ראוטר ובזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר ובזק

Classify

Recommended Posts

שלום,

אני מנוי לבזק+בזק בינלאומי לחבילת 40Mb\s וברשותי ראוטר מסוג : dlink 6740u.

ברשותי 3 מחשבים, 1 שמחובר בצורה חוטית ועוד 2 אלחוטית.

במחשבים האלחוטיים אני מקבל מהירות של עד 20Mb/s והאות כמובן הוא לא מקסימלי.

1. האם הראוטר שברשותי הוא ראוטר סביר?

2. האם אפשרי לקנות ראוטר טוב יותר ולחבר לראוטר של (לבטל את הראוטר של , שישמש רק כמודם) והאם יש לכם המצלמה לראוטר טוב?

3. האם רפיטר ודומיו הם אפשרות יותר טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראוטר סביר הוא הגדרה שמשתנה בהתאם לצרכים, בוודאי שישנם ראוטרים יותר חזקים.

לא הבנתי מה כבודו רוצה בפיסקה מספר 2 שתיים - ואם כוונתו ששתי ראוטרים ישמשו במקביל באופן שכל אחד מהם מחייג - לא, זה לא אפשרי.

רפיטר הוא אפשרות טובה אך מוסיפת קרינה במידה ניכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היתה לשים את הראוטר של כברידג' ולחבר אליו ראוטר חדש שאקנה, כבר הבנתי שזה אפשרי השאלה אם זה לא יפגע לי בביצועים.

הראוטר נכון לעכשיו לא עושה טוב את העבודה ואין יותר מדי טויקים שאני יכול לעשות, הוא בעל קושחה אחרונה והערוץ הוא עד כמה שאפשר לא חופף לאחרים בשכונה.

הבנתי שהראוטרים שבזק מציעים לא מהטובים בשוק ופזלתי קצת לכיוון WR1043ND אבל לאחר קריאת הביקורות יש אנשים שממש לא מרוצים ויש כאלה שבסדר איתו אז אני קצת חושש.

*כמובן שכמה שפחות קרינה יותר טוב אבל מצד שני אני צריך אות חזק יותר אז אולי זה בלתי נמנע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 2:

כמו שכבר הבנת, זה אפשרי. האם זה יפגע בביצועים? תלוי מאוד בראוטר שתחבר.

אם להתייחס ל-TP-Link TL-WR1043ND ספציפית - אז ראשית שים לב שיש לו שתי גרסות, הראשונה לבנה והשנייה כחולה. הראשונה עם חומרה ישנה יותר, אך עם כמה firmware-ים צד-שלישי שאפשר להתקין ובד"כ מומלצים מאוד. השנייה עם חומרה חדשה יותר, אך עדיין אין firmware-ים מומלצים מעבר ל-stock.

כשאתה קורא ביקורות, שים לב על איזה גרסה ואיזה firmware מדובר. ואני אציין שאני דווקא נתקלתי במעט מאוד ביקורות רעות על שתי הגרסות.

אני יכול לספר לך שאני אישית קניתי את הגרסה השנייה שלו וחיברתי ל-D-Link 6740U-G2 של , והביצועים השתפרו משמעותית. נפטרתי מבאגים טפשיים בשירותים של ה-D-Link כראוטר, והאינטרנט מגיע למהירויות גבוהות ויציבות יותר (חוטית, אני לא משתמש באף אחד מהם כנקודת גישה אלחוטית).

לגבי 3:

Repeater זו דווקא האופציה הכי פחות מומלצת. עצם צורת החיבור חותכת מיידית חצי ממהירות ה-WIFI על הנייר, עוד לפני שמדברים על מגבלות פרקטיות כמו מרחק, קירות ורעשים. בד"כ משתמשים בזה רק כמוצא אחרון כשממש אין שום ברירה אחרת.

אם הבעיה של המחשבים האלחוטיים היא אכן מרחק מהראוטר האלחוטי, פתרון מומלץ יותר הוא Access Point נוסף במיקום קרוב יותר אל המחשבים, וחיבור שלו חוטית אל הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...