מעבר לi5 או להשאר עם פנום 965 oc עם קירוב מסיבי. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר לi5 או להשאר עם פנום 965 oc עם קירוב מסיבי.

tamirbilk

Recommended Posts

יש לי כרגע פנום 965 שרץ על 4.2. מה שמאט אותי זה זכרון של 4גיגה ddr2( לוח ישן יחסית) חשבתי או לקנות לוח חדש לפנום וזכרון 8גיגה . או לעבור למעבד חדש לגמרי i5 לוח חדש וזכרון 8גיגה. הלב אומר להשאר עם הפנום. מה דעתכם? שימוש בעיקר bf4. יש לי כרטיס מסך 560ti.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לשני חברים שלי יש מחשבים מאוד דומים לשלי רק עם זכרון שמונה גיגה. וכל פעם שאנחנו משחקים ביחד השלב נטען אצלהם חצי דקה לפני! אני מסיק שזה בגלל שהזכרון רץ אצליהם על 1333... זה פשוט מטריף אותי. הם כבר יורים באנשים ואני רק loading... מסתלבטים עליי☺

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח בסיסי לסוקט AM3 יעלה לך לפחות 300 ש"ח. בהתחשב בלוח שיש לך כרגע, שאת הדגם שלו לא ציינת, יכול להיות שתרצה יותר מלוח בסיסי.

זיכרון DDR3 בנפח 8GB יעלה לפחות 350 ש"ח.

זה כבר כ-750 ש"ח רק בשביל לקבל זיכרון קצת יותר מהיר, ולא סביר השיפור יהיה בכלל מורגש.

אני מציע לך לנסות להרחיב את הזיכרון שלך ל 8GB ולראות את ההשפעה. בנוסף, יש סירטונים שמראים את ההשפעה של 8GB מול 4GB ב BF4. תראה ותחליט לבד.

דובי770 בדיוק הגיב - גם אני התכוונתי להציע שכנראה ישתלם לך יותר להוסיף כונן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם אתה מוסיף עוד זיכרון DDR2, תבדוק גם זיכרונות משומשים - זה אולי ישתלם לך לעומת קניית זיכרונות חדשים

2. לפני קניית כונן SSD רצוי שתתייעץ בפורום אמצעי אחסון. למיטב ידיעתי, הכוננים המומלצים והמשתלמים ביותר הם ה Samsung 840 EVO ואח"כ יש את ה MX100 וה M500 (בסדר הזה) של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...