חשש כבד לגבי משלוח מ ALI דרך דואר סינגפור - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשש כבד לגבי משלוח מ ALI דרך דואר סינגפור

xytkhi

Recommended Posts

ב 12.9.14 יום שישי הזמנתי ממוכר ב ALI מכשיר טלפון בעלות 250 דולר.

אחרי 3 -4 ימים הוא עדכן מספר מעקב דרך דואר סינגפור - עד כה הכל תקין ויפה.

מאז, שאני בודק באתר הדואר הסינגפורי וגם דרך TRACK 17 מתקבל הסטטוס not found

היום התאריך 21-9-14 יום ראשון וכבר עברו 9 ימים מאז ההזמנה ואין שום זכר לחבילה עדיין מציג סטטוס not found

מה עלי לעשות ואיך להתנהל מול המוכר , האם לחכות עוד קצת, האם לשאול מה קורה:angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תכתוב הודעה למוכר ותרשום את הבעיה, תמתין יום עד יומיים.

דבר שני במידה ולא קיבלת תשובה מהמוכר, תלחץ על הטאב Open Disput וחכה עד שהמוכר יגיב ורוב הסיכויים שהוא יסרב לבטל את העיסקה.

דבר שלישי הדואר בסין איטים מעט בגל השטח הטופוגרפי הגדול של והמרחק מהמוכר למכס ולדואר הראשיים.

דבר רביעי אם המשלוח לא הגיע עד תאריך היעד שבה המוכר מתחייב באתר, תוכל ללחוץ על הטאב שהפך להיות Extend Disput, ואז Alixpress ידרשו ממך והמוכר הוכחות מצולמות, המוכר יצטרך להוכיח שהחבילה הגיע לדואר בכתובתך ואתה משכת אותה.

ואתה תצטרך להוכיח על ידי צילום מסך מעקב מישלוחים מאתר רשות הדואר שרואים שהחבילה לא הגיעה ליעדה בזמן.

במידה והמוכר לא יוכל לספק הוכחה קבילה ואיכותית, Alixpress לא יעבירו את הכסף למוכר והם יזכו אותך בתמורה מלאה.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכבוד הקבב הזועם, אני מקווה שאתה לא זועם כל הזמן.

אני מזמין בחודש מ Alixperess מינימום בין 1000₪ ל 1500₪ לחודש, ולפחות 3 שנים ומעולם לא קרה שלא הגעתי לפיתרון הוגן עם Alixpress.

מעט אופטימיות ממך, אם אתה קראת את כל החוקים והתקנון שלהם, האמן לי שהם יגבו אותך עד השקל האחרון.

בכל זאת כמו בכל אתר מסחרי ברחבי האינטרנט, אתר שמכבד את עצמו ידאג ללקוחות מרוצים, וגם מוכרים מרוצים, כל דבר שאתה רוכש, הכסף שאתה מעביר עבור הקניה לא מגיע ישירות למוכר אלא רק שהמוצר הגיע אלייך ואתה מאשר שהוא הגיע לפי דרישותייך והכל בסדר.

לכן ניתנים לך כ -4 ימים להשיב בחיוב או בשלילה, עובדה שכל המוכרים ממש מתחננים לקבל ממך פידבק חיובי, לקוח מרוצה מביא עוד לקוחות מרוצים.

שתהיה לך שנה טובה ונקווה שאכן המשלוח יגיע אל מבוקשו, ולא אל מכס לבירור אינסופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון :

עדכון :

בתשובה לשאילתה ששאלתי את המוכר , הוא השיב :

"the parcel we have send out to you

because the custom check the batterry very strict now ,so the information will uploaded within 3-12 working days

please do not worry about it "

נשמע הגיוני בעיניכם או ניסיון סיבון ומשיכת זמן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע ממש הגיוני.

אך מאד חשוב שתבדוק בדף המוצר של המוכר, כמה ימים הוא מתחייב לשלוח את המוצר וכמה זמן אתה אמור לקבל את המשלוח.

במידה ואתה רואה שנותר לך כשבוע עד קבלת המשלוח, וטרם קיבלת את המשלוח ואתה רואה שאין שום מידע עדכני מעבר לימים שהמוכר כתב בין 3-12 ימי טיפול, יהיה רצוי ללחוץ על הטאב Open Dispute ותצלם את המסך של דואר מעקב סיני, ודואר עוקב ישראלי, כולל Track17 ותישלח ל כהודעה למוכר כולל הצילומים ב Alixpress ותבדוק שאכן הם התקבלו ב Alixpress, בנוסף תשלח למוכר את אותו נוסח כולל צילומי המסך לכתובת המייל שלו.

כל התכתובת הזאת מעודכנת ב Alixpress והסר ספק מליבך, Alixpress באותו הרגע נמצאים במעקב איתך ועם המוכר והם ידרשו מהמוכר הוכחות יותר קבילות.

חשוב שאתה כל הזמן תצלם את את המסך במידה ואתה רואה שאין שום עידכון גם מהדואר הסיני וגם הישראלי, צילומים אלו וגם הנימוקים שלך ישרתו אותך ב Alixpress.

בנתיים תאזר במעט סבלנות ותיתן מעט קרדיט למוכר, אצל הסינים הכל עובד מאד לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן שילוח המוצר הוא בין 15-60 days

עדיין אני בתוך מסגרת הזמן.

החשש הוא שדואר סינגפור טרם עודכן לגבי מספר המעקב, ולכן חוסר הוודאות.

לפי דעתו של המוכר הדואר הסינגפורי יעודכן בימים הקרובים .

אעשה את מה שציינת בהמשך במידה ואין חדש.

המשך יבוא (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוויסט בעלילה :

המוכר הסיני כותב מסר חדש בזו הלשון :

"hi dear

i am so sorry ,i have forget to tell you

because this model phone can not support hebrew language ,so we have send the phone to you with english ?

hope you can understand it

thanks"

השבתי שעברית לא חשובה לי מידי ואני יכול לוותר, רק שישלח מהר את הטלפון שמיועד למתנת יומולדת.

המשך יבוא , תודה לקוראים ההדוקים.

(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטלפון עדיין בסין אתה יכול לבקש ממנו לבטל את העיסקה, אם ביקשת ממנו מפורשות לפני הקניה שחשוב לך שהעיברית תהיה במכשיר וזה מתועד בתכתובת איתו.

במידה והמכשיר יצא כבר מסין, אתה יכול לבקש ממנו לבטל את העיסקה ולדרוש זיכוי מלא, רק תיקח בחשבוןאת עלות החזרת המכשיר דרך רשות הדואר בסך לערך ₪30, ותדאג לא לפתוח אפילו את החבילה.

אם המכשיר עובד על מערת אז קרוב לודאי שיש עברית.

רצוי שכל הדרישות יהיו כתובות דרך Alixpress ולא דרך המייל.

אני למשל מעדיף להשתמש במכשיר שלי עם ממשק באנגלית, לפי דעתי האישית הרבה יותר נוח להפעיל את מכשיר הטלפון, במיוחד בפקודות קוליות לחיוג בטלפון.

אם תעדיף לא להחזיר הטלפון אז אני מקווה מאד שתוכל להפיק ממנו הנאה רבה, ותמיד תוכל לנסות ללכת לטכנאי טלפונים פרטיים, או יש להם פיתרון לממשק בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלן :

לא דרשתי בכלל עברית במכשיר, ואני לא זקוק לה כלל. כנראה שהמוכר חשב שאני מישראל וכנראה ארצה עברית במכשיר / או מנסה למשוך זמן ...

המכשיר אכן

מעדיף לא לבטל עסקה , ולחכות למכשיר.

תודה

[ המשך יבוא ]

- - - תגובה אוחדה: - - -

אתה יכול להסתכל על ה250 דולר שלך כשכר לימודים על זה שלא קונים כלום בALI - חנות הרמאים הגדולה בעולם.

קבב זועם :

למרות שזה ה $$$ שלי... אני פחות מודאג ממך

יחד עם זאת תודה על תגובתך, ודעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לדעת ממי קונים ב-ALI.

אני רכשתי 3 מכשירי טלפון, שני NEO ואחד KINGZONE K1 החדש והמעולה.

שלושתם הגיעו ללא מיסים כאשר ה-KINGZONE נשלח עוד בדואר אקספרס של DHL, לא שילמתי שקל לאף אחד (לא ל-DHL ולא למכס). הזוי.

בכל אופן, לאחר חצי שנה במכשיר NEO של דוד שלי, מקשי המגע הפסיקו לעבוד. דיברתי עם המוכר, ניסינו להחליף רום וכו' כדי לבדוק אם זו בעיית תוכנה או חומרה.

לבסוף הוחלט לשלוח אליו את המכשיר מאחר והוא תחת אחריות יצרן. שלחתי בדואר רשום (12 שקלים) ולאחר 12 ימים המוצר הגיע אליו.

תוך פחות מ-10 ימים המוצר כבר היה מתוקן, המפעל החליף את כל החלק הקדמי והמוכר אמר לי שיגיע צבע לבן כי שחור לא במלאי כרגע. אין בעיה עם זה.

החליפו הכל - פאנל קדמי, מגע. הוא שלח בחזרה על חשבונו דרך דואר סינגפור. המוצר הגיע לאחר 9 ימים בלבד!!! שוב דילג על מכס.

כלומר תוך חודש שלחתי מוצר תקול לסין וקיבלתי מוצר תקין בחזרה. נראה לי די נדיר. היה לי מקרה אחר לא ב-ALI גם עם מכשיר סיני וזה לקח חודש וחצי כולל הכל.

אז צריך לדעת ממי קונים ב-ALI. לא להגיד 'לא קונים שום דבר'. זה טיפשי.

וכמובן שקניתי עוד לא מעט דברים אלקטרוניים וכאלה שלא, ועד היום לא היתה לי שום בעיה עם המוכרים לפני או אחרי הרכישה וקבלת המוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...