מחשב כבה בעת טעינת וינדוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב כבה בעת טעינת וינדוס

avihy_1989

Recommended Posts

שלום רב,

לפני בערך חודש התחילה בעיה כאשר המחשב נדלק ה post עובר רגיל,

כאשר המחשב מגיע לטעינת הוינדוס ( בעת שמופיע הלוגו של וינדוס לבין העת בה רואים את שולחן העבודה כאשר מסתיים תהליך טעינת הדרייברים)

בזמן הזה המחשב נכבה, אם מנסים להדליק מחדש שוב הוא נכבה וכך כמה פעמים , רק אם נכנסים לביוס גם אם לא עושים שמה שום שינוי בערכים ויוצאים מהביוס הוא נדלק רגיל,

חשוב לציין שזה לא קורה כל הדלקה אלא פעם בכמה זמן ללא תדירות קבועה יכול להיות פעם בשבוע , ויכול להיות גם פעמיים בשבוע.

ניסיתי לחשוב על מספר דרכים שיכולים להיות מניע , ספק הכוח הוחלף במסגרת אחריות.

ניסיתי להוציא את כרטיס הקול בשביל לשלול אותו אך גם התופעה הזו התרחשה גם כשכרטיס הקול לא נכח במחשב.

ניסיתי לבטל xmp בזכרונות הראם.

כל הרכיבים במחשב שלי היינם חדשים בני שנה ולא יותר ברובם,

ניסיתי לעשות בדיקות מאמץ כגון occt , prime95

ולא ראיתי קריסות , המחשב ללא oc , ולא חוויתי שום קריסות במהלך עבודה מאומצת או משחקים.

התקלה מתרחשת רק בעת הדלקת המחשב.

(מפרט מופיע בצד)

אשמח לשמוע הצעות נוספות לפתרון הבעיה ( מימוש אחריות למחשב בצורה מלאה לא רלוונטי כי הוא ריכוז של כמה חנויות בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלושה עדכונים:

1.ספק כוח הוחלף במסגרת אחריות

2.מעבד הוחלף במסגרת אחריות 4790K היה מגיע ל 90 מעלות ב occt עכשיו עם החדש מגיע ל 75.

3.נבדק המחשב עם הכרטיס מסך של אחי יש לו gtx 680

*idcom - כשאני מדליק את המחשב יש רק צפצוף רגיל קצר של ביוס.

samlul- איזה בדיקה להריץ ב memtest יש כל מיני , ואיזה וינדוס לייב יש לדוגמא שאני יכול לעבוד איתו ?

*אני ממש רוצה להשאיר את הפרמוט ממש אופציה אחרונה יש לי המון משחקים מותקנים ולא בא לי להתחיל להוריד מחדש ( הכל דרך אוריג'ין , סטים ויופליי)

עדיין יש את אותה הבעיה בעת טעינת הוינדוס יש את הלוגו אפילו לפני שהעיגול מסתובב כבר המחשב כבה , אבל אם נכנסים לביוס ויוצאים ( אפילו בלי שום שינוי) המחשב עובד בסדר גמור גם במאמץ.

רעיונות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(חבל שפונקצית מפרט מחשב לא עובדת אחרי השדרוג הכל הופיע שמה)

להלן מפרט מחשב ( תמיד היה ספק איכותי)

CPU: Core i7 4790K

Motherboard: z87 sabertooth

RAM: 32gb KingStone Beast 1600mhz

PSU: SeaSonic 1000w platinum

HDD: Samsung f3 1TB X2

HDD2: WD 3TB RED X2 + SAMSUNG F4 2TB

SSD3:CRUCIAL M4 256

SSD2: Samsung 840 pro 256GB

SSD1:Transcend 720 256GB

GPU: Gigabyte Geforce GTX780ti 3x windforce

Audio:creative sound blaster zxr

DIsplay: U2713HM 2560X1440

Cooling: Noctua NH-D15

case: Define r4 + sentry 2

Mouse : kone 8200 xtd

Mouse pad :Roccat Tiato

speakers : front -microlab solo 7c+ fc330- rear

Keyboard : ryos mk pro black switch

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לפרמט לדעתי זה יותר קל מהתחיל לשלוח את המחשב לחנות ולממש אחריות[?]

לפני שמחליפים חומרה (ולא יודעים את הסיבה האמיתית לתקלה) אתה מסכים איתי שצריך לשלול כל ספק קטן של תוכנה לפני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לבדוק על ידיי מערכת live, ליתר דיוק, להגיע למצב שהמחשב לא רוצה לעלות ואז להכניס את ה או cd

ניתן להשאיל חומרה מחבר ולנסות להחליף ביניכם כל חלק, לא צריך לערב את החנות עד שלא מחליפים רכיב חומרה ספציפי

ניתן להתקין על דיסק קשיח נוסף (כל דיסק קטן ופשוט של 40GB) או על מחיצה נוספת בדיסק הקיים, בלי להרוס את המערכת הקיימת שיש עכשו אם כל מה שמותקן עליה והגדרות רק בשביל בדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא שהמערכת הפעלה לא עובדת ... היא עובדת אבל לפי מה שהוא אומר זה קורה לו פעם פעמיים בשבוע

אתה רוצה שהוא ישתמש במערכת LIVE במשך שבוע + ?

להשאיל חומרה? להתקין על דיסק נוסף?

שוב לטעמי זאת התעסקות מיותרת עם חומרה כשהדבר הכי יעיל ופשוט הוא לפרמט ... אם אחרי זה עדיין הבעיה חוזרת ( בתקווה שהווינדוס חוקי כן? ) רק אז אפשר להתחיל לבדוק ולנסות מה לא טוב בחומרה

אבל זאת רק דעתי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא צריך להשתמש במערכת live במשך שבוע. שישאיר את ה live בכונן וישתמש במערכת המותקנת. ברגע שהמחשב נכבה ולא רוצה לעלות יותר, מייד ידליק אותו מחדש ויעלה את ה live על ידיי boot device menu (ברוב המחשבים F12)

ואין כל סיכוי שלהחליף חומרה זה יותר התעסקות מלהתקין מחדש וינדוס, , עדכונים, אנטי וירוס, תוכנות, ולהגדיר מחדש את הכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך ... לפרמט ולהתקין הכל לוקח ממך כמה קליקים על העכבר ומקלדת ובערך גג שעתיים ( והגזמתי ) לכל ההתקנות

מאשר ללכת לממש אחריות עם זה להניע את הרכב או לקחת מחשב עד לחנות לפחות לחכות למענה ולפעמים לא מחליפים על המקום וזה יכול לקחת כמה ימים או שבועיים

אל תשכח פותח השרשור כבר החליף מעבד / וספק ( לא מבין מאיזו סיבה כי הוא לא רשם )

מהניסיון הקטן שלי כשיש תקלות מוזרות כאלו 89% שלפרמט פותר הכל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...