מחפש עכבר אלחוטי נוח בלי מקלדת - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר אלחוטי נוח בלי מקלדת

rico

Recommended Posts

שלום רב,

כרגע יש לי עכבר מסוג G500 שבא בחבילה עם מקלדת של Steelseries SHIFT ...

בזמן האחרון העכבר מתחיל לעשות 2 לחיצות כשאני לוחץ על משהו פעם 1 אפילו דאבל..

דוגמא: לוחץ פעם אחת על תיקייה של תמונות במקרה וזה ישר פותח תמונה אחר-כך.. וכדומה.

זה פשוט לא נוח, אני מקווה שזה קשור לעכבר ולא למחשב עצמו, אם אתם מבינים בבקשה למה זה קורה?

לפעמיים גם צריך ללחוץ חזק על העכבר כדי שיקבל את הפקודה הרצוייה ולא "יפסיק" (יוותר) באמצע.

נניח במשחקים שכדי להתקדם וכל מיני אפשרויות, אפשר בלחצן 1 "לעצור" את המסך או לעשות "כוונת" (זום) וכו'..

אך עכבר זה עושה בעיות מציקות.

בזמן האחרון גם מתחיל לכאוב לי המפרק של היד, האחיזה "עכביש" (אם לא טועה) פשוט לא נוחה..

הבנתי שיש גם סוג של אחיזה שטוחה, שרוב היד על העכבר.

אין לי יד גדולה כ"כ, מקווה למצוא עכבר נוח לקנייה.

העכבר מיועד בעיקר משחקים, גלישה באינטרנט, עבודות אופיס קלות וכו'..

אני מטלבט בין עכבר חוטי (סליחה טעות בכותרת), עד תקציב של 400 ש"ח.

יש לי הצעה 1 אפשר לשמוע את דעתכם:

עכבר Razer Deathadder 2013 4G 6400dpi

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=843555

תודה רבה לעזרה חברים!

בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לתגובה.

מה הכוונה ב-Palm ?

הבנתי ש Deathadder אחיזה שטוחה-> על העכבר, פחות לגרור את רוב כף היד על ה pad עצמו?

כתבתי שעכשיו עם ה- G500 אחיזת עכביש זאת אומרת האצבעות כלפי מעלה על הלחצנים, לא יד שטוחה-> קמורה.

המלצות? תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע שיטת האחיזה היא:

Fingertip , שכן לא נוחה כ"כ לגיימינג, מפרק היד דיי כואב, ללא ידיים גדולות.

אני חושב שמעדיף את האחיזה של Palm כמו שרשמת למעלה (יותר נוח לאחיזה ולשימוש ממושך).

יש עכבר כזה שמיועד לגיימינג? (כל מיני תוספים- לחצנים בצדדים וכאלה בנוסף לגלגלת, כמו שינוי מהירות וכדומה).

תודה רבה לך לעזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אני רוצה להבין משהו. אתה מחזיק את הg500 שלך בצורת finger tip, וזה מכאיב לך בפרק היד?

תניח את כל היד שלך על העכבר ותגרור/תשתמש בעכבר קצת יותר.

הg400s הוא בדיוק באותה צורה, והrival עלול להיות לך פחות נוח גם כן.

אם אין לך יד גדולה, ואתה מחפש עכבר לpalm, אני הייתי מציע לך דווקא את הcoolermaster alcor.

הוא קטן יותר מהg500, אבל עדיין מתאים לpalm.

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=13172&aff=Ret&utm_source=ret.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נוח כל היד.. לצערי.. לגיימינג בישביל דיוק והזזה (שליטה) כשהיד על הפד יותר נוח למשחק, פחות נוח לגוף (למפרק).

אממ אז הסוג של לא טובים?

וכן אין לי יד גדולה, אבל עכבר קטן יותר מ G500 שיש לי עכשיו, יכול לפתוח את הבעיה של הכאב?

או שעדיף דווקא עכבר יותר גדול קצת, כדי שאוכל לשלוט מלא כשרוב היד על העכבר?

תודה רבה לשניכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב גיימינג או לא גיימינג. כשאתה מחזיק את העכבר כשהמחשב מכובה, איך אתה מחזיק את העכבר? איך הכי נוח לך לגרור אותו?

אם אתה מחזיק את העכבר רק עם האצבעות שלך, אתה צריך עכבר קטן. לא g500. ואם תשאר עם האחיזה הזאת, הכאב יעבור.

אם הכאב מופיע בזמן שאתה מחזיק את העכבר רק עם האצבעות, ולא נוח לך כשכל היד על העכבר, לך לרופא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב,

כרגע יש לי עכבר מסוג G500 שבא בחבילה עם מקלדת של SHIFT ...

בזמן האחרון העכבר מתחיל לעשות 2 לחיצות כשאני לוחץ על משהו פעם 1 אפילו דאבל..

דוגמא: לוחץ פעם אחת על תיקייה של במקרה וזה ישר פותח תמונה אחר-כך.. וכדומה.

זה פשוט לא נוח, אני מקווה שזה קשור לעכבר ולא למחשב עצמו, אם אתם מבינים בבקשה למה זה קורה?

לפעמיים גם צריך ללחוץ חזק על העכבר כדי שיקבל את הפקודה הרצוייה ולא "יפסיק" (יוותר) באמצע.

נניח במשחקים שכדי להתקדם וכל מיני אפשרויות, אפשר בלחצן 1 "לעצור" את המסך או לעשות "כוונת" (זום) וכו'..

אך עכבר זה עושה בעיות מציקות.

אני יכול לומר על ^זה^ משהו מניסיון אישי, היה לי פעם G500 ומהר מאוד (משהו כמו אחרי חודשיים שהוא אצלי) התחילה הבעיה שאתה מתאר. בזמנו חפרתי על זה ברשת וגיליתי שזו בעיה נפוצה בדגם הזה (יש המון אנשים עם הבעיה הזו) אנשים ששלחו מייל לתמיכה של לוג'יטק קיבלו עכבר חדש במקום אבל גם הוא לבסוף עשה את אותן הבעיות. בקיצור זה פגם בעכבר הזה ואם הוא אצלך הרבה זמן ורק עכשיו הוא מזייף ככה אז תגיד תודה שנפלת על אחד טוב יחסית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההבנה אחי :)

איזה עכבר יש לך עכשיו שאתה יכול להציע שהוא נוח, מחיר סביר ועושה את העבודה בהצלחה?

בלי 2 לחיצות או לחיצה חזקה שיקבל פקודה ולא יוותר באמצע...

ו- meir מחזיק את העכבר עם מפרק כף היד, כמו שאמרתי עכבר רגיל אך לא נוח, כשאני שם את כל היד על העכבר, לא נוח בשליטה, לפי סוג האחיזה.

ובקיצור הרופא אמר שאתה אומר שטויות לא רלוונטיות, אם לא למשחקים אז לשימוש רגיל ואם זה לשימוש רגיל אז העכבר עצמו לא עושה את העבודה.

איזה עכבר אתם משתמשים כרגע עם יכולות נאמנות?

תודה רבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני משתמש ב mionix naos 3200 ואני מרוצה ממנו (הומלץ לי פה בפורום אגב). הוא מיועד לאחיזת PALM. אם אתה לא סגור על צורות האחיזה השונות תעבור ביוטיוב על סרטון או משהו שמסביר את העניין 5 דקות ואין שאלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך עכבר לclaw. ואם אתה מחפש עכבר למשחקים, אז:

עכבר ארגונומי ליד ימין.

http://ksp.co.il/?select=.1043..221..1295.&list=1&sort=2&glist=1&uin=19887&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

עכבר שווה ידיים:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12687

בכל מקרה, קשה לי להבין אותך.

אני רציתי לדעת איך הכי נוח לך להחזיק את העכבר, בלי קשר לעכבר שאתה משתמש כרגע, כי עד עכשיו, אתה אמרת שהאחיזה שלך היא אחיזת "עכביש", שזה לא אומר לי שום דבר כי זה כינוי שאתה המצאת.

אחר כך הסברת שאתה מחזיק את העכבר רק עם האצבעות, יענו- fingertip. ואז ניסחת שאתה רוצה לנסות את תנוחת הpalm, מה שמסתבר - לא נוח לך.

אחר כך אתה אומר לי שאתה משתמש בשורש כף היד שלך להזיז את העכבר, מה שאני מבין שאתה בעצם רגיל לתנוחת הclaw.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט חשבתי או זכרתי לא נכון בקשר לאחיזת "עכביש".... שהאצבעות כלפי מעלה מונחות על הלחצנים.

תודה מאיר, אני ילך על העכבר גיימינג מksp ליד ימין שהבאת.

מחיר טוב ואני מקווה שגם הביצועים והנוחות.

יש לי פד של Taito - mini-size 5mm מקווה שהם ילכו טוב ביחד, בנוסף ^^

תודה רבה לכם חברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...