איטיות ברשת 012mobile - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות ברשת 012mobile

MalGano

Recommended Posts

שלום לכולם,

אז לפני שאני פונה לתמיכה שלהם בצ'אט (שפעם אחרונה המתנתי כ-5 שעות עד שענו לי כדי להגיד שמישהו יחזור אליי תוך 24 שעות וחזרו תוך שבוע), רציתי לשאול אם עוד מישהו חווה איטיות גלישה ברשת שלהם. הבעיה התחילה לפני מספר חודשים סמוך לתקופה שבה הושקה רשת "4G" של אורנג'\012. ברשותי מכשיר גלקסי 3 (גרסה בינלאומית שלא תומך ב- מן הסתם, רום רשמי) שבחודשים הראשונים שהצטרפתי ל-012 קיבלתי מהירויות של בין 7-12 מגה-ביט. בתקופה האחרונה המהירות נעה בין 0.5 עד 4.8 לכל היותר, ועם upload של 0.8 מגה-ביט. הבדיקות נעשו עם speedtest למספר שרתים (גם קרובים גיאוגרפית וכן לשרת של orange בראש העין) והתוצאות תמיד היו עקביות. אני מקבל את הרושם כאילו ישנה מגבלה על המהירות של 5 הורדה ו-1 העלאה.

חשוב לציין שחבילת הגלישה שלי לא נוצלה עד הסוף וכן ניסיתי לשחק עם הגדרות ה-APN ללא הועיל.

מישהו נתקל\מצליח לקבל מהירות גבוהה יותר? קיימת מגבלת מהירות שלא הייתי מודע לה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, אבל אני מדבר על איזור שפעם הייתי מקבל בו מהירות של 12 וכיום 1.5~2.5 בבמוצע. למען האמת בכל מקום אחר שבדקתי המהירות נותרה זהה, ועם כל הכבוד, זה אפילו לא קרוב ל-5-6 שאתה מקבל במקרה הכי גרוע.

טוב, נראה מה יגידו בתמיכה הטכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בסוף לא היה לי זמן לנסות וליצור קשר עם התמיכה הטכנית, אבל בדיקה נוספת שביצעתי לא מזמן הראתה שהמהירות חזרה לקדמותה - באיזור 5-12 מגהביט. אולי בכל זאת היה מדובר באיזו תקלה איזורית מתמשכת\מצב רוח של הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...