כמה זה אמור לעלות בערך?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...