חיבור מסך לממיר,עזרה! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מסך לממיר,עזרה!

chric

Recommended Posts

שלום רב :),לפני כשבוע רכשתי מסך של דל p2414h,יש לי כרטיס מסך דיי ישן של radeon 4800 hd,והמסך מחובר עם dvi לכרטיס מסך, נשארו לי 2 יציאות במסך שזה ה vga ו dp, אין לי טלויזיה ממזמן ויש לי ממיר הוט מג'יק פנוי בחדר עם יציאת , מה שרציתי לברר זה מה האופציות שיש לי לחבר במקביל את המסך לממיר? אני יכול פשוט לקנות מתאם dp- ולחבר עם כבל בין המסך לממיר?איך זה יעבוד במקביל גם עם מחשב וגם ממיר,ועוד משהו שאני לא כ"כ מבין מה עם האודיו? יש לי רמקולים של harman kardon sound stick 3 עם חיבור יחיד נראה לי רק למחשב,יש אופציה להוציא אודיו גם עם הממיר? אני מבסוט מהמסך והכל אבל כבר מתחיל לחשוב שהיתי אולי צריך לקנות משהו עם יציאת ורמקולים מובנים אולי....מה הכי כדאי לי לעשות ואם אפשר בכלל לעשות משהו מבלי להסתבך יותר מדיי,תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

http://www.mediagalaxy.co.il/rec/2485-%D7%9B%D7%91%D7%9C-%D7%9E%D7%AA%D7%90%D7%9D-%D7%94%D7%9E%D7%9E%D7%99%D7%A8-HDMI-%D7%9C-VGA--%D7%90%D7%95%D7%93%D7%99%D7%95-%D7%90%D7%A0%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99

כצפוי יותר יקר מEBAY...

לגבי הסאונד, אתה פשוט מחבר את הרמקולים ישירות לline out, ולכן כדאי שיהיו לך יעודיים אפילו פשוטים עבור צפייה בטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...