הבדלי מהירות בין תשתית לספק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלי מהירות בין תשתית לספק

uber101

Recommended Posts

אני נמצא אצל הספק 012 במהירות 5 מגה בייט, ואצל ב12 מגה בייט (התשתית)

במשך יותר משבוע יש לי בעיה שבה רוחב הפס שלי צונח לאזור ה1MB, כאשר למשך כמה דקות פזורות ביום אני כן מקבל את המהירות האמיתית. בשיחות עם 012 הם מסרו לי שהכל תקין אצלם והבעיה אצל . בשיחה עם , חיברתי את המודם ישירות למחשב ובבדיקת המהירות של זה הראה שהמהירות היא שוב באזור ה-1MB ומדי פעם עלה לאזור ה-2MB. הנציגה עשתה משהו שאיתחל את המודם, הרצתי את הבדיקה שוב ב-safe mode ופתאום התקבלה המהירות הסבירה (10MB) שזה בערך קרוב למה שאמור להיות.

הנציגה אמרה לי שמכיוון שב-safe mode הכל בסדר כנראה מדובר בוירוס או משהו. סיימתי את השיחה למרות שההסבר הזה לא נשמע לי יותר מדי סביר מהסיבה שבדקתי את המהירות גם על מחשב עם , אבל חשבתי שאולי מה שהיא עשתה סידר משהו. ומיד לאחר השיחה העליתי את המחשב שוב בצורה רגילה, בדקתי את המהירות שהיתה 5MB, ולאחר מספר דקות צנחה שוב ל-1MB.

הפעלתי את המחשב מחדש ב-safe mode התחברתי ישירות למודם ללא הספק, והבדיקה מראה שמהירות התשתית היא 1MB. התקשרתי שוב להוט, הסברתי לו את כל הסיפור. והוא התחיל להסביר לי שמכיוון שיש הבדל בחבילות בין התשתית לספק יהיו בעיות. ניסיתי להסביר שאני את בדיקת המהירות ללא תלות בספקית, אבל הוא המשיך להתווכח איתי והפציר ללא הפסקה שעד שהחבילות לא יהיו זהות ברחוב הפס אין מה לעשות עם זה, למרות שבמשך שנים לא היתה שום בעיה.

אני לא מבין יותר מדי בכל מה שקשור לרשתות אז רציתי לשאול איך זה הגיוני שההבדל יגרום לבעיות?

הרי אם התשתית מגבילה ל12MB והספקית ל-5MB ההיגיון אומר שאני אמור לקבל 5MB ולא רוב הזמן 1MB וממש טיפה מהמזמן (ושוב, זה משהו שהתחיל לפני שבוע) אני מקבל 5MB כפי שאמור להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 מגה או 100 מגה אמורים לעלות לך כ 20-30 ש"ח (ספק)

למה שלא כבר תעשה סוג של רוויזיה בחיבור האינטרנט שלך.

אני אעשה, אבל אני רוצה להבין מה עומד מאחורי הטיעון הזה. למה במשך כמה שנים אין שום בעיות ופתאום ההבדל הזה יוצר בעיות.

מנסיון, הבדלי מהירות עלולים לגרום לבעיות. תשווה אותן.

אוקיי, אבל למה שזה יקרה? מה ההיגיון הטכני מאחורי זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם מקרים שזה עושה בעיות ולרוב זה לא.

למה? אין לי מושג וזה לא כזה חשוב כי הפתרון האופטימלי הוא דיי מתבקש ופשוט, מהירות סבירה ואחידה בין הספק לתשתית ועל הדרך תעשה משא ומתן עם הספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...