סטלבנד לכוד בקיר, עזרה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטלבנד לכוד בקיר, עזרה

alpy

Recommended Posts

אהלן

עברתי לבית חדש לגמרי, בבניין חדש (וגדול).

אני מכין תשתית קווית לכל מיני צרכים שיש לי.

במהלך העבודה על התשתית רציתי להשחיל כבל במקום כבל קואקסלי שישב לי בתעלה (לא יודע איזה סוג תעלה - צינור פלסטיק שחור)

ניתקתי את הכבל הקיים, קשרתי אותו לסטלבנד והתחלתי למשוך ולדחוף בעזרת חבר מהצד השני.

לקראת הסוף - הסטאלבנד נתקע. משכנו קדימה ואחורה, עד שנקרעה הקשירה שעשיתי בין הסטלבנד לכבל הקיים.

את הכבל הקיים משכתי החוצה והוצאתי, ועכשיו הבעיה - הסטאלבנד מסרב לצאת אחורה.

הוא תקוע שם בפנים, ואני לא מצליח למשוך אותו חזרה..

מה אני יכול לעשות כדי לשחרר את הסטאלבנד?

הסטאלבנד הוא 15 מטר, פלסטיק אדום, והראש שתקוע בפנים הוא ראש טבעת (לא הראש עם הטבעת הגמיש)

אני מחפש עצצות/פתרונות ללא קדיחה,חציבה וכו..

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכניס שתאלבנד נוסף מהצד השני. תנסה לעבור איתו את המקום שבו השתאלבנד הראשון תקוע, ולשחק איתו כך שהוא יזיז קצת את הראש של השתאלבנד התקוע. תנסה לדחוף ולמשוך את השתאלבנד הראשון. לפעמים צריך למשוך דיי בכוח

אם זאת אם יש באמת נקודה בעייתית, אתה יכול להיתקע בה שוב כשתנסה למשוך פנימה את הכבל החדש, או לפגוע בכבל החדש. ייתכן שלא תהיה לך ברירה אלא לחצוב - אז לפחות תנסה (לפי כיון הצינור ואורך השתאלבנד שנכנס) למצוא במדוייק את הנקודה, כך שתוכל לחצוב רק בה ולהוסיף קופסה

קשירות יש להדק כך שיהיו דקות ולא בולטות בהשווא לעובי של הכבלים, ולגלגל עליהן איזולירבנד ליצירה של קשירה חלקה שתחליק בצינור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לעוזרים

הצלחתי לפתור את הבעיה ולשחרר את הסטלבנד התקוע.

השתמשתי בסטלבנד נוסף מהקצה השני, נעזרתי בוואזלין כדי לשמן את האיזור, ובתקווה לפגוש את הראש השני. שיחקתי עם שניהם קצת, עד שמשהו השתחרר שם

ולבסוף יכלתי לחלץ את הסטלבנד התקוע.

תודרה רבה ושתהיה שנה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...