בעיה מוזרה עם הזיכרון 4GB DDR2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה עם הזיכרון 4GB DDR2

Chumlee

Recommended Posts

יש לי מערכת הפעלה 32 ביט PRO SP3

על הנייר המערכת הפעלה אמורה להיות קלה וזה עד שגוגל כרום עובד

יש לי 4 גיגה אני רק פותח 4 כרטיסיות פתאום חצי מתחסל

אני פותח במקביל משחק מחשב WORLD OF TANKS ב PF רשום ש 2.5 גיגה בייט תפוס

איך יגול להיות ? זה קורה לי גם ב WIN 7 32 ביט יש למערכת ההפעלה נטיה לזלול ללא הבחנה

יש אפשרות לתקן את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 גיגה אמור להיות הרבה בשביל , מוסיקה וכו' לא ?

שאני עובד עם FF הזיכרון פחות בורח אבל הדפדפן פשוט חרא הוא לא ממש מותאם לכל האתרים הפריסה שלו מעצבנת לא אוהב אותו אבל מבחינת הוא יותר קל .

למה הכרום כזה משתולל ? זה ככה אצל כולם ?

ה PF של המחשב שאני מפעיל את כרום קופץ ישר ל 3 גיגה כמו מטורף .

עוד משהו

בדרך כלל הכרטיס מסך OB לוקח מהמחשב למה הכרטיס שלי GT430 לוקח גם מהמחשב וזה לא מובנה וניסיתי להיכנס לביוס לראות אם אפשר לבטל את תוספת הזיכרון ואי אפשר רשום 64 - 128 - או MAX משהו כזה

גם שאני לוקח על 64 זה לוקח הרבה לכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא ואחדש לשניכם משהו. 7 פחות תובענית מxp ועובדת מהר יותר
זה לא בדיוק נכון. יש אופטימיזציות כלליות מדור לדור, אבל הרבה תלוי בדרייברים וביישומים שינצלו אופטימיזציות אלה. ולכן במרבית המקרים המערכת שתעבוד הכי טוב על חומרה מסוימת היא זאת שהייתה פופולרית כשאותה חומרה יצאה. גם אם יש שעובדים כמו שצריך, הם לא תמיד הכי יעילים, ולפעמים יש באגים וקונפליקטים שמונעים לנצל בצורה מיטבית את יכולות מערכת ההפעלה החדשה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו כש7 יצאה, היא עבדה בצורה יותר טובה אפילו על 4 שבדקתי (עם מספיק זיכרון). היא יודעת לנצל את משאבי המערכת טוב יותר. כנ"ל 8.1. לא הכל וורוד אבל אני ללא ספק הייתי קופץ ל8.1.

64 ביט, אגב. חבל על כמעט גיגה שמתבזבז.

היא קצת תובענית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הקשר...

אתה מדבר על דיסק קשיח או SSD?

בכל מקרה אתה תהיה מוגבל ע"י רוחב הפס שמספק ממשק הSATA2. אם מדובר בדיסק מכאני זה לא ישנה כלום. אם מדובר בSSD אז הוא לא יממש את מלוא הפוטנציאל שלו אבל יהיה מהיר בהרבה מכל דיסק מכאני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו כש7 יצאה, היא עבדה בצורה יותר טובה אפילו על פנטיום 4 שבדקתי (עם מספיק זיכרון). היא יודעת לנצל את משאבי המערכת טוב יותר.
בזה אין ספק. ובשימושים מסוימים, אפילו על חומרה ישנה יהיה יתרון למערכת חדשה. בשוטף כנראה לא יהיה הבדל מהותי לשום כיוון. רק אם אתה מגיע לאיזה מקרה קצה של משהו שלא נתמך עשויה להיות לך בעיה. במיוחד במחשבים שיש להם הרבה חומרה ייעודית, ופחות בנייחים סטנדרטיים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...