סרגלי כלים קטנים מאוד פוטושופ ואילוסטריטור - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרגלי כלים קטנים מאוד פוטושופ ואילוסטריטור

shay r

Recommended Posts

שלום, התקנתי פוטושפ על מערכת הפעלה windows8.1 ומשום מה סרגלי הכלים בתוך התוכנה מינייאטורים עד כדי כך שבקושי רואים אותם, ומאוד קשה לעבוד איתם. אציין שאני עובד עם מחשב XPS 15, ניסיתי להסתכל בפורומים שונים שחלקם טוענים שזאת בעייה של אדוב שאין לה פיתרון אך לא ניראה לי הגיוני.

אציין שניסית לשנות את הגדרות הרזולוציה של המסך דרך מערכת ההפעלה, הרזולוציה של מערכת ההפעלה משתנה אך לא של , אילוסטריטור וכו...

אם למישהו יש פיתרון לבעייה הזאת אני מאוד אשמח לעזרה, אני ממש אובד עצות ולא יודע מה לעשות כבר. לא נראה לי שאין פתרון לתוכנות גרפיקה בסדר גודל כזה, במיוחד לאחר שקניתי מחשב חדש ואי אפשר להישתמש בהם כראוי.

תודה רבה, שי

- - - תגובה אוחדה: - - -

מדובר בפוטושופ cs6 שעובד מצויין במחשבים אחרים, וניסיתי להתקין גם cs5 וניתקלתי בדיוק באותה הבעייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה באפשרויות תאימות לסמן את האפשרות שמוזכר בה המילה DPI או צפיפות מסך (אפשרות שניה מההתחלה כמדומני)

אם זה לא יעזור אני חושב שחפירה בעמוד הזה יכולה לעזור לך - שים לב גם לתגובות http://surfaceproartist.com/blog/2013/12/11/hack-makes-photoshop-and-illustrator-readable-on-surface-pro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אבל לצערי זה לא עובד, סימנתי את האופציה disable display scaling on high DPI settings, בתוך compatibility של התוכנה, אך סרגלי הכלים והתצוגה הכללית של התוכנה אינם משתנים...

האם אתה מכיר מישהו שפתר את זה ככה? האם יש מישהו שעובד עם xps, שהצליח לפתור את הבעייה הזאת? עדיין אובד עצות... : (

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לפי מה שאני קראתי - פיתרון דרך התוכנה עצמה אין (-זה הזוי בהחלט , אבל זה מה שיש).

אבל שים לב שצירפתי לינק ששמה אנשים נעזרו בפיתרון שפותח האשכול בנה וזה עבד לרובם - תסתכל שם - מהכירותי - נראה לי שיש שם מה שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...