חוות דעת על מארז corsair spec-01 , תקציב עד 350 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מארז corsair spec-01 , תקציב עד 350 ש"ח

kokoki

Recommended Posts

אני צריך מידע לגבי המארז הבא : Carbide Series® SPEC-01 Red LED Mid-Tower Gaming Case (http://www.corsair.com/en/carbide-series-spec-01-red-led-mid-tower-gaming-case)

הצעת המחיר שראיתי עליו היא 330 ₪ אני רוצה לדעת אם הוא טוב, אם יש בו מקום לכונן אופטי, אם הוא מאוורר טוב ועוד מידע עליו בכללי מהניסיון שלכם (לא הצלחתי להבין הרבה מאתר החברה).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז תקציבי נחמד , כמה דברים לקחת בחשבון :

1.בKSP הוא עולה 300 ש"ח

2.יש מקום ל2 כוננים אופטיים ו4 דיסקים קשיחים

3.לשים לב לגובה הקירור למעבד , עד 150 מ"מ כך שרוב הTOWER מחוץ למשחק .

4.המארז פוטנציאלית הוא מאוד מאוורר ( 2X140/120 מקדימה , 2X120 בגג ו120 מאחור ) אך מגיע עם מאוורר בודד בלבד כך שתיאלץ להוסיף מאווררים אם תרצה אוורור נוסף .

5.יש פילטר קדמי ( מובנה בפנל ) ופילטר לספק אך אין פילטר עליון מה שאומר שאם אין לך מאווררים שמוציאים אוויר למעלה אז זה די משמש כמגנט לאבק .

6.הATNTEC GX500 הוא בעל מבנה דומה , עולה פחות ( 195 ש"ח ) ומגיע עם מסנן אבק קדמי הניתן להסרה , שלושה מאווררים ובקרי מהירות למאווררים הללו .

מקווה שזה עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול ללכת על הבחירה המקורית שלך הSPEC-1 שגם אני כמוך חושב שהוא יפה יותר מהאחרים והחלון מיושם יותר טוב ( אני משוחד קצת עם מארזי ו-SILVERSTONE :) , יש לי כמה מאלו ומאלו ) ולהוסיף שני מאווררי 120 מ"מ ( שניים מקדימה ואחד אחורי ) , יצא לך בערך המחיר שרצית , פלוס מינוס 20 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...