[עזרה]מקשים דביקים בעכבר - דרך למנוע את זה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה]מקשים דביקים בעכבר - דרך למנוע את זה?

HilaX3

Recommended Posts

טוב..

זה דיי עצוב וזה קרה, אבל נשפך לי משקה מוגז על העכבר.

מדובר בעכבר G700,

ולכל אלה שחושבים שאני לא מתייחסת יפה לציוד שלי - זה קרה בבסיס.. בדיוק כשהורדתי את העיניים לשנייה מהלפטופ והעכבר. (כמעט איבדתי במקרה את הלפטופ.)

בכל מקרה, העכבר עובד.

אבל האפטר לייף שלו לא כל כך טובים,

חלק מהמקשים.. נדבקים. כשאני משחקת משחקים אני מרגישה את איך שהמקש נדבק לפני שמשתחרר, וחלק מהמקשים כמעט ולא עובדים עד שאני לוחצת חזק.

עכשיו הכנסתי את העכבר לעונש בשקית אורז שיספוג את הלחות, אבל זה עוזר.. לאיזה עשר דקות לפני שזה חוזר על עצמו.

השאלה שלי אם יש פתרון יותר מתקדם לזה, כמו ספריי מיוחד שמשחרר לחצנים נדבקים, או אולי משהו שיכול לעזור לי להסיר את הלכלוך?

חשוב לי לציין שאני רוצה להימנע מלפתוח אותו. הוא עדיין במסגרת אחריות וברגע שאפתח אותו זה ייגמר, לכן אני מחפשת פיתרון דיי חיצוני - אם זה אפשרי.

תודה לעוזרים. :amstupid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה כי כל הסוכר שבמשקה (ויש הרבה בחרא הזה) כבר נדבק כנראה לכל האיזור שם.

אז זה כבר לא עניין של לחות.

כמו שאת כבר יודעת צריך לפתוח אותו כדי לראות איפה כל הדבק.

הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה אלכוהול.

אולי אולי אולי להכניס אותו לתוך אמבטיית אלכוהול (ממש כל העכבר בפנים).

אני לא מבטיח שזה יעבוד וגם אני לא יודע מה זה יעשה לשאר הגוף שלו או לכבל שלו...

אני באופן אישי אף פעם לא עשיתי את זה אבל באופן כללי אני מנקה קורוזיה וכל מיני בעיות כאלה עם אלכוהול רק לא בצורה הזאת של צלילה לתוך בריכה, אז תחשבי טוב לפני שאת עושה את זה.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שאם אני פותחת אותו אני בעצם מוכנה לוותר על האחריות. אבל באותה מידה.. זה עכבר יקר, ולתת לו להישאר במצב הזה זאת לא אופציה.

אין דבר כזה ספריי אלכוהול - עד כמה שזה ישמע טיפשי?

משהו שאוכל לרסס לבפנים בלחץ גדול בידיעה שאולי זה יעזור ולא יפגע?

ומה דעתכם על זה -

http://www.mediagalaxy.co.il/rec/1166-%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%99-%D7%9C%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%92%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%99%D7%91%D7%A9-CONTACT-2000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בקבוקי אלכוהול שמגיעים עם פיית ספריי כזה. מוכרים את זה בבתי המקרחת זה לא כזה נדיר או מיוחד.

גם המוצר שהבאת נראה שהוא מיועד לזה.

אבל קחי בחשבון שתצטרכי לפתוח קצת כדי להשפריץ את החומר פנימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעכבר שלי הייתי משרה אותו במים מינרלים בלי לפרקו למספר שעות עם החלפת המים כמה פעמים

ומייבש אותו יום בשמש או שעתיים בתנור אפיה ב 60 מעלות.

הבעיה היא כנראה בסוכר שנכנס והתיבש בתוך המפסקים שבעכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ברור... :lol:

רק ציינתי את העובדה בפניה כי היא לא רצתה לפתוח את העכבר.

אני עדיין חושב שעדיף קודם לפנות לתמיכה של לוג'יטק.

אין פה מה להפסיד, במיוחד בהתחשב בעובדה שמה שהיא הולכת לעשות יבטל את האחריות קליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שאחריות של כל חנות בערך לא תופסת על דבר כזה ככה שאני לא רואה סיבה לא לפרק לנקות...

אבל התמיכה של לוגיטק, ממה שראיתי פשוט שולחים עכברים חדשים בלי לשאול שאלות אז שווה לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה שמישהוא יטפל בנזק כזה במסגרת אחריות

פתחי את העכבר ותנקי אם אלכוהול, לא צריך ספריי, פשוט אלכוהול (אפילו וודקה) ונייר טואלט יספיקו לפלסטיקים

אם הלכלוך הגיע למעגל המודפס והסויצ'ים עצמם, תצתרכי לנקות אותם אם אלכוהול בריכוז גבוה יותר ומברשת/מכחול/וכו. אבל שלא ייכנס כלום לתוך החור בחיישן האופטי - זה יכול להרוג אותו

אם הלכלוך נמצא על הסויצ'ים (וכנראה נכנס פנימה) תצתרכי לפתוח אותם - אם מברג דק מהצדדים, ולנקות את הרכיבים הפנימיים - המוליכים כולל זה הקפיצי, הלחצן האדום (הוא יוצא מהמכסה של הסוויצ' פנימה), והחור במכסה דרכו הלחצן עובר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...