עזרה בקניית מחשב נייד סטודנט להנדסה עד 4500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מחשב נייד סטודנט להנדסה עד 4500 ש"ח

yogeva

Recommended Posts

שלום חברים, אני רוצה להתייעץ אתכם לגבי מחשב נייד שאמור לשמש אותי במשך 4 שנים ללימודי הנדסה אזרחית.

הנה הדרישות:

* מטרות המחשב? הפעלה מהירה של תוכנות שאצטרך להשתמש בהן בעתיד שקשורות ללימודים , אינטרנט ואופיס, צפיה בסרטים .

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט? 14 או 13.3 עדיפות למסך מגע, עדיף מאט

* רזולוציית המסך? לא חושב שקריטי לי

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? (לדוגמה, מקלדת הכוללת numpad, עכבר trackpoint בנוסף לtouchpad)? אין

* משקל רצוי? בסביבות ה - 2KG פלוס מינוס

* האם נדרש זמן סוללה ארוך?כן

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, , VGA, ExpressCard...) מעדיף שיהיו כמה שיותר יציאות למקרה הצורך

* Bluetooth? לא חייב

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, , או שילוב - דורש mSata) צריך לפחות 750GB.. עם 128GB .

* כונן אופטי? לא

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא חובה, רצוי 8

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...)עדיפות למסך מגע אך לא קריטי

התקציב הוא 4500 ש"ח.

הדברים שהכי חשובים לי : שיהיה מהיר, שלא יתחמם מהר, זמן ארוך ושלא ירעיש.

תודה רבה מראש!! :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שבמסכי מגע שונים יש כאלה שהם יותר מבריקים ופחות מבריקים.. אם זה נכון אז עדיף כמה שפחות מבריק..

האמת שאני לא כל כך סגור על מה כדאי ללכת לצורך לימודים, מגע או מאט. אשמח לדעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=3&glist=1&uin=24604&txt_search=u430p&buy=&minprice=0&maxprice=0

+ הרחבה ל-3 שנות אחריות = ~3500 שקל.

ב-500 שקלים הנותרים אתה יכול לרכוש כונן M2 SSD מאמזון. אחד כזה של 128 ג'יגה יעלה כ350-500 שקלים. למשל:

http://www.amazon.com/MyDigitalSSD-128GB-120GB-Super-Drive/dp/B00LNF1RVM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1411556823&sr=8-1&keywords=m.2+ssd+128

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, בהחלט נראה שעונה על הצרכים. רק השאלה היא למה לא לקנות מksp גם את הכונן הקשיח הנוסף ולבקש שיחברו לי הכל? אין לי ניסיון בדברים האלה..

ועוד שאלה: מה אתה חושב על latitude 3340?

עם מגדילים את הזיכרון ל8 ג'יגה הוא מאוד דומה למחשב שהמלצת עליו לא? החברה הזו לא נחשבת ליותר אמינה מלנובו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...