התקנות לא פועלות בכונן C - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנות לא פועלות בכונן C

aviad13

Recommended Posts

יש לי בעיה במחשב שהרבה התקנות לתוכנות שאני מוריד לא עובדות בכונן D ורק כשאני מעביר התקנה לC שעליו מותקנת המערכת היא עובדת.

זה רושם לי כל פעם משהו אחר למשל: "error lunching installer"

טעות בנושא הם לא עובדות בD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה יכול לערוך את הכותרת ע"י עריכת ההודעה הראשונה במצב מתקדם.

2. הבעיה לא הכי ברורה לדעתי - האם עצם הפעלת קובץ ההתקנה גורמת לשגיאה הזו או שהשגיאה מתקבלת כאשר אתה בוחר להתקין את התוכנה לכונן D? למה הכוונה בהעברת ההתקנה לכונן C - האם אתה צריך להעתיק את קובץ ההתקנה מכונן D לכונן C ורק אז ניתן להפעיל את ההתקנה? האם אתה צריך להוריד מחדש את קובץ ההתקנה לכונן C בכדי שיהיה אפשר להפעילו? האם אתה צריך לבחור במהלך ההתקנה את כונן C ככונן היעד ולא את כונן D?

3. יהיה נחמד אם תפרט בדיוק לגבי החומרה שלך, ובפרט באיזה מדובר, כמה דיסקים קשיחים יש לך (ציון הדגמים יהיה נחמד) ומה החלוקה הלוגית בתוכם.

הצגת החלוקה הלוגית של הדיסקים הקשיחים:

א. המחשב שלי -> לחצן ימני -> נהל.

ב. בחלון שנפתח בחר איחסון -> ניהול דיסקים.

ג. סדר את גודל החלון כך שכל המידע בו יהיה קריא.

ד. צלם את החלון הזה (ע"י Alt+Print Screen והדבקה בצייר או לחילופין - שימוש ב Snipping Tool), ושמור את קובץ התמונה.

ה. העלה את התמונה לאתר שיתוף . כמו jpg.co.il והדבק את הקישור לתמונה שהתקבל מהאתר. לחילופין, אפשר להשתמש באפשרות הוספת קבצים במצב מתקדם כאן בפורום בזמן כתיבת או עריכת הודעה.

באופן כללי, בלי לדעת את התשובות לשאלות הנ"ל, כמה דיסקים קשיחים יש במחשב ומה החלוקה הלוגית בתוכם, 2 גורמים אפשריים עולים לי:

א. בעיה פיזית בדיסק הקשיח שבו נמצא כונן D או בחיבור אליו - יכול להיות שיש בעיה בכבל המידע בין הדיסק הקשיח ללוח האם, יכול להיות יש בעיה בבקר בלוח האם ויכול להיות שהדיסק הקשיח פשוט מסיים את חייו ולא כל המידע שבו קריא. אני ממליץ שתריץ בדיקת תקינות לדיסקים הקשיחים בעזרת התוכנה המתאימה מאתר היצרן ואולי גם בעזרת MHDD. נסה גם להחליף את הכבל המחבר את הדיסק הקשיח ללוח האם וכן את הבקר אליו מתחבר הדיסק הקשיח.

ב. התיקיה ממנה אתה מנסה להפעיל את ההתקנות נמצאת במסלול/נתיב (path) "בעייתי" - עומק התיקיה הוא גדול מדיי, שמות התיקיות בדרך ארוכים מדיי ואולי נעשה שימוש גם בשמות בעברית. זה לא ממש אמור לקרות במערכת הפעלה מודרנית, אבל אני אישית כבר ראיתי תוכנות שלא מסוגלות להתמודד עם מסלול ארוך מדיי או שמכיל תווים בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...