קניית מחשב נייד בסין - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב נייד בסין

dorke

Recommended Posts

שלום, אני כרגע בסין ורוצה לקנות שם מחשב נייד. במחיר הוא כחצי מהמחיר בארץ, כך שהתקציב שלי הוא מחשב שיעלה 3000-5000 בסין = 5000-9000 בארץ.

* מטרות המחשב? עריכה גרפית, עיצוב (photoshop, sketchup וכו׳)

* גודל המסך? 14״-16״.

* רזולוציית המסך? גבוהה, בכל זאת מחשב לעיצוב...

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? אין.

* משקל רצוי? עד 3 ק״ג.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? 5 שעות ומעלה.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? רצוי .

* Bluetooth? אין צורך.

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? מעדיף שיהיה בשביל מהירות, אבל בגלל היוקר אשמח אם יהיה אפשר לשלב בין לכונן רגיל של טרה+

* כונן אופטי? לא צריך.

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? כן.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא צריך.

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות! לפני כשנתיים ממש לפני הנסיעה לסין, קניתי N56VZ שהיה עולה כ-6000-6500ש"ח בארץ.

אני קניתי בדיוטי פרי ב-5500ש"ח. בסין ראיתי את אותו מחשב במחיר של בערך 3500 ש"ח אם אני זוכר נכון, הייתה לי צביטה קטנה :S

אבל מאז כבר הייתי שוב בסין ומתכנן את הפעם הבאה. מיותר לציין שעשיתי השלמות וחזרתי עם 50 ק"ג במזוודה :)

נכון, לא הכל שם זול, אבל לא חסר דברים שכן.. , איפד, וטלפונים מקוריים בכלל עדיף לקנות בהונג-קונג.

שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לראות "משתמשים" חדשים שנרשמים רק כדי לכתוב תגובה.

בעניין ה-, אז זה בדיוק המחיר בארה"ב (1000$~), רק שבסין הוא יבוא עם מקלדת בסינית או לא יודע מה... מה שיקשה על השימוש במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לראות "משתמשים" חדשים שנרשמים רק כדי לכתוב תגובה.

בעניין ה-, אז זה בדיוק המחיר בארה"ב (1000$~), רק שבסין הוא יבוא עם מקלדת בסינית או לא יודע מה... מה שיקשה על השימוש במחשב.

מקלדת סינית הינה מקלדת אנגלית רגילה (שיטת הכתבה נקראת pinyin ומשתמשת באותיות באגלית)

מעט מצחיק אבל בגלל זה, ישנם לא מעט סינים שיודעים לכתוב ולקרוא באנגלית אבל לא יודעים לדבר אנגלית כמעט בכלל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chevy, לא ידעתי שיש סף הודעות שצריך לעבור בשביל לבקש עזרה. אתה צודק, אני משתמש חדש, וזאת ההודעה הראשונה שלי בפורום. נרשמתי רק בשביל לקבל עזרה בבחירת . אני לא מעורה בעולם המחשבים והטכנולוגיה, ולכן לא היה לי מה לתרום לפורום, או סיבה טובה להירשם לפני כן.

ההודעה הזאת היא כמו שאמרתי, בקשה לעזרה, לא דרישה. בדיוק בגלל שאני לא מומחה גדול בתחום. אתה יכול לבחור לעזור לי או להתעלם, אבל לא צריך להיות עוקצני ומתנשא.

המחירים בסין זולים בהרבה מהארץ, אבל אני אנסה למקד אתכם מחדש: מחשב במחיר של 6000-9000 ש"ח בארץ. יש כאן הכל מהכל, אז לא לדאוג בקשר לזה. אשמח אם תמקדו אותי על כמה דגמים שנראה לכם ויתאימו לצרכים שלי, אני ממש אבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...