TPL DAP-1360 בעיית התחברות לרשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TPL DAP-1360 בעיית התחברות לרשת

xc1te

Recommended Posts

יש לי את הרפיטר של TPLink, כאמור, שעבד מצוין עם הראוטר הקודם שלי (Netgear DGN2200). שדרגתי את האינטרנט ונאלצתי להחליף לראוטר חדש, VEGN2610, שגם הוא כשלעצמו עובד מצוין, כולל שידור WiFi - לסמארטפון לדוגמה - ללא בעיות.

הבעיה היא עם הרפיטר: אני מגדיר אותו עם התהליך הרגיל שלו בממשק, בוחר ברשת האלחוטית של הראוטר, מזין את הסיסמה, הוא כמובן מגדיר רשת EXT_ עם אותה הסיסמה, מאתחל את עצמו אבל לבסוף - מציג הודעה שההגדרה הסתיימה בהצלחה כשבפועל הוא לא באמת מחובר לאינטרנט.

התקשרתי לבזק פעם ראשונה, אמרו לי לעשות RESET להגדרות יצרן עם הכפתור האחורי, עשיתי והגדרתי מחדש - לא עזר.

התקשרתי לבזק פעם שנייה (כי בפעם הראשונה אחרי שהריסט שהיא אמרה לי לעשות גרם לרפיטר לא להגדיר default gateway ומזה היא הסיקה שהרפיטר אבוד), אחרי שהגדרתי default gateway ידנית כמו שצריך, עדיין עובר את אותו התהליך עם אותן התוצאות. אחרי ריסט בשנית (ואיפוס הגדרות של הdefault gateway), שוב ניסיתי ושוב פעם אותן תוצאות.

אפשר להסיק שבאמת משהו דפוק ברפיטר, למרות שאני לא מומחה גדול. אבל בגלל שאני עקשן, ניסיתי להתחבר עם הרפיטר לרשת אלחוטית אחרת (הפתוחה ללא סיסמה של השכנים), וזה עבד! הוא התחבר לאינטרנט ושידר WiFi כרגיל!

מכאן נובעת המסקנה שמשהו בהגדרות של הראוטר החדש לא טוב. הסמארטפון אמנם מתחבר אליו בלי בעיות, אבל משהו כאן ללא ספק קורה. כמובן הספידו את הרפיטר.

יש למישהו פתרון כלשהו למצב? מישהו יכול לחשוב על סיבה מסוימת שזה קורה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למישהו אכפת, הבעיה סודרה. קצת מביך שמישהו עם ידע מאוד בסיסי כמוני מצליח לפתור בעיה טכנית שכזו, כשכל אחד משני הנציגים של קבע שהמכשיר אבוד אחרי סה"כ שחזור בודד להגדרות יצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון עצמו לא ברור גם הוא, אבל הוא עבד. הראוטר החדש משדר גם ב2.4 וגם ב5, לכן כל קרויה עם מספר בסוף השם שלה בהתאמה. ניסיתי פשוט להוריד את המספר, כדי שה-SSID יהיה זהה לקודם (של הראוטר הקודם), וזה פשוט עבד.

אני מניח שיש לזה שני הסברים אפשריים: הראשון הוא שהרפיטר היה נעול על שמה של הרשת הקודמת משום מה (למרות שכאמור הצלחתי לחברו לרשת של השכנים...). השני, משהו עם השם של הרשת החדשה שכולל מספר (2.4) היה לא בסדר, בין אם זה הנקודה, מספר התווים, המספרים עצמם או מספר התווים ברשת שהוא אמור לשדר (EXT_).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...