התלבטות בין GIGABYTE GTX 970 G1 לבין GTX980 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין GIGABYTE GTX 970 G1 לבין GTX980

l_messi

Recommended Posts

מהו הכרטיס שברצונכם לקבל עליו חוות דעת?

.

פרטים על הכרטיס החדש:

מתוכנן לקניה מKSP

מהם השימושים העיקריים שלך מהכרטיס(הדגישו את מה שאתם צריכים):

גיימינג

כרטיס ל-SLI במידה וזה יהיה ה970 אולי בעתיד

וגם קראתי שמערך SLI לא תמיד תומך בכל המשחקים כמו שצריך ויש בעיות עם דרייברים אז אני חושש קצת לעשות מערך של כרטיסים

- אם בחרת בגיימינג, באילו משחקים תשחק?
BF4 COD GTA FIFA NBA AC
ובסגנון

האם תהיו מעוניינים לבצע OC לכרטיס מסך?

אולי כי כרגע אני לא יודע וילמד על זה בקרוב

מפרט המחשב:

מעבד
:

I5 2500 3.3 GHZ

לוח אם
:

ASUS P8H67-M

כרטיס מסך נוכחי
:

GTX 560TI

מארז:

THERMALTEK V9

ספק כוח
:

CHIFTECK 550W
איזה מסך יש לכם או מה גודלו? מה הרזולוציה המקסימלית שהמסך תמך בה?

Dell U2312HM 1920X1080

הערות נוספות:

אני כמעט סגור על 970 של gigabyte אבל בגלל שאני רוצה לקנות אותו לטווח הארוך אז חשבתי אולי כדאי לי להשקיע ב980 למרות שאני יודע שהוא חזק רק ב13% יותר מה970 ולא שווה כ"כ להשקיע את ההפרש הזה בשביל 13%

ועוד משהו ראיתי כאן מישהו ששאל של איזה חברה הכי כדאי וכו' ומבדיקה שעשיתי ראיתי שהגיגהבייט הכי גבוה במבחני ביצועים אבל הוא יותר רועש משניהם השאלה שלי היא מה עוצמת הרעש שלו שתהייה אני מעדיף שקט אבל לא יפריע לי שיהיה רועש קצת אבל במידה נסבלת

ועוד משהו האם הוא יתאים למארז שלי?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלא צריך יותר מזה אבל אני חושב גם על המשחקים של עוד נגיד שנתיים שלוש שגם יעבדו טוב

ולגבי הספק אני יודע שזה לא יספיק אני קונה 750W אבל לא בטוח שאני יעשה

כרגע בטוח לא בעתיד אולי כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שעדיף לקנות את ה970 נכון?

ועוד משהו ראיתי כאן מישהו ששאל של איזה חברה הכי כדאי ASUS MSI או GIGABYTE' ומבדיקה שעשיתי ראיתי שהגיגהבייט הכי גבוה במבחני ביצועים אבל הוא יותר רועש משניהם השאלה שלי היא מה עוצמת הרעש שלו שתהייה אני מעדיף שקט אבל לא יפריע לי שיהיה רועש קצת אבל במידה נסבלת

http://www.guru3d.com/articles-pages/gigabyte-geforce-gtx-970-g1-gaming-review,1.html

ועוד שאלה המימדים שלו זה L=312mm, W=129mm, H=43mm

הוא יכנס לי במארז

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=5364

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם עושים OC בערך לאותן רמות... הם מגיעים בfactory clocks שונים אבל זה שטויות להעלות את הSTRIX לתדר של G1.

הG1 כן יכול לסחוב קצת יותר גבוה (הוא יכול לצרוך יותר הספק מהSTRIX) - אבל קח בחשבון שהוא יותר רועש וגם די ארוך (תוודא שהוא נכנס לך במארז לפני שאתה קונה).

סך הכל, שניהם כרטיסים מעולים. אם אתה לא הולך לעשות OC קיצוני ולהעלות את המתח של הכרטיס עד הקצה אז אין באמת הבדל בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה מאחורי GTX970 זה הכרטיס סטוק הבסיסי של נווידיה ללא האוברקלוק. אין פה השוואות בין היצרנים גיגהבייט ואסוס. בפועל הם צמודים מאוד. לגיגהבייט יש תדר גבוה במעט לכן יכול להיות שיהיה לו יתרון קטן מאוד על פני האסוס אבל כמו שכבר אמרתי כשאתה משכלל את כל המאפיינים האסוס עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאסוס יותר קטן?

ןלגבי הOC אני לא ממש יודע איך עושים את זה ומפחד קצת לעשות את זה שלא יהרס לי הכרטיס אז ככה שאולי עדיף לי את הגיגהבייט שמגיע בתדר יותר גבוה

השאלה היא נגיד אם אני בכלל ירגיש את ההבדלים שבין התדרים האלה כאילו בכמה פריים נראה לכם יתפרש ההבדל?

ותודה רבה על העזרה מאוד מעריך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסוס יותר קצר בכמה סנטימטרים - תחפש בגוגל באתרים של gigabyte ו יש מידות מדויקות עד למילימטר. תשווה את הרוחב של הכרטיס עם הרוחב שיש לך במארז (תחפש את הדגם באינטרנט, לרוב זה רשום. אם לא אז תמדוד בעצמך עם טייפ).

ההבדל בביצועים הוא בFPS-ים בודדים, ובהתחשבה בזה ש970 מריץ כל משחק על 60fps חלק (ב1080p) אז זה לא באמת משנה הרבה...

אגב, לבצע OC קטנצ'יק כזה זה באמת שטויות. אתה רק צריך לעלות את הסליידר של הboost clock לתדר של G1 - והינה השתדרגת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אחי אני כנראה ילך באמת על ה970 בצרוף וספק חדש

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Asus GTX970 4GB STRIX OC DirectCU II GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 750W 80+ Bronze M12II EVO 1

הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 3420 שקל

עמוד מוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסוס יותר קצר בכמה סנטימטרים - תחפש בגוגל באתרים של gigabyte ו יש מידות מדויקות עד למילימטר. תשווה את הרוחב של הכרטיס עם הרוחב שיש לך במארז (תחפש את הדגם באינטרנט, לרוב זה רשום. אם לא אז תמדוד בעצמך עם טייפ).

ההבדל בביצועים הוא בFPS-ים בודדים, ובהתחשבה בזה ש970 מריץ כל משחק על 60fps חלק (ב1080p) אז זה לא באמת משנה הרבה...

אגב, לבצע OC קטנצ'יק כזה זה באמת שטויות. אתה רק צריך לעלות את הסליידר של הboost clock לתדר של G1 - והינה השתדרגת.

אז מה אתה ממליץ לי אחי ללכת על האסוס כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...