זיכרון ראם מתמלא מעל 90% ללא סיבה נראית לעין. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרון ראם מתמלא מעל 90% ללא סיבה נראית לעין.

HairyAss

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שגורם לי לחשוב שזה קשור לבעיית התקיעות זה שהתקיעות קורות רק כשהזיכרון מתמלא.

וזו לא התנהגות תקינה, כשהתוכנות שפתוחות הן פיירפוקס, נגן , אולי נגן שרק פתוח וממוזער וכל ה8 ג'יגה תפוס.

אקפיץ את האשכול כשזה קורה שוב, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון מלא לא אמור לתופעות שתיארת (אלא אם כן אולי אין קובץ pagefile בגודל סביר או שהקשיח ממש מקרטע). מה שיותר סביר זה שיש גורם אחר לתקיעות, ואולי אותו גורם גם אשם במילוי הזיכרון שאתה רואה. כלומר, מילוי הזיכרון הוא בסך הכל תופעת לוואי של אותו גורם שתוקע לך את המחשב.

עוד משהו, משמש כמו מיני-, ולכן המשאבים שהוא לוקח הם פונקציה ישירה של מה שרץ עליו, כלומר מספר הטאבים הפתוחים ומה שפתוח בהם, תוספים מותקנים ועוד.

לכן, כשאתה מציין בין התוכנות הפתוחות את פיירפוקס, אבל לא מציין מה פתוח בו, הדבר דומה לזה שתגיד שהתוכנה היחידה שרצה לך במחשב היא וינדוס, מתוך הנחה שכל שאר התוכנות האחרות רצות "בתוך הוינדוס" ולכן אין צורך להזכיר אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. הבעיה שמי שחלק מהקוד הזה ב JavaScript ובפלאש (ואלי בעוד שפות שניתן להריץ בדפדפן) הם אנשים שלא לגמרי מבינים מה שהם עושים (למשל גרפיקאים ולא מתכנתים). קוד כזה יכול לרוץ בצורה עקומה, לתפוס לך את המעבד ולמלא לך את הזיכרון. תוסיף את העובדה שניהול הזיכרון של הדפדפן עצמו הוא לא טוב במיוחד (יש משאבים שלא משוחררים כאשר אתרים נסגרים), ותקבל "מתכון מנצח" ליצירת עומס ואיטיות במחשב. זאת הסיבה שבגללה אני תמיד סוגר את הדפדפן כאשר אני לא משתמש בו. זו גם הסיבה שבגללה אני משתמש בתוסף בשם AdBlock Plus שחוסם את רוב הפירסומות ושאר השטויות האלו.

אגב, עד לפני כמה חודשים האתר הזה היה אולי היחיד שבו לא הפעלתי את התוסף הזה, אבל בשלב מסויים נכנס קוד כלשהו (כנראה באחת הפירסומות) שפשוט היה גורם לדפדפן להיתקע ומאז, לצערי, אני מפעיל את ה AdBlock Plus גם באתר הזה (אני מבין שההכנסות של האתר נובעות מפירסומות, אבל אם הדבר הופך את האתר למקור לבעיות אז אין לי ממש ברירה). האתר כמובן לא אשם בכך, שכן רוב הפירסומות מוזרמות אליו ע"י צד שלישי, וכמו כן האתר לא מסוגל לבדוק כל קוד של פירסומת שעליו להציג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משתמש בADBLOCK PLUS.

ואתמול כשזה קרה לי שוב, סגרתי את כל התוכנות שפעלו, כולל את הדפדפן וכולל כל תכנה שאני פתחתי בעצמי וזה עדין לא עזר.

מה עוד, שלפעמים זה קורה כשאני לא נמצא על המחשב בכלל. אני עוזב אותו כשהוא עובד בסדר, מה שהיה פתוח משאיר פתוח וחוזר למחשב תקוע עם מלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...