הגיינה והמצב העגום של המסעדות במרכז(או לפחות בהרצלייה)? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיינה והמצב העגום של המסעדות במרכז(או לפחות בהרצלייה)?

Sargon

Recommended Posts

אני עובד בהרצלייה באזור תעשייה ושמתי לב שבעצם כל המסעדות שביקרתי בהן הטבחים שמים את הירקות ואת האוכל עם היד.

כלומר יש מגע ישיר עם האוכל והם לא משתמשים בכפפות ניילון.

חבר שלי הלך בתל אביב והוא ראה שבכניסה האחורית של מסעדת יוקרה איזה מסתנן שעובד שם לקח עכברוש בזנב ודפק לו את הראש על הפח כדי להרוג אותו.

כלומר יש מצב שהמסעדות האלה תמיד מנסות למקסם רווחים ולא ממש איכפת להם מה הם מאכילים את הלקוחות.

הבעיה היא איפה אפשר לאכול? הפתרון הכי טוב הוא כנראה לבשל את האוכל בעצמך אבל אם בכל זאת אתה רוצה לאכול במסעדה בצהריים כדי לחסוך זמן אז נראה שאין כמעט אף מסעדה ששומרת הגיינה מינימלית.

אם נתמקד בהרצלייה הייתי שמח לשמוע על לפחות מסעדה אחת עם אוכל טוב שמקפידה על הגיינה. לא מפריע לי להוציא הרבה כסף על אוכל.

אני כבר משלם קרוב למאה שקל ביום על ארוחת צהריים(כולל טיפ).

יש מצב ששגב מקפידה אבל אפילו לי אין חשק להוציא מאה חמישים שקל או מאתיים שקל על ארוחת צהריים.

יש לכם המלצות?

עריכה: אגב פרט קצת מגעיל אבל לפני יום מצאתי שיש לי תולעת בצועה... כבר קבעתי תור לרופא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה אוכל כל יום בחוץ?

זה מה שנהוג בהייטק (אם אין חדר אוכל של החברה).

אני עובד בהרצלייה באזור תעשייה ושמתי לב שבעצם כל המסעדות שביקרתי בהן הטבחים שמים את הירקות ואת האוכל עם היד.

כלומר יש מגע ישיר עם האוכל והם לא משתמשים בכפפות ניילון.

...כמו בכל מסעדה שאינה subway.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את האוכל שהזמנתי בשעה שהזמנתי. לא יצרו איתי בכלל קשר לפני כלומר הכל היה מדויק בלי צורך להתקשר אליי לפני.

האוכל היה מאוד טעים אבל יכול להיות שזה פשוט הנוירונים שלי שמתרגשים מטעמים חדשים.

סך הכל שלמתי 246 ש"ח כולל משלוח(וגם האשה שהביאה לי את האוכל סרבה לקבל ממני טיפ).

הזמנתי שני סלטים(בקופסאות גדולות), שלושה שניצלים ותפוחי אדמה. את הסלטים כבר גמרתי כי אכלתי אותם גם בבוקר ובערב אבל נשארו לי עוד שני שניצלים ותפוחי אדמה.

בסך הכל זה חוסך כסף ונראה לי גם יותר בריא. וגם יש מבחר גדול של כל מיני מנות מעניינות.

בגדול לא יודע אם אני אמשיך עם זה. הבעיה היא שיהיה לי מסובך לקחת את האוכל לאכול בעבודה, אני לא מת על המיקרו גל או הטוסטר אובן בעבודה.

אבל כאלטרנטיבה ללאכול במסעדות זה נראה לי מוצלח.

יש האמת גם תמונה:20140827_195703.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ארוחה שתיים? יש מספיק לשלוש ארוחות צהריים מלאות(3 שניצים+תפוחי אדמה וסלטים) והסלטים יותר מדי בשביל לגמור אותם בשלוש ארוחות.

אפשר פשוט לראות בתפריט ותגידו לי אם זה יותר מדי.

עריכה: הזמנתי מהבשלנית הזו: https://www.yummi.co.il/c/%D7%98%D7%9C%D7%99_%D7%AA%D7%91%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%99

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לבלוע את זה בישיבה אחת חח.

כמות קטנה בשבילי.

ב-25 ש"ח אתה מכין לך שלוש מחבתות גדולות מלאות בשניצלים.

תפו"א זה קצת קילוף ותיבלון.

וסלט זה עוד כמה שקלים וכמה דקות עובדה.

לא מבין את הטעם...

בשעה עבודה אתה מכין כמות גדולה הרבה יותר ובשליש [או יותר] מהמחיר.

לא כזה "מאמץ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו ללכת לשוק, לקנות מעט ירקות ופירות טריים.

לקנות דג טרי שעכשיו הוציאו מהמים ודפקו לא את הראש, או בשר שהבוקר נשחט.

לשים אותו על המנגל.

קצת תיבול, קצת רוטב.

תפוחי אדמה בתנור.

בירה בלגית קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...