מחשב משרדי+קצת עריכת וידאו - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב משרדי+קצת עריכת וידאו

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

אהלן,

אני רוצה לשדרג את המחשב של ההורים שלי. כרגע יש להם מחשב עתיק משנת 2008 (מעבד INTEL E5300 ) . המחשב משמש בעיקר לשימוש משרדי רגיל - פייסבוק, YNET, WORD וכאלו, ומדי פעם אבא שלי משתמש בו לעריכת סרטים משפחתיים בתוכנות כמו PREMIERE, ועל כן אני מבסס את המחשב על המחשב הכי פשוט מהמפרטים המומלצים בסדרת עריכת .

עם זאת, מכיוון שזה לא עיסוק עיקרי ומהותי אלא רק עיסוק משני, וזה גם משהו שהצליחו להתמודד איתו במצב הנוכחי, אני מוותר על חלק מהאלמנטים (SSD) על מנת להוזיל עלויות

• Intel® Core™ i5-4690S Processor
    Gigabyte GA-H81M-HD3
    crucial 8GB Kit (4GBx2), 204-pin SODIMM, PC3-12800
    WD HD 1TB 7200PM - יש לי
    כונן אופטי שקר
    Seasonic S12II-350W / Eco-400W
    מארז COMPUCASE TOWER בן כ11 שנה
    את המעבד והזכרון בחרתי מכיוון שאני יכול להשיג אותם ספציפית בכ300 ש"ח יותר זול מהמחיר של Intel i5-4460 +8G שמופיע במקור במפרט. האם יש חסרונות מהותיים על בחירה זו?
    האם יש איזה תעדוף אחר שכדאי לי לבחור בו באותו סדר גודל של 1450 (עבור הרכיבים שלא בכחול)? כן לקחת על חשבון משהו, בנוסף, בכלל לחסוך ולצמצם עלויות... מה שנראה לכם
    תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד בסדר גמור , את הלוח הייתי משדרג ללוח B85 עם 4 סלוטים לזיכרון (כדי שיתאפשר שדרוג עתידי משהו כמו הB85M-PRO4 של אסרוק או ה B85M-G של

לא צריך להתפרע על ספק כח , מכיוון שאין כרטיס מסך כל ספק בהספק 350 ומעלה של חברה מוכרת כמו Seasonic או FPS יעשה את העבודה (יש ספק FSP 350 מאוד זול בפלונטר ובTMS , מניסיון שלי איתו הוא מצויין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

עדיין אקטואלי במידה ואכן יש לך את האפשרות להשיג את המעבד והזיכרון שמצוינים במפרט במחיר זול יותר מההצעות הנוכחיות בשוק ל

Intel i5-4460 +8G

בנוסף אני ממליץ בחום לרכוש כונן . משפר את הביצועים הכללים של המחשב פלאים.

זה השדרוג המשמעותי ביותר שאפשר לעשות בסכום הנמוך ביותר. פשוט חובה בכל מחשב...

*לא על חשבון משהו אלה בנוסף, מפני שאנחנו עומדים כאן באזור המינימום הנדרש לפרימיר CC בצורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...