עזרה בשדרוג מחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשדרוג מחשב

masmeri

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב בן 3 שנים, שקניתי כשהתגייסתי ועכשיו עם השחרור אני מעוניין לשדרג אותו.

שימוש:

בייחוד צפייה בסרטים/סדרות, שימוש כללי (אינטנט וכו...) ומשחקים.

מחיר:

חלק מההתייעצות זה הבנה של המחיר שצורך שדרוג פשוט, אין הגבלה, לפי המחיר אני יחליט עם כדאי או לא.

החשב על כ1600 ש"ח לפני כ3 שנים.

מפרט:

מעבדי אינטל Core i3 550, 3.2GHz, s1156, 4MB, GPU , Tray

מאווררים וגופי קירור מאוררים למעבדים Generic CPU Cooler For s1155/1156

לוחות אם למעבדי אינטל GIGABYTE H55M-D2H s1156 i3/i5/i7, Intel H55, 2200, 2xPCI-E, VGA, HDMI

זכרונות DDR3 1333Mhz 2GB Kingston

דיסקים קשיחים Hitachi DeskStar 500GB 7200RPM 16MB SATA II

כרטיסי מסך Intel HD Graphics

כרטיסי קול On Board 5.1 Channel Audio

צורבי DVD LG DVD±RW GH22NS x22 Black SATA (Oem)

ציוד רשתות Wired Products On Board 10/100/1000

מארזים Warrior-18 MIDI ATX Black With + 1X80MM Fan (Arctic Cooling) (No PSU)

ספקי כוח Golden Tiger 450W Real, 12cm Fan (24pin)

השאלה העיקרית האם שדרוג פשוט אפשרי?

הדבר שבטוח אני אצטרך זה כרטיס מסך (נכתבה הודעה נפרדת בפורום כרטיסי מסך).

חוץ מזה האם יש עוד חומרה ששווה לשדרג (זכרון וכו...)

תודה לעוזרים, אור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המסך שיש לך. בנוסף לרזולוציה, זה גם ממש חשוב לחווית שימוש שיהיה מסך נורמאלי.

בכל מקרה, שידרוג בסיסי שיחזיק עול לא מעט זמן הוא לא כזה מסובך.

קח מעבד עם 4 ליבות (ממליץ על I7. יעלה לך בין 600 ל 700 שקל עכשיו יש פירסומים ביד2 או אם חסר תקציב אז I5. עכשיו יש ביד 2 ב 300. אבל עדיף I7. זה עדיין מעבד די מודרני והוא ייתן עוד הרבה זמן תוצאות טובות במשחקים. )

עבור חויית שימוש ומשחקיות טובה תקח SSD. עוד פעם. הכל תלוי בתקציב. SSD מיד שנייה SATA3 120GB של קינגסטון נגיד יעלה לך בסביבות 200 שקל. אמנם SSD זה לא חובה אך הוא משפר פלאים כל משחק רשת או אפילו סתם שימוש יום יומי. מומלץ. יש SSD טובים יותר, יש פחות טובים אך חד וחלק עם SSD הכל טוב יותר.

RAM אין ברירה. יבמקום להוסיף RAM אני מליץ להחליף ל סטיק של 8 גיגה בתדר 1600. 8 זה די והותר כרגע, אם תוסיף עוד זיכרון לסטיק קיים אז יהיה לך או 10 (מיותר) או 6 שזה מספיק אבל עדיין עדיף 8.

מבחינת כ.מסך, הרבה תלוי במסך שלך אבל באופן עקרוני אחד הכרטיסים המשתלמים ביותר היו בשוק הבינוני (MID RANGE) זה 7950 מפלונטר (משומש עם שנתיים אחריות) פחות מ 500 שקל!

מבחינת ספק אין ברירה. אתה חייב להחליף למשהו טוב. המחשב שלך כפי שהוא עכשיו לא מעמיס על ספק. אין שלך שם כ.מסך. ברגע שתוסיף כ.מסך, חייבים לקחת ספק טוב.

גם בעתיד, כ.מסך מדור לדור צורכים פחות חשמל אז הספק אמור להספיק גם לשידרוג כרטיס הבא.

אז באופן עקרוני המחירים הם

300-700 למעבד, תלוי בתקציב.

250 ספק.

350 (אם חסר תקציב אז אפשר לקחת סטיק של 4 גיגה 1333MHZ ב 100-120 ביד 2. אמור להיות גם בסדר גמור.

SSD הכי זול שאני רואה עכשיו ביד2 זה 200. זה בערך המחיר שלהם.. אתה צריך לפחות 120 גיגה אם תחפש משומש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...