מה המשחק האחרון ששילמתם עבורו יותר מ-$20 ומדוע? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המשחק האחרון ששילמתם עבורו יותר מ-$20 ומדוע?

Mandheling

Recommended Posts

יש לי באקלוג גדול של משחקים שאני מאוד רוצה לשחק אבל לא מצליח להגיע אליהם, כך שהמשחקים היחידים שאני עדיין רוכש הם משחקים בהנחה משמעותית (75%) או באנדלים, וגם שם אני בד"כ לא מוציא יותר מ-$10.

מעניין אותי לשמוע מה גורם לאנשים לשלם מחיר מלא (או קרוב לזה) כשברור שזה רק עניין של זמן עד שהמחיר של משחק יירד משמעותית. האם החוויה של משחק AAA משנת 2014 כל כך שונה ומדהימה מזו של משחק באותה קטגוריה מ-2012? אגב, למרות שיש לי בבאקלוג משחקים חדשים יחסית בקטגוריה הזו (Tomb Raider האחרון, Infinite ואחרים) אני כרגע משחק אחרים שאף אחד מהם לא מצטיין בערכי הפקה יוצאי דופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדובר במשחקי אז אין ספק שלמשחק חדש יש יתרון משמעותית על פני משחק בן שנה-שנתיים, אלא אם זה משחק קלאסי (כגון סטארקראפט) שאתה פשוט יודע שיהיה בו עניין למשך שנים רבות. אם אתה מהאנשים שאוהבים להתערבב בקהילת המשחקים ולדון במשחקים החדשים, אז כנראה גם תעדיף לשחק במשחקים ברגע שהם יוצאים.

אני אישית בצד שלך, אני משחק בעיקר משחקים לשחקן יחיד ולכן אני לא רואה סיבה מיוחדת לא לשחק משחקים באיחור של שנה-שנתיים-חמש שנים, ויש קהילות שלמות שמלאות באנשים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shadow of mordor + season pass

Saints row gat out of hell בדר כלל אני נגד הזמנה מוקדמת, אבל בשביל Saints row אני אחרוג ממנהגי

אני גם מאוד רוצה לעשות הזמנה מוקדמת ל mirrors edge 2 ברגע שיצא, אבל אני גם מאוד מפחד שיהיה תקול בשחרור (הרי אלה ea ו dice)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dragon Age Inquisition

ראיתי כל כך הרבה על המשחק שאני מאמין שהוא לא יהיה נפילה טוטאלית וגם אם הביקורות יהיו קטסטרופה, אפשר להחזיר את המשחק באוריג'ין תוך 24 שעות ולקבל את הכסף חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוטאל וואר רומא 2.

נקנה לפני שבוע :P

משחק טוטאל וואר ראשון שלי.

שמעתי על הסדרה אבל מסיבה כולשהי הדחקתי אותה ושללתי אותה בכוונה שזה לא מהסוג שאני אוהב.

CIV 5

הם הצליחו להוציא דמו שעוצר בדיוק לפני שהמשחק נהיה משעמם.

באמת?

אני מת על משחקי סיב. שיחקתי בו עוד מהרגע שהוא יצא ואני עדיין משחק בו כול כמה חודשים.

אחד המשחקים הכי משתלמים מבחינת שעות\כסף שהיו לי, ביחד עם פולאאוט ומשחקי פארדוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי לשמוע מה גורם לאנשים לשלם מחיר מלא (או קרוב לזה) כשברור שזה רק עניין של זמן עד שהמחיר של משחק יירד משמעותית.

התשובה בתוך השאלה...זמן!

גם ככה אתה מחכה שנה שנתיים למשחק טוב שאתה מצפה לו, ואז שהגיע הרגע אז מה?..לחכות עוד שנה שירד המחיר?

בדרך כלל בזמן השקה אפשר למצוא משחק טוב במחיר של30$ בממוצע ברשת, במקרה הטוב הוא ירד ל19.90$, ואם הוא כישלון יש מצב למצוא אותו ב10$.

לי אישית לא מתאים לחכות לירידת מחיר למשחק טוב שאני מצפה לו :-)

וכמו שידידנו (יואב) אמר, כשמדובר במשחק , יש יתרון משמעותי בזמן ההשקה בעיקר בז'אנר הFPS.

אבל כמובן שיש משחקים שאני מעוניין לרכוש אותם, אבל הם סובלים דיחוי עד להורדת מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MK Komplete למחשב. קניתי אותו ב$30 ביום שיצא.

למה? כי אחרי שנים שלא הוציאו שום כותר בסדרה לPC (האמת, גם ככה רובם היו די על הפנים), וסוף-סוף היה להם משחק מצוין (ששחזר את האווירה הטובה של המשחקים הראשונים, והוסיף משחקיות מצוינת) - אמרתי לעצמי שאם החברה תעשה מחווה לשחקני הPC - אקנה בשמחה כדי לעודד את החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את הנקודה של משחקי . זו סיבה טובה. אני משחק רק סינגל-פלאייר, ולכן הנושא הזה אף פעם לא היווה בעיה עבורי.

פחות ברור לי מה יש למהר לשחק משחק מסויים, אולי כי אני לא "מכור" לסדרת משחקים ספציפית וכי יש לי המון משחקים מעולים בבאקלוג שאני מת לשחק. אני כן מתכוון לקנות לפחות משחק אחד ברגע שייצא (ה-remake של Downfall), אבל יפתיע אותי מאוד אם הוא ייעלה יותר מ-$15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Revolution ב39.99$ בהזמנה מוקדמת למרות שהם גם ניצלו את העניין עם כמה דברים קוסמטיים שמקבלים מההזמנה המוקדמת שחלקם כבר אי אפשר לקבל ויש עוד משהו קוסמטי שכרגע אפשר עדיין אפשר לקבל כל עוד קונים את המשחק עד ה12 לדצמבר 2014 ואחרי זה החבילה תוסר מהחנות, ואפילו היה מישהו שדיי כעס בגלל העניין וניסה לגרום לאיזה חרם שאף אחד לא ייקנה אבל דיי ירדו עליו...

בכל מקרה אני קניתי כי אני אוהב את המשחק ואנימות בכלל ולא היה לי כוח לחכות לאיזה הנחה מטורפת וממילא היה לי 20% הנחה(10% מהקנייה המוקדמת ו10% בגלל שרכשתי את המשחק הקודם) ובכלל אין ממש מבחר של משחקים כאלו למחשב(הכוונה למשחקי קרבות/לחימה של אנימות מוכרות) ובשנה הבאה אמור לצאת Dragon Ball: Xenoverse לSteam ואני מקווה שיביאו גם איזה משחק של One Piece מתישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD BO2 כולל הSEASON PASS. בסביבות ה100 דולר.

(40 דולר על המשחק, בהנחת חגים כשהוא יצא, ועוד 50 דולר על הסיזן פאס)

הטעות שלי היתה לקנות את הסיזן פאס מראש.

המפות הנוספות אמנם די מגניבות אבל יוצא מצב שיש בהם הרבה פחות אנשים. רובם מתרכזים במפות שמגיעות עם המשחק.

מה גם שאחרי תקופה מסוימת הבנתי שהמולטי פלייר זה מלחמת פינגים אז התחלתי לחרוש רק על מצב הזומבים. עד עכשיו (שנתיים אחרי) אני נהנה בטירוף.

אם הם יפרידו את הזומבים מהמולטי אני בכיף יקנה רק את הזומבים (בתנאי שהוא יהיה במחיר תואם למשחק שהוא חצי קלאצ' כזה). ואוותר על המולטי (לסינגל אני בכלל לא מתייחס).

גם לי יש רשימה של משחקים בוויש ליסט שאני מחכה שירדו למחיר שפוי. אין מה לעשות, אפילו שהמחירים בסטים יותר זולים, אי אפשר לקנות את כולם. גם מבחינת כסף וגם מבחינת זמן פנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...