באג ג'יבריש מציק ב-Assassin's creed 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באג ג'יבריש מציק ב-Assassin's creed 3

Animor

Recommended Posts

נתקלתי בבאג מציק ב-Assassin's creed 3: אם השפה בווינדוס לפני שאני נכנס למשחק היא עברית, במשחק עצמו אותיות מסוימות מופיעות כג'בריש. למשל האותיות שיש ליד ה-HUD, או ב-popup כאשר צריך לבצע פעולה מיוחדת.

כדי לסדר את זה אני צריך לצאת מהמשחק, לשנות בווינדוס את השפה לאנגלית ולהיכנס שוב למשחק.

למישהו יש רעיון ממה זה נובע ואיך אפשר לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם השפה הראשית של הווינדוס היא אנגלית והמשנית עברית תיפטר מהבעיה.

ראשית אני מתכוון שכאשר אתה מדליק את המחשב ומגיע לשולחן עבודה בברירת המחדל שפת המקשים היא אנגלית אלא אם אתה הופך לעברית.

בגלל זה תמיד שאני מתקין אני בוחר בשפת המקשים אנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי, זה כבר מוגדר אצלי כאנגלית.

ובכל מקרה, הדיון שקישרת אליו הוא לבעיה אחרת אם אני מבין נכון. שם הייתה בעיה עם שפה שהמשחק תומך בה.

אני חושב שאם השפה הראשית של הווינדוס היא אנגלית והמשנית עברית תיפטר מהבעיה.

ראשית אני מתכוון שכאשר אתה מדליק את המחשב ומגיע לשולחן עבודה בברירת המחדל שפת המקשים היא אנגלית אלא אם אתה הופך לעברית.

בגלל זה תמיד שאני מתקין ווינדוס אני בוחר בשפת המקשים אנגלית.

שפת ברירת המחדל שלי היא אנגלית. אבל זה לא רלוונטי כי אני כמעט ולא מכבה את המחשב גם ככה. לכן, אם נניח אני כותב משהו בעברית במסמך/פורום/פייסבוק ואחר כך נכנס לשחק, השפה פשוט נשארת על עברית בווינדוס והבאג מופיע ב-AC3.

אגב, מצאתי עוד מישהו שהתלונן על בעיה דומה, אבל לא נתנו לו שם פיתרון:

http://forums.ubi.com/showthread.php/920723-Ingame-keyboard-keys-shown-in-gibberish-Forums

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה.. מוזר..

זה באג נראה לי בווינדוס כי זה לא אמור להישאר עברית. אם נניח אתה עכשיו בפורום הזה כותב בעברית נניח עם כרום, ואז אתה ממזער ופותח אקספלורר לצורך העניין הוא נפתח עם שפת מקשים אנגלית או עברית?

אצלי ברירת המחדל אנגלית אז הוא נפתח באנגלית, מה שאומר שאם אני כותב בעברית בפורום או כתבן או לא משנה מה ברגע שאני פותח משחק הוא נפתח כאשר שפת ברירת המחדל היא אנגלית. מה שאומר שהווינדוס לא משנה אצלך את השפה ונשאר "תקוע" על עברית.

אני די מנחש פה כן..

אגב 8.1\8\7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפת ברירת המחדל שלי היא אנגלית. אבל זה לא רלוונטי כי אני כמעט ולא מכבה את המחשב גם ככה. לכן, אם נניח אני כותב משהו בעברית במסמך/פורום/פייסבוק ואחר כך נכנס לשחק, השפה פשוט נשארת על עברית בווינדוס והבאג מופיע ב-AC3.

שפת כתיבה ברירת מחדל, לא שפת מערכת:

Control Panel\All Control Panel Items\Language\Advanced settings

תנסה לסמן גם את "let me set different input methods for each app window" זה אמור לאפס לך את השפה לברירת המחדל לכל מסך/תוכנה חדשה שפתחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה. לא הבנתי באמת למה אצל Avik השפה משתנה מתוכנה לתוכנה, כנראה שאצלו האפשרות הזו מסומנת.

אבל אני לא רוצה שלכל מסך תוכנה תהיה שפה שונה, אני רוצה שהשפה תישאר לפי מה שקבעתי אותה. יש אפשרות לקבוע רק עבור יישום מסוים שהשפה עבורו תהיה אנגלית?

בכל מקרה זה באג... למשחק לא אמור להיות אכפת איזו שפת קלט מוגדרת בווינדוס, הוא אמור להפעיל את המשחק באנגלית ולהציג הכול באנגלית. פעם ראשונה שאני נתקל במשהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שידוע לי. זה או שלא משתנה אלא רק על פי ההגדרה שלך, או שזה משתנה פר תוכנה.

וכן זה באג במשחק. נתקלתי בזה גם פעם ונראה לי שגם במשחק של יובי. נראה לי זה היה 3 או blood dragon...

תנסה לפנות לתמיכה שלהם (במייל לא בפורומים) נראה מה הם יגידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...