האם כדאי לפתוח מחלוקת בפייפאל על חבילה שעדיין לא הגיעה מ-Vitacost? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לפתוח מחלוקת בפייפאל על חבילה שעדיין לא הגיעה מ-Vitacost?

yoni_h

Recommended Posts

הזמנתי חבילה לפני כ-35 יום ועד עכשיו היא לא הגיעה. בשתי ההזמנות הקודמות שלי החבילות הגיעו תוך שבועיים.

דיברתי עם נציגה שלהם בצ'אט והיא אמרה שרק אחרי 60 יום אני צריך ליצור איתם קשר ואז הם פותחים חקירה, אבל זה לא מבטיח שאקבל את כספי בחזרה. לכן חשבתי לפתוח מחלוקת בפייפאל כדי לבטח את עצמי במקרה שלא אקבל את החבילה, וגם כי ניתן לעשות זאת רק תוך 45 יום ולא 60. האם מקובל לעשות זאת במקרים כאלו?

אגב, נראה לכם שיש קשר לבלגן שקורה בזמן האחרון עם הדואר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הזמנת מאיביי, יש להם נוהל טיפול מצוין במקרים כאלה, לא באמת צריך את פייפל.

אם קנית ישירות מחנות, אני מציע לך להמתין עוד קצת - אבל לא מעבר לפרק הזמן בה פייפל נותנים לך הגנה. ואז פתח תלונה בפייפל, אחרת תישאר תלוי בחסדי החנות.

לפעמים משלוחים מתעכבים, כבר קרה לי בעבר. חשוב למשל על מקרה בו יוצאת טיסה כל שבוע ובדיוק פספסת את האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי בעייה דומה עם VITACOST ן-DHL.

החבילה בסוף סומנה כהוחזרה - return to sender.

1. אפשר לקבל מספר מעקב רגיל לדואר במקום המספר הפנימי של DHL - צריך לבקש מהצ'ט של VITACOST.

2. אחרי 45 ימים, ושבועיים שהחבילה לא הוחזרה לשולח פתחתי CLAIM ב-PP, באותו היום קיבלתי את הכסף בחזרה.

3. נציג השירות של VITACOST איים עלי שבמקרה שאפתח תלונה הם ישהו את החשבון שלי, עדיין לא קרה.

מה שדפוק בעניין, שחבילה זהה שהזמנתי שבועיים אחרי הגיעה ללא בעיות :kopfpatsch:.

ונסיים בחידודי לשון:

מה ההבדל בין דואר ליונים? שניהם מחרבנים עליך אבל היונים לפחות מעבירות את הדואר;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון למספר מעקב שמסתיים בus? אם כן, יש לי אותו ואפשר לקבל אותו גם בלי נציג, ובכל מקרה הוא לא נותן לי כלום. בכל מקום שאני מזין אותו הוא לא מציג תוצאות. עוד כמה ימים אפתח קייס בפייפאל ונקווה לטוב. תודה רבה וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...