מחשב גיימינג ללא פשרות עד - 7000 שקלים. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג ללא פשרות עד - 7000 שקלים.

Globalization

Recommended Posts

זהו, החלטתי... מחר או לכל המאוחר ביום ראשון, ארכוש את המחשב.

1. מה התקציב המקסימאלי? 7000 שקלים

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל את כל התקציב.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? כמה עשרות שקלים וגם זה במידה וזה משתלם. בגדול להימנע מחריגות.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג כבד מאוד.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: המשחקים החדשים ביותר שקיימים והמוכרים שבינם: BF4, Watch Dogs, Crysis3 ועוד.

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). FHD "24

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? הכי גבוהות שניתן להפיק מהתקציב.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין צורך בציוד היקפי.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אוברקלוק בינוני עד כבד.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? יש ברשותי WIM7 מקורי, העניין שאני לא יודע אם כדאי לי ללכת על - WIN8. אשאיר זאת לשיקולכם. ולא, אני ארכיב את המחשב.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אילת - KSP או IVORY, למרות שהאחרון יקרן בצורה לא מובנת.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מחר.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). אין בקשות מיוחדות חוץ מכרטיס קול. יש ברשותי מסוג - SOLO C7, אז הייתי מעוניין להוסיף כרטיס קול על-מנת לנצל את הרמקולים. במידה והכרטיס קול בלוח יספיק, אפשר לוותר ורצוי.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אם ישנה אפשרות לשמור על אופק שדרוג, עתידי במסגרת התקציב, עשו זאת, אך זה לא משהו חובה.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אין הערות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4770K 3.5Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Box 1

מאוורר למעבד: קירור נוזלי Antec Kuhler H2O 1250 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-Z97X-UD7 TH LGA1150, Intel Z97, DDR3 1600, 3xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: G.Skill Ripjaws-X 2x8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL9-9-9 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Asus GTX780 OC 3GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate 1TB Desktop Sata III ST1000DM003 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 850W 80+ Bronze M12II-850 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec Three Hundred U3 Mid Tower Gamer Black 1

הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 7063 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

זה אכן בחריגה של כמה עשרות שקלים בודדים.. אבל המארז שנתתי לך לא מחייב אותך לשום דבר הוא לא ממש מקצועי אבל זה הכי טוב שיש להם במלאי כרגע באילת, כי זאת חנות די מוגבלת בגלל אופי המע"מ

הקירור למעבד מספיק ל OC די כבד וגם הספק אבל צפה לבום בחשבון חשמל כן?

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4770K 3.5Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Box 1

מאוורר למעבד: קירור נוזלי Antec Kuhler H2O 1250 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-Z97X-UD7 TH LGA1150, Intel Z97, DDR3 1600, 3xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: G.Skill Ripjaws-X 2x8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL9-9-9 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Asus GTX780 OC 3GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate 1TB Desktop Sata III ST1000DM003 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 850W 80+ Bronze M12II-850 1

מארזים: מארז ללא ספק Antec Three Hundred U3 Mid Tower Gamer Black 1

הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 7063 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

זה אכן בחריגה של כמה עשרות שקלים בודדים.. אבל המארז שנתתי לך לא מחייב אותך לשום דבר הוא לא ממש מקצועי אבל זה הכי טוב שיש להם במלאי כרגע באילת, כי זאת חנות די מוגבלת בגלל אופי המע"מ

הקירור למעבד מספיק ל OC די כבד וגם הספק אבל צפה לבום בחשבון חשמל כן?

תהנה

למה שמת לי מעבד עם - BOX בזמן שיש נוזלי או שזה לא מחייב? אין צורך לתת רק את המוצרים שנמצאים במלאי, אני יכול פשוט להזמין ואולי זה גם יהיה עדיף ומשתלם יותר, אני טועה?

מה לגבי הכרטיס קול והמערכת הפעלה? תעבור שוב על השאלות שלי בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להזמין בסניף אילת.. מה אתם חושב המדינה מפגרת?

ונתתי לך BOX כי אתה רוצה OC די כבד אז זה עדיף מבחינה אחת.. מבחינה שנייה נותנים אחריות לממהירים ב 25$ למקרה שקורה משהו למעבד בזמן ה OC.. חוץ מזה אתה יכול למכור אותו.. וגם יש להם את זה במלאי אז למה לא לנצל את הפחות 18% מעמ על גם K וגם BOX..

בקשר למערכת הפעלה אין צורך נכון לעכשיו והאמת שאפילו לא בדקתי את המלאי אם זה כזה חשוב לך אני אבדוק.. במחירים האלה של לוחות אם והאכויות אם אתה לא עורך או DJ כמו הארדוואל באמת שלא צריך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להזמין בסניף אילת.. מה אתם חושב המדינה מפגרת?

ונתתי לך BOX כי אתה רוצה OC די כבד אז זה עדיף מבחינה אחת.. מבחינה שנייה נותנים אחריות לממהירים ב 25$ למקרה שקורה משהו למעבד בזמן ה OC.. חוץ מזה אתה יכול למכור אותו.. וגם יש להם את זה במלאי אז למה לא לנצל את הפחות 18% מעמ על גם K וגם BOX

אין אפשרות להזמין חלק שאזל לסניף באילת במלאי? אני גר באילת, הכוונה שלי שהחנות תזמין לסניף ואני יבוא וייקח את כל הרכיבים.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הקודם היה 10K ואילו התקציב החדש הוא 7K, לא ידעתי שמסך מחשב עולה 3K.

וכן הוא מטרטר, למה לא להקפיץ את אותו דיון ולרשום שהתקציב ירד ל-7K ולא צריך מסך?

חוץ מזה זה נוגד את חוקי הפורום לפתוח דיונים כפולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, לא הייתה לי כוונה לזלזל חלילה או לטרטר אותכם. התקציב ירד כמו ששמת לב ואיתו גם המסך, לכן בחרתי לפתוח אשכול חדש למרות שצודק, יכולתי לערוך את האשכול הקודם.

יש מצב להתייחסות על המפרט שנתתי? אני פשוט קונה היום אל המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי לך מפרט ואז ראיתי שאתה מעוניין רק באחת משתי החברות האלו ומאילת, אז ירדתי מזה, אני לא ירכיב מפרט לבנאדם שאחרי זה צפוי להתלונן על יחס\שירות\הרכבה\חלקים וכו'

ממליץ לך לקנות מאחת החנויות המומלצות פה בפורום (TMS\IQPC\START\PLONTER ועוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...