כרום אוכל לי את הזיכרון - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרום אוכל לי את הזיכרון

onetwo

Recommended Posts

שלום,

בזמן האחרון כרום אוכל לי את הזיכרון. בכל דבר שטיפה צורך משאבים (מוזיקה, וכד'), תוך כ-15 דקות הוא מגיע למעל 1,000,000 צריכה בRAM, ואז המחשב מתחיל להתקע (יש קובץ מצורף).

הערות טכניות:

אני משתמש בויסטה 32 ביט במחשב .

ניסיתי לעשות uninstall והתקנה מחדש וזה לא פתר את הבעיה.

ניסיתי להוריד את הX בenable hardware acceleration וגם לא שינה.

המחשב הוא כשבוע אחרי פירמוט ובדקתי עם כמה דברים ולא מצאתי שום וירוס.

יש לי רק extension אחד של האדבלוק פלוס.

מה אני צריך לעשות?

הצילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרום צרכן זכרון גדול, אבל לדעתי בשלב זה כבר אין הבדל בינו לבין רוב הדפדפנים האחרים.

ספציפית, אדבלוק פלוס גם צרכן די גדול, ככל שאני מכיר.

וגם בפני עצמה, לפחות בהשוואה לXP.

השאלה היא כמה סה"כ יש לך במחשב הנייד - אם זה 2GB, הייתי מציע לשדרג ל4GB לפחות (אם המחשב תומך). 2GB זה פשוט מעט בימינו לשימוש שכולל הרבה גלישה ברשת.

באיזה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

תודה על התשובות.

יש לי 2 GB פנימי. אך זה לא אמור לשנות לפי מירב ידיעתי. עובדה שכבר שנים שהרצתי כרום בלי בעיה.

זה משהו מהזמן האחרון.

כמו כן, בדקתי בחיפושים בגוגל, וראיתי שיש הרבה מאד אנשים שמתלוננים על זה (חפש: slow או eats up memory).

ראיתי בפורומים אנשים עם 16 GB פנימי שכרום אכל להם מעל 8.... אז לומר שלהגדיל לפי דעתי זה לא הפיתרון.

כמו כן, זה לא נורמלי שצריך GB שלם בשביל שיר... אולי מקסימום 5, 6 מגה... אולי 60 מגה... אבל לא 1000 מגה.... רק להריץ שיר ברדיו....

מה שקורה זה שככל שהדקות עוברות כרום אוכל עוד ועוד מגהבייטים עד שהמחשב כמעט נתקע / נתקע. כלומר - גם אם יש לי הרבה מאד פנימי, אני לא יודע אם זה ימנע

את הבעיה.

לגבי ה

task manager הפנימי, בדקתי שם, ולא ראיתי משהו "חשוד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן, בדקתי בחיפושים בגוגל, וראיתי שיש הרבה מאד אנשים שמתלוננים על זה (חפש: slow או eats up memory).
זה לכשעצמו לא חדש. בכל נקודה בזמן (ופחות או יותר עם כל דפדפן) היו אנשים עם בעוית כאלה.
ראיתי בפורומים אנשים עם 16 GB זיכרון פנימי שכרום אכל להם מעל 8.... אז לומר שלהגדיל זיכרון לפי דעתי זה לא הפיתרון.
זה תלוי כמה דפים (ואילו דפים) פותחים במקביל. אפשר למלא גם 100 גיגה אם ממש רוצים, השאלה היא מה הממוצע. ולשימוש ממוצע, כמו שאמרתי - אני מרגיש ש2GB זה גבולי למדי, אם אתה לא רוצה להרגיש מוגבל במצבים מסוימים.
כמו כן, זה לא נורמלי שצריך GB שלם בשביל שיר... אולי מקסימום 5, 6 מגה... אולי 60 מגה... אבל לא 1000 מגה.... רק להריץ שיר ברדיו....
זה בהחלט לא נורמלי. אולי יש דליפת זכרון באחד התוספים או אולי אפילו באג בדפדפן שמתרחש כשפותחים אתרים מסוימים.

אני לא ממש מכיר את כרום, אבל סביר להניח שיש לו מצב בטוח שלא טוען תוספים. תנסה לבדוק מה קורה במצב זה כדי לבודד את הבעיה. וכמו שאמר neeadcomp - תנסה גם עם ריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

לגבי -

א. אולי יש באג ב חדשים. יש כמה אנשים שעוברים ל בגלל שכרום נעשה איטי עם השנים.

כן, שמעתי על זה, אבל אף פעם לא התחברתי לפיירפוקס, הוא גם יותר איטי מכרום (כשכרום עובד טוב...)

ב. אם אתה סוגר את כל האתרים שאתה נמצא בהם האם הזכרון מפסיק לעלות / יורד ?

כשאני סוגר, הprocess נעלם, והזכרון "חוזר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

לגבי -

א. אולי יש באג ב חדשים. יש כמה אנשים שעוברים ל בגלל שכרום נעשה איטי עם השנים.

כן, שמעתי על זה, אבל אף פעם לא התחברתי לפיירפוקס, הוא גם יותר איטי מכרום (כשכרום עובד טוב...)

ב. אם אתה סוגר את כל האתרים שאתה נמצא בהם האם הזכרון מפסיק לעלות / יורד ?

כשאני סוגר, הprocess נעלם, והזכרון "חוזר"

א. אתה לא לבד. אבל אין מה לעשות, כל הזמן מעדכנים את הכרום. אם תשים לב הוא כבר נמצא בגרסא 37. כל הזמן משתנים בו דברים.

ב. הכוונה היתה שתפתח את הכרום ריק, כלומר בלי שום אתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני בכרום משתמש רק בבטא (39), כבר שנים שאני לא בגרסא הרגילה, וזה הרבה יותר טוב.

ב. הכוונה היתה אכן שתפתח טאב נוסף (כדי שהכרום לא יסגר) ורק תסגור את כל שאר הטאבים של האתרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

תודה על התגובות.

אם אני פותח טאבים וסוגר אותם ומשאיר רק אחד פתוח ריק, אז הזיכרון לא משתולל. כלומר - לא עולה ולא יורד.

needacomp - אתה ממליץ להשתמש בכרום 39 בטא? אם כן, איך אני מוריד אותו? וכמו כן - האם אין בו בעיות / חשש לוירוסים/רוגלות בגלל שהוא בטא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...