פרטים חדשים על המעבד שיוביל את מכירות LGA2011-v3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים חדשים על המעבד שיוביל את מכירות LGA2011-v3

djelectric

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר שכחתי שאמורים לצאת איזה שהם מעבדים בכלל .

תזכירו לי מה חדש במעבדים? עדיין 22 ננומטר? ומה חדש בלוחות לעומת Z87 ?

ויש כבר מלאי של DDR4 בשוק? ויש הבדל בין DDR3 שמצדיק?

קשה לי לדמיין צורך במערכת יותר טובה מכל מערכת חזקה היום של הדור האחרון

רק כרטיסי מסך ממש דרושים בשביל

גם ככה בשום משחק הכוח עיבוד של המעבד לא מגיע לניצול של אפילו 50 אחוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, כבדים אולי ירוויחו ממעבדים בעלי 6 או 8 ליבות פיזיות לעומת 4 ליבות פיזיות שמציעים לסוקט 1150, אבל צריך לזכור שזה לא השוק העיקרי של סוקטים 2011 ו 2011-3 אלא יותר שוק השרתים ו"מכונות העיבוד" (השוק הגבוה). בסופו של דבר מחשבים כאלו לא מיועדים למשתמש הביתי הממוצע וגם לא לגיימר הממוצע - גם כי המחיר גבוה יחסית למחשב ביתי (מעבד בעל 4 ליבות לסוקט 1150, לוח מתאים וזיכרון DDR3) וגם פשוט כי כרגע אין צורך ברמת ביצועים כזו. לא מדובר פה במחליף לסוקט 1150, אין צורך לרוץ ולשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבון הבנק שלי ממש שמח שאין מעבד 8 ליבות פיזיות ורק 6 ליבות במחירים האלה, אם היה מעבד 8 ליבות במחיר של 2000 שקל אז הייתי כבר בונה את

המערכת הבאה שלי. (כנראה שה8 ליבות יהיה אקסטרים שיעלה 5K).

המערכת הבאה שלי תהיה מורכבת ממעבד 8 ליבות פיזיות וכרטיס מסך בעל 4 גיגה GDDR (לפחות), נגמרו החגיגות של גרפי 2gb ומעבד 4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דילמה,

מצד אחד אני צריך את מהירות השעון הגבוהה של ה4790K שתעזור לנגן אנימציה בזמן אמת בVIEWPORT של MAYA.

ומצד שני בהחלט אנצל כל ת'ראד כשאגיע לרינדורים של תלת ווידאו..

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה המהומה , אני עם I7 860 שזה דור ראשון וכרטיס GTX460 , עדיין משחק BF4 ולא מרגיש סיבה לשדרג..

המחשב לא נראה מתאמץ אפילו, אני עם מסך 2209 , הדבר היחד זה אולי להחליף מסך ליותר גדול ורק אז לכרטיס מסך עדכני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דילמה,

מצד אחד אני צריך את מהירות השעון הגבוהה של ה4790K שתעזור לנגן אנימציה בזמן אמת בVIEWPORT של MAYA.

ומצד שני בהחלט אנצל כל ת'ראד כשאגיע לרינדורים של תלת ווידאו..

מה דעתכם?

אחרי OC ה5820K וה4790K יגיעו +- לאותו תדר כנראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי OC ה5820K וה4790K יגיעו +- לאותו תדר כנראה

כן אבל אני לא כ"כ בעניין של OC. אין לי נסיון מוצלח וסבלנות בשביל זה..

וגם ה4790K מגיע בטורבו לתדר של 4.4GHZ. ה5820K יצטרך OC עצבני בשביל להגיע לשם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה4790K מגיע ל4.4 לא לכל הליבות - לכל הליבות ביחד זה 4.2

OC ל5820K לתדר של 4.2 יהיה קל מאוד - 4.4 דורש קצת התעסקות אבל ממש לא אמורה להיות בעיה בהינתן שיש לך לוח טוב (הפתרון הטרמי החדש אמור לגרום לו להיות מעבד קפוא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 ליבות כשיש 8? לא בשבילי! 5960X ALL THE WAY! :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

קצת מצחיק שפלונטר מוכרים את המעבדים החדשים, אבל לא לוחות אם שמתאימים להם.

כמו כן, המחירים שהם גובים על המעבדים מקוממים...5200 על מעבד שעולה 1100$. מי אמר שולי רווח נמוכים בענף החומרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי לא מבוטל ש5960X יציג ביצועים עקביים נמוכים במשחקים מ-5820K כששניהם באוברקלוק.

הסיבה היא כי 5960X יגיע בתדר בסיס נמוך, כשהוא נושא מבנה פנימי כבד למדי. אין פה כבר את ההשוואה של 4 ליבות לעומת 6, את השיפור של 50%. כאן מדברים על הבדל בין 6 ל-8, ועם HT, היכן שאופטימיזציה תוכנתית ודרישה משאבים נשארת הרבה הרבה מאחור. ואז, מה שמקבלים אחרי ממוצע הוא 6 ליבות במהירות של 10% גבוהה יותר מ-8 ליבות של אותה הארכיטקטורה.

עבדכם הנאמן עובד על להציג לכם את ההבדל הזה בפועל, שווה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...