מחפש רמקולים עם עוצמת קול חזקה (גם למסיבות), תקציב250-400. דעתכם על ?Microlab FC362 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רמקולים עם עוצמת קול חזקה (גם למסיבות), תקציב250-400. דעתכם על ?Microlab FC362

monoduo

Recommended Posts

לשם השוואה, מי שמכיר את העוצמה של MicroLab M-200- אני מחפש משהו עוצמתי פי 2 מזה. המטרה היא בעיקר למוזיקה, ומעבר לבאסים חשובים לי כל שאר האלמנטים בשיר בכל טון. הביקורות אומרות דברים טובים על FC362, על M-530U ונדמה לי שגם על Z523 2.1 אבל אני לא יודע איך להשוות ביניהם. כמבון שהמטרה היא לחסוך כמה שניתן, אבל החיסכון לא יעזור אם הרמקולים לא משיגים את מטרתם שהיא איכות לא רעה בעוצמה גבוהה. אם יש לכם רעיונות נוספים אשמח לשמוע. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להשקיע ולקנות משהו טוב וחזק, ההמלצה שלי היא להשקיע קצת יותר. אם תוותר על עוד 150-200 שקלים, זה יכול מאוד להשתלם לך בלונג-ראן.החלטת שאתה רוצה להשקיע? קנה את ה-SOLO 6C. יש את SOLO 6C וכל מה שמעליו, ויש את השאר. ליגות שונות מבחינתי כמשתמש מיקרולאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר שאלות. 1) מה ההבדל בין 5C ל 6C ל3C? ףףףףףףףףףףףף 2) מספר לי שמדובר ברמקולים של 2.0, אני יודע שאמרתי באסים הם לא הדבר הכי חשוב אבל אני לא רוצה פחות מהם (מוזיקה זה העיקר אבל לא הדבר היחיד שרץ במחשב), זו לא בעיה? (בייחוד בהשוואה לרמקולים האחרים שציינתי). ףףףףףףףףףףףףףף 3) למה אתה מתכוון לגבי הלונג ראן? ףףףףףףףףףףףףףףףףף 4) אם מה שאני מחפש (יותר עוצמה תמורת תוספת כסף) לא קיים (בצורה חסכונית) אז האם ניתן אולי לקנות 2 של M200 (כל אחד עולה 200 ש"ח) ולחבראותם ביחד בצורה כלשהי? כי מבחינת איכות הם מתאימים לי לחלוטין (!) הבעיה היחידה היא בעוצמה.ףףףףףףףףףףףףףףףףףףף תודה. נ.ב האתר משתגע. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר משתגע. הוא חתך חלק מההודעה שלי (שנגע לסיבת ה'ף'ים) אבל היא מופיע כשאני לוחץ על 'ערוך', הוא בולע חלק מהמשפטים, לא מאפשר חלוקה לפיסקאות (זו הסיבה שהכנסתי אות רנדומלית כסימן הפרדה), מבלבל סדר של מספרים וסימנים (ניסתי להשתמש בסימן במקום באות, אבל הייתה בעיה), לא מטעין את הדף אלא מציג טעות וצריך לבדוק כל כמה זמן אם הדף חזר, כפי שכרגע גיליתי (מכיוון שזו הפעם השניה שאני רושם אתת ההודעה הנוכחית) הוא מוחק חלק ממה שנשלח ("הודעה קצרה מדי"), יש לי חשד שהוא הכפיל את כמות האותיות שהשתמשתי בהם ומספר באגים נוספים שכבר שכחתי מהפעם הראשונה ששלחתי את התגובה הזו. כך שלשאלתך, "ףףף" אמור היה להיות במקום אנטר. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שמשום מה אני לא יכול לערוך הודעות, הייתי רוצה להוסיף לשאלה מס' 1 את הדגם 4C, כיוון שהוא נמכר כרגע ב360 ש"ח (שזה גם קצת יקר אבל לפחות עוד איכשהו בטווח). תודה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

שוב מתנצל על ההספמה (אין הרשאה לערוך הודעה), רק רציתי להוסיף את השאלה האם 4C מתאים לשימושים שלי? (עוצמה גבוהה מספיק למסיבות או לחילופין להנעמת זמנם של השכנים ממול מצד שמאל באלכסון תוך שהם נמצאים בחדר הכי חיצוני ורחוק בדירה שלהם). ה6C כבר הבנתי שכן מתאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למסיבות? תשכח מזה

המינימום זה סולו 5

ועדיף לחרוג לטובת ה 6

חיבור שתי מערכות במקביל בעזרת מפצל פאסיבי לא יתן לך עוצמה גבוהה יותר כי כל אחת מהמערכות תקבל אות מונחת בחצי

- - - תגובה אוחדה: - - -

וכשאתה אומר "מסיבות" , למה אתה מתכוון?

עשר אנשים? עשרים?

חלל סגור? פתוח? איזה גודל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה פה? לפני 5 שנים רכשתי בפחות מ250 ש"ח של קריאייטיב שעשו בדיוק את מה שאני רוצה ועכשיו כשאני מוכן להוסיף תקציב אין שום דבר...

חיבור שתי מערכות במקביל בעזרת מפצל פאסיבי לא יתן לך עוצמה גבוהה יותר כי כל אחת מהמערכות תקבל אות מונחת בחצי

אין להם הגברה פנימית? אחרת מדוע מחברים את הרמקול לחשמל?

לחילופין, לא ניתן להגביר אותות עם תוכנה כלשהי? (או שכרטיס הקול כבר עובד על המקסימום?)

לצערי SOLO 5 גדול מדי גם במימדים וגם במחיר :(.

וכשאתה אומר "מסיבות" , למה אתה מתכוון?

עשר אנשים? עשרים?

חלל סגור? פתוח? איזה גודל?

מסיבת דירה.

נניח כ50 איש בתוך מפוצל של כ200 מטרים (יחד עם הדירה של השכנים), עוצמה כזו תספיק גם למסיבה קטנה על הדשא וגם למשהו גדול יותר בחלל מחולק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש לרמקולים הגברה פנימית, אך היא תלויה בעוצמה של האות הנכנס

אני מניח שיש כל מני פתרונות ברמת החומרה ו/או התוכנה שיתנו לך עוצמה גבוהה יותר.. אבל לכל מניפולציה כזאת יש השלכה ישירה על איכות הסאונד

מסיבת דירה.

נניח כ50 איש בתוך מפוצל של כ200 מטרים (יחד עם הדירה של השכנים), עוצמה כזו תספיק גם למסיבה קטנה על הדשא וגם למשהו גדול יותר בחלל מחולק.

מעניין איך של קריאייטיב ב 250 ש"ח עשו את זה . . . .

ואני בכלל לא מדבר על רמת העיוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך של קריאייטיב ב 250 ש"ח עשו את זה . . . .

ואני בכלל לא מדבר על רמת העיוות

לא יודע, אולי לא בדיוק 200 מטרים אבל בחלל של 150 מטר שומעים מעולה גם מחוץ לחלון. זה נכון שעם השנים התפתח עיוות בצלילים נמוכים כשמעלים לרמות מקסימליות אבל בגדול מדובר בצליל חזק באיכות לא רעה. הנה אני חושב שמצאתי את הדגם: http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=24889

אם אתה מכיר במקרה משהו עם אותה עוצמת ואיכות צליל אשמח (מאוד) להכוונות.

כמובן שיש לרמקולים הגברה פנימית, אך היא תלויה בעוצמה של האות הנכנס

אני מניח שיש כל מני פתרונות ברמת החומרה ו/או התוכנה שיתנו לך עוצמה גבוהה יותר.. אבל לכל מניפולציה כזאת יש השלכה ישירה על איכות הסאונד

כן, התכוונתי להגברה נוספת במקרה שהצליל חלש (lol, רמה 11), אבל הבנתי אותך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, יתכן שהם אכן לא "עוצמתיים", אבל הם הרבה יותר חזקים מרמקולים של מיקרולאב באותה רמת מחיר, והם עונים על הפרמטרים למעלה. הכנסתי לבית את הM200 כדי להשוות באופן ישיר בסמיכות אחד ליד השני ובנוסף בדקתי בחנות את ה M 880, T330, וTMN9U- הם לא מתאימים לצערי. הM200 חלש בהרבה.

אם יש לך הצעות חזקות מהדגמים הללו (באיכות טובה) אני יותר ממעוניין.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...