חוות דעת על מפרט לעיצוב גראפי ב8,000 כולל מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט לעיצוב גראפי ב8,000 כולל מסך

jackhammer

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני יודע שיש המלצות פה למפרטי גיימינג בטווחים האלה.

בכל זאת רציתי להתיעץ איתכם על המפרט הבא למחשב לעיצוב גראפי.

שימוש בתוכנות , אילוסטרייטור וכל שאר החבורה הזאת....

אני מצרף תמונה מסל הקניות באייבורי. יצא בסביבות ה7,700.

מעניין אותי אם הSSD של קרוסייר מומלץ יחסית לשאר התמחרים שיש באייבורי? (אני אוהב את קרושייל אבל אין לאייבורי את החברה הזאת)

וגם אם כרטיס המסך לא יותר מידי OVERKILL?

אני יכול כמובן לקנות מחנויות אחרות אבל כל הקניה תצטרך להתבצע מחנות אחת. אז צריך לבדוק שכל המפרט קיים אצלהם.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני לא ממש יודע מה המעצבת הגראפית עושה בדיוק אבל אני כן יודע שהיא עובדת עם קבצים מאוד גדולים

לגבי 3D או 2D אני בטוח לגבי ה2D אבל לא בטוח לגבי ה3D.

לגבי הספק כח, ההפרש מ750 ל650 לא כזה משמעותי (ביחס לתקציב) אז אני מעדיף להשקיע קצת יותר ולהיות בראש שקט לכמה שנים.

הSSD הגדול הוא לצורך העבודה השוטפת. אני לא רוצה לשים לה 256 ושתצטרך להעביר דברים לכונן הגדול.

ובגלל שיש תקציב אני מעדיף להשקיע אותו בנפח יותר גדול ולתת לה יותר "מרחב נשימה" בכל הקטע של "להעביר קבצים מהSSD לHDD" (מקווה שהבנת אותי בנקודה הזאת)

שאמרתי "כל החבורה הזאת..." :

בוא נגיד שהשימוש העיקרי של המחשב הוא עריכת תמונות (ואולי גם סרטונים, אבל בעיקר תמונות - כנראה שאדובי מאסטר קולקשן יותקן על המחשב) מאוד גדולות ומפורטות

את רוב התקציב שמתי על כח עיבוד, וSSD גדול.

השאלה שלי אם הקרוסייר הזה מומלץ?

כמו כן אם יש לך חלוקה אחרת של התקציב (פחות לרכיב מסוים ויותר לרכיב אחר) אני אשמח לשמוע כי כמו שאמרתי המפרט שבתמונה יוצא בסביבות ה7,700 אז יש מרווח לשחק קצת עד 8,0000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קריטי? אני יכול לשאול אותה אבל היא לא תמיד לידי אז זה יקח כמה ימים אולי....

אני יודע שעם המחשב הנוכחי שהיא משתמשת (I3 רגיל, 4GB והארד דיסק מכאני 7200RPM) הקבצים נפתחים ממששששששששש לאט.

בערך 2 דקות לפתוח את התמונה ושהיא עושה פעולות כלשהן (לא יודע אני לא ממש מבין בפוטושופ או רינדור תמונות) הזמנים עולים לכמה עשרות דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הלכתי על ספק שנראה איכותי. 750W בניצול של 80+ גולד.

עדיין אין להם רשיון לCS אז אני מאמין שהם ירכשו את האחרון (או אולי גרסה אחת אחורה אם זה יחסוך משמעותית בכסף).

אבל זה אחרי שתחזיר תשובות מהמעצבת.

תשובות לגבי מה? גודל הקבצים שהיא עובדת איתם?

אבל נכון לעכשיו, הכרטיס הוא בכלל לא אובר קיל, אולי כדאי אפילו לחשוב על 660 ( שהוא יותר חזק ),

כח עיבוד גראפי במה מתבטא (בשימושים של עיצוב גראפי)?

זמני רינדור נמוכים יותר? כי חשבתי שה CPU הוא הכח המרכזי בדברים האלה, אני טועה?

זה יתרום ברינדור ב3D?

- - - תגובה אוחדה: - - -

עדכון:

בדיוק דיברתי איתה בטלפון.

היא אומרת שבמקרה עכשיו היא מנסה לשמור "תמונה" בגודל של 1GB.

אני אומר תמונה במרכאות כי כי זה בגודל של 6מטר על 6 מטר (היא מעצבת שלטים, וקירות)

המחשב שלה לא ממש מסתדר עם זה :lol:

נראה לכם שSSD יחיד יספק מהירויות רינדור נורמליות?

אולי שווה ללכת על רייד 0 של 2 של 256? או אולי אפילו 2 של 512, אם יוכלו להוסיף בתקציב - צריך לברר איתם (במקרה וזה באמת יוסיף בצורה משמעותית כי זה 1000 שקל נוספים לתקציב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

למה הספק הזה יותר טוב? אני רואה שהוא אותו הספק ואותו ניצול של 80+ גולד... סיסוניק יותר איכותיים ?

שאתה אומר רייד של 2 סיגייטים רגילים אתה מתכוון בתור פתרון לאחסון הגדול?

שם אני לא צריך ביצועים אבל אולי באמת אני אלך על רייד 1 שיהיה גיבוי לכל הדברים ששם.

16GB ראם לא יספיק??

למה אתה חושב שכרטיסים של ATI יותר טובים בCS CC מאשר כרטיסים של נוידיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עוד עדכון:

כנראה שהיא לא צריכה מסך.

אז הורדתי אותו והוספתי עוד דיסק אחד של 4TB כדי לעשות רייד 1

וגם נוסף (סה"כ 4X8GB)

יצא 8,100

(איזה כיף לקבל מחשב כזה מבלי לשלם עליו אה? :t2819:...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך ירד מהפרק כי אמרה לי שהמסך שלה גדול ומספיק טוב.

אני לא יושב באותו משרד איתה אז אני לא יודע איזה מסך זה. אבל בכל מקרה מסך זה די אינדיבידואלי. אם היא אומרת שזה מספיק נוח וגדול לה אז סבבה. חסכנו 1200 שקל (או יותר נכון פינינו 1200 לדברים אחרים :P)

לגבי הספק, קיבלתי. תודה

ולגבי כרטיס המסך, לא מעריץ גדול של .

צודק לגבי האחסון, נתתי לה גם הצעת מחיר שכוללת רייד 1 של כוננים מכאנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...