ווינדוס 10: מיקרוסופט מקשיבה למשתמשים ומשלבת בין מגע למקלדת - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינדוס 10: מיקרוסופט מקשיבה למשתמשים ומשלבת בין מגע למקלדת

taltarablus

Recommended Posts

חוסר ההצלחה של בשילוב עולם המגע עם עולם המקלדת ועכבר בווינדוס 8 הכריחה את מיקרוסופט לחזור למקורות ולחשוב מחדש איך מערכת אחת תפעל בצורה הטובה ביותר לשני העולמות

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%95%d7%95%d7%99%d7%a0%d7%93%d7%95%d7%a1-10-%d7%9e%d7%99%d7%a7%d7%a8%d7%95%d7%a1%d7%95%d7%a4%d7%98-%d7%9e%d7%a7%d7%a9%d7%99%d7%91%d7%94-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%aa%d7%9e%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%9e/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת צריכה להיות אחרת לגמרי ״מיקרוסופט בלחץ שלקוחות ממסדיים עדיין לא מוכנים ב-כ-ל-ל לשלב אתה החלונות החדש, לעומת גרסאות קודמות ששם לפחות היתה בתקופה שכזו כבר הענות כלשהי״.

התחזיק הכנסות של צפתה מכה קשה ביותר במחיר המניה כתוצאה מזה שאף ארגון גדול לא עובר לחלונות 8 ולכן גם האירוע אתמול היה קודם כל ללקוחות עסקיים (גם ככה הציגו אותו) וגם הם נותנים כניסוי עכשיו את כל הגרסאות, כולל SERVER ביחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הפריוויו ל-VM, נראה נחמד. (כלום לא רץ, ניסיתי להריץ את הדרייברים של Virtual Box במצב תאימות ל-8 וקיבלתי BSOD מצלצל)

צריך למצוא איזה מחשב קורבן, כי על VM זה לא בדיוק החוויה.

מה שמציק לי קצת שעד שהרגילו אותי לצ'ארמס (התפריט שנמצא בפינות הימיניות בגרסה האנגלית) עכשיו כבר אין אותו וצריך להתרגל חזרה לתפריט התחל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר, שהרבה תוכנות מחליטות על איזה הן רצות לפי המספר הראשון. במקום להגיד אל תרוצו בווינדוס 95 ואז להגיד שוב אל תרוצו בווינדוס 98, אז הם אומרים אל תרוצו בווינדוס 9 שכולל תחתיו 98 ו-95 וחוסך שורת קוד.

הוא אומר שהרבה תוכנות משתמשות בשיטה הזאת, וזה יגרום לתאימות רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר, שהרבה תוכנות מחליטות על איזה הן רצות לפי המספר הראשון. במקום להגיד אל תרוצו בווינדוס 95 ואז להגיד שוב אל תרוצו בווינדוס 98, אז הם אומרים אל תרוצו בווינדוס 9 שכולל תחתיו 98 ו-95 וחוסך שורת קוד.

הוא אומר שהרבה תוכנות משתמשות בשיטה הזאת, וזה יגרום לתאימות רעה.

זה באמת חוסך רק שורת קוד אחד או שזה היה בציניות? (סורי אני לא ממש מבין בתכנות אז אני שואל ברצינות :) )

נראה קצת דבילי לא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יגיד מפורשות את זה אבל זה בהחלט סיבה אפשרית וממש לא נשמע מופרך.

מיקרוסופט (בניגוד לדעתי לכל מערכת הפעלה אחרת עם חשיפה גדולה) דואגת לשמור על תאימות לאחורה. תבינו שתוכנות שנכתבו בזמנו לחלונות 95 יכולות היום עדיין לרוץ על 8 (חלקם), זה אומר הרבה LEGACY במערכת ההפעלה וזה אומר שבהחלט יתכן ויש תוכנות רבות שלא מתוחזקות ונכתבו לפני יותר מעשור שעדיין בשימוש בעסקים (שאליהם מיקרוסופט גם ככה פונה בקמפיין הנוכחי של 10).

יותר גרוע, יש תוכנות שרצות במוד אחד בחלונות 95/98 ובמוד אחר בחלונות NT (כל מערכות ההפעלה מאז 2000), אולי חלק מהם ברוב טמטמום משתמשות בבדיקה המפגרת שפורסמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אני לא מבין בתכנות...

אבל לי זה נשמע כמו פתרון דבילי ותירוץ ילדותי כדי לכסות על סיבה אחרת...

זה כמו להגיד שאתה לא רוצה לקנות דירה בגלל שהמפתח של הדירה החדשה באותו צבע של המפתח הישן שלך ואתה מפחד להתבלבל.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיחה. אין תוכנות שכתובות ככה. יש API מוגדר שנותן גרסה של וזה לא לפי מחרוזות. :)

מה שכן, אחד הדברים שמיקרוסופט טענו לגבי בעיית תאימות תוכנות בשלבים הראשונים של הוא שהם שינו את הגרסה הראשית (מ5.1 ל6.0) ואז גילו (לטענתם) שתוכנות רבות לא רצו כמו שצריך כי זיהו גרסה לא מוכרת (6). זה ההסבר שסיפקו כששאלו למה WIN7 היא למעשה 6.1, והם ממשיכים בקו זה לפחות עד 8.1 (שהיא NT6.3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...