בקשה למפרט עבודה באנימציה וקולנוע. תקציב - 10 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט עבודה באנימציה וקולנוע. תקציב - 10

אהוד999

Recommended Posts

שלום ותודה מראש

1. מה התקציב המקסימאלי? 10000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל את כולו.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 - 1000

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? איור על לוח גרפי\מסך מגע (סינטיק), עריכת וידאו ועבודת תלת בסיסית

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). פוטושופ (פרנסה), פרימיר ופיינל קאט (פרנסה), טונבום סטוריבורד פרו 3D (תדיר), מאיה ו3D מקס (מזדמן)

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: לא מיועד לגיימינג

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. אם ישוחקו משחקים הם יהיו מאוד מגוונים ובכל מקרה זה לא השימוש העיקרי

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). מסך ראשי (`DELL 19) רזולוציה: 800\1280. מסך משני (cintiq 21) רזולוציה: 1200\1600

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. cintiq 21ux לוח גרפי\מסך מגע (עם עט) וכל הציוד הרגיל (מקלדת, עכבר, רמקולים רגילים)

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?)

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 7

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מתוכנן. אני לא ממש מבין בזה אבל אם זה משהו שיפגע באורך החיים של המחשב אני מעדיף שלא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. גר במרכז.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבוע - שבועיים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). רק התמיכה בסינטיק (cintiq 21 ux)

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מתוכנן

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

בגדול אני מחפש משהו שיחזיק לי הרבה זמן (כמו כולם אני מניח) ויספק חוויית ציור חלקה על הסינטיק בלי עיקובים (לאגים) שפוגעים באיכות הציור שלי כי אני חייב לחכות שהמחשב יסיים לחשב כל פעולה.

המון תודה מראש

אהוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המקלדת עכבר והרמקולים אולי בכל זאת תעדיף להתייעץ בפורום ציוד הקפי ופורום אודיו .

TMS היא חנות מומלצת פה בפורום, המשלוח אצלהם חינם ויש שירות משלוחים חינם לכל אורך תקופת האחריות במקרה של תקלה.

את מערכת ההפעלה ותוכנות שאתה מעדיף שיעבדו ללא עיכובים תתקין על הSSD, בסוף התגובה תראה את הסרטונים כדי לקבל יותר מושג.

הSSD של Samsung מגיע עם התוכנה Samsung Magician שדרכה אתה יכול להקדיש 1GB לSSD כדי לקבל יותר ביצועים.

המארז ייתן לך רמת שקט 8 וספק הכוח איכותי תקן 80+ כסף עם 5 שנות אחריות, לגבי כרטיס המסך מאחר והוא ארוך(312מ"מ) צריך להוציא את כלוב הדיסיקים הקשיחים במארז ואז ישאר מקום רק לדיסק קשיח/SSD נוסף יחד עם מה שכבר הוספתי ויכול להיות שתעדיף מראש דיסק קשיח עם נפח אפילו גדול יותר מ1TB בנוסף גם בזכרון אפשר לעלות ל32GB במקום 16GB .

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i7-4790 3.6Ghz 4.0 Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1481

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪141

לוח אם:

Gigabyte GA-H97-HD3

כמות: 1 - מחיר: ₪467

מארז:

באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪825

זיכרון:

Hynix 16gb 2X8GB DDR3 1600Mhz - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪699

כרטיס מסך:

Gigabyte GTX 970 4GB Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪1965

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 250GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪676

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪287

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪95

תוכנות:

Windows 8.1 Premium English 64bit - בקניית מחשב בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪358

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪6994

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 6855 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/3lrkfqjp

את האופיס משום מה לא מצאתי ב"בנה מחשב" אז אני יוסיף בנפרד

Microsoft OFFICE 2013 HOME AND STUDENT HEB INCLUDE MEDIA!!! - בקניית מחשב חדש/מורכב בלבד - ₪450

הינה כמה סרטונים שייתנו לך מושג על היכולות של הSSD

כל הבדיקות שהוא עשה הם בדיקות די לינאריות.

הם לא באמת מדגימים את היתרון החזק של הSSD, היכולת לבצע פעולות מקבילות ללא עיקובים הולכים וגדלים, או במילים אחרות: להחליק מצבים מורכבים כאילו הם כלום ולייצר תגובתיות מעולה בכל סיטואציה מורכבת ככל שתהיה.

https://www.youtube.com/watch?v=quZrknZZQVQ

אתה מוזמן להמתין לעוד הצעות/שיפורים מחברי הפורום

שנה טובה וגמר חתימה טובה גם לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מפרט ממישהו אחר - מה דעתך?

CPU: Intel® Core™ i7-5820K Six-Core 3.30GHz 15MB Intel Smart Cache LGA2011-V3

MEMORY: 16GB (4GBx4) DDR4/2400MHz Quad Channel Memory (GSKILL Ripjaws 4)

MOTHERBOARD: GIGABYTE X99 UD4 ATX w/ Intel GbE LAN, 4x Gen3 PCIe x16, 3 PCIe x1, 1x M.2, 10x SATA 6Gb/s

HDD: 512GB SP900 SSD + 4TB SATA III Hard Drive Combo

SOUND: HIGH DEFINITION ON-BOARD 7.1 AUDIO

VIDEO: EVGA Super clocked NVIDIA GeForce GTX 970 4GB GDDR5 PCIe 3.0 x16 Video Card

Corsair Obsidian 750D

PSU - RM1000 80 PLUS GOLD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים עם סיומת K מיועדים להמהרה(OC) ועל זה ענית

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מתוכנן. אני לא ממש מבין בזה אבל אם זה משהו שיפגע באורך החיים של המחשב אני מעדיף שלא

לכן מיותר בשבילך לקחת את המעבד הזה.

בנוסף נתת לי מפרט ואין עליו מחיר כולל ומחיר לכל חלק ומאיזה חנות בכלל?

לTMS אין DDR4 רק 3 כרגע אבל לPlonter אבל אני לא בטוח עד כמה זה ישנה.

כתבתי בסוף ההודעה שלי

ויכול להיות שתעדיף מראש דיסק קשיח עם נפח אפילו גדול יותר מ1TB בנוסף גם בזכרון אפשר לעלות ל32GB RAM במקום 16GB RAM .
אבל לא טרחת ממש להתייחס לזה ורק שמת מפרט בלי מחיר(למה כל המסתוריות?), וגם בלי מערכת הפעלה ואופיס. בנוסף אולי כן אתה רוצה מקלדת עכבר ורמקולים מעט יקרים יותר?

שאלה נוספת המישהו הזה שאל אותך מה בדיוק אתה צריך? כי אני מניח שנתת לו תקציב והוא כבר דאג להוציא כמה שיותר כסף הרי למה לשים מעבד להמהרה למישהו שלא רוצה להמהיר.

המפרט הקודם שלי רק עם 4TB + 500GB SSD + מערכת הפעלה יוצא סה"כ: ₪8675 + האופיס בקניית מחשב חדש זה עוד 450ש"ח ואחרי 2% הנחת מזומן ₪8501.5

http://www.tms.co.il/pcbuilder/preview/1:13333:1/6:13144:1/2:13364:1/4:12472:1/3:12822:1/9:14243:1/20:12937:1/20:12689:1/11:12120:1/16:13177:1/18:10042:1/

בכל מקרה תמתין לעוד הצעות/שיפורים משאר חברי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

נתתי לו את אותה האינפורמציה שנתתי לך לגבי הצרכים שלי. והמפרט שלו אמור לעלות 9200. הוא לא מייצג שום חנות. סתם חבר שעובד במחשבים.

יש לי את הסינטיק כבר

כתבתי שאני לא יודע מה זה אומר ואני לא יודע אם זה נחוץ לי. אשמח אם תוכל להסביר את היתרון בפיצ'ר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברקלוק = העלאת תדר המעבד.

מעבדים מגיעים מהמפעל בתדר X, למשל, ה-5820K מגיע בתדר של 3.3GHZ לליבה ובאמצעות טורבו (זה לכל דבר ועניין) מגיע ל-3.6GHZ.

ניתן להעלות את המכפלה של המעבד (התדר של המעבד מחושב ע"י תדר בסיס, לרוב 100MHZ ומכפלה, כאן 33) ובכך להגיע לתדרים גבוהים יותר וכך לקבל ביצועים גבוהים יותר.

אוברקלוק מגיע על חשבון חום וצריכת חשמל כמובן ומוגבל ביכולתו - לכל מעבד יכולת אחרת. אתה מוזמן לקרוא את הביקורת של ליאור כאן באתר על המעבדים החדשים ויכולות האוברקלוקינג שלהם.

אתה חושב ש-16GB יספיקו לך?

עם איזזה מחשב אתה משתמש היום? מה המגבלות שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? למעבד הזה גם 6 ליבות, מה שיכול להועיל לו מאוד.
צודק, טעות שלי.
מעבדים מגיעים מהמפעל בתדר X, למשל, ה-5820K מגיע בתדר של 3.3GHZ לליבה ובאמצעות טורבו (זה לכל דבר ועניין) מגיע ל-3.6GHZ.
רק שיהיה ברור שהTurbo Boost קיים גם במעבדים שהם לא מסדרת הK .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...