המקרה המוזר עם BUY2USA - האם פריט הוחלף בדרך? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המקרה המוזר עם BUY2USA - האם פריט הוחלף בדרך?

lsoul100

Recommended Posts

לפני כחודש התחדשתי במחשב נייד חדש. מדגם UX302LA. בחרתי בדגם הזה כי יחסית למחיר שלו הוא אחד הזולים

ובנוסף יש לו יתרון משמעותי. אפשר לשדרג לו את הדיסק והזכרון.

מיד אחרי שקניתי אותו הזמנתי בeBay שני פריטים לשדרוג:

דיסק קשיח Evo 250 - מחיר הדיסק הנ"ל בישראל הוא 760 שקל ובחו"ל 100 דולר.

וכמובן 8GB SODIMM 1600MHZ כדי לשדרג את המחשב. מחיר הזכרון בישראל 360 שקל ובחו"ל 60 דולר.

כמו שאתם מבינים פער המחירים בין ישראל לחו"ל משמעותי מאוד.

שתי החבילות הגיעו למרכז המיון של BUY2USA וביקשתי לבצע איחוד חבילות.

החבילות הגיעו השבוע לישראל במעטפה מאוחדת ושם ציפתה לי הפתעה. לא סתם הפתעה. הפתעה גדולה!!

פתחתי את החבילה וגיליתי בפנים את הדיסק שהזמנתי. במעטפה בה נשלח וגם 8GB - שלא היו במעטפה משלהם..

אבל זה לא היה 8GB SODIMM 1600MHZ. זה היה פשוט DISK-ON-KEY 8GB ששווה בקושי 10 דולר!!!

דבר ראשון חשדתי במוכר בeBay. פתחתי DISPUTE ואמרתי למוכר שהוא רימה אותי. המוכר התעקש שהוא

לא רימה אותי. כשאמרתי לו שאולי אחד העובדים בחנות שלו טעה בזכרון ושם DISK-ON-KEY הוא כתב

לי בחזרה שהוא לא חנות אלא אדם פרטי והוא יודע בדיוק מה הוא שם בחבילה.

החלטתי לבדוק את BUY2USA. בדקתי באתר שלהם את פרטי החבילות שהתקבלו שם במחסן. עוד לפני איחוד החבילות

מה גיליתי???!

נרשם במפורש באתר החברה, עבור החבילה שהתקבלה עם הזכרון שמדובר על למחשבים ניידים מסוג ULTRA BOOK

אם ככה. אז איך בדיוק הופיע DISK-ON-KEY ומאיפה?

התקשרתי לשירות לקוחות שלהם. יצאה לי הנשמה עד שהם ענו. כמה פעמים התקשרתי ופשוט אף אחד לא ענה.

כשסופסוף ענה הנציג הוא קודם כל טען שהמקרה שסיפרתי לא יכול להיות. אחרי זה טען שהמוכר התבלבל ורק בסוף בסוף

הבטיח שייבדוק עם המחסן בארה"ב.

חיכיתי יום למחרת - הנציג לא התקשר. אז התקשרתי בעצמי. הנציג אמר שהמוכר רימה אותי.

הסברתי לו שבמחסן שלהם התקבל הפריט הנכון - ולראייה, שם הפריט כפי שנרשם במחשב שלהם.

הנציג טען שהבחור במחסן פשוט כתב את מה שהיה על המעטפה של הזכרון וביקש שאשלח לו צילום.

הסברתי לו שמדובר על מוכר פרטי ומוכר פרטי לא רושם על חבילה את מה שיש בתוכה.

כשבדקתי שוב נזכרתי שהזכרון היה זרוק בחבילה המאוחדת בלי מעטפה משלו

הנציג פשוט לא האמין לי!!

בסופו של דבר צילמתי את כל המעטפות וכל הפריטים שקיבלתי ושלחתי לו באימייל.

כל זה קרה אתמול - היום התקשרתי כמה פעמים לשירות לקוחות שלהם ואף אחד לא ענה.

-----

שלחתי עד היום עם BUY2USA למעלה מ-20 חבילות וכולם היו בסדר גמור. משהו שם התקלקל!

בנוגע ל BUY2USA אני מציע להיות זהירים.

אני נזהר מלהאשים אותם. אבל כל הסימנים מראים שהפריט שהזמנתי הוחלף.

לדעתי כדאי לנקוט בזהירות: אם אכן מישהו אצלם החליף פריט שהזמנתי. מי ערב לכך שדברים ששלחתם למחסן פשוט לא יגיעו או שיוחלפו בפריטים אחרים?

אם אצלי למחשב נייד התחלף ב DISK-ON-KEY. מי יבטיח לכם שאם שאם תזמינו יקר הוא לא יוחלף במחשב זול בהרבה?

והשירות לקוחות שלהם? מתחת לכל רמה. הם לא חוזרים אלי ולא עונים כשמתקשרים אליהם.

זהירות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היה לי איתם גיהנום לא קטן, הגעתי אפילו למנכ"ל, הם הכי זולים אבל הם לא ממש מסודרים ומתקשים

להתגבר על בעיות ואכן שירות לקוחות ביזיוני

ושוב הם הכי זולים וגדולים בשוק הישראלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי גם היה ניסיון רע איתם, נעליים בשווי מעל $150 "נעלמו" אצלם במחסן לאחר שהעובד שלהם חתם על הקבלה שלהם, הם התנערו מאחריות (אני גם דיברתי עם המנכ"ל וכו'). אני רואה גם כל מיני תלונות בפורומים הצרכניים.

למשל -

www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=66&messageid=175562850

אגב,

הם לא הכי זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין חבילות שנעלמו ובין מוצרים שהוחלפו. מאיפה הם יביאו DOK בשביל להחליף לך אותו ואיזה אינטרס יש להם לעשות את זה?

נשמע הרבה יותר הגיוני שזה המוכר שהתבלבל/מרמה אותך.

מי המוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר הדיסק הנ"ל בישראל הוא 760 שקל ובחו"ל 100 דולר.
כרגיל - מגזימים. בחנויות נורמליות בארה"ב זה לא עולה פחות מ$150. איביי זה איביי וגם שם $100 זה מחיר חריג.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח השירשור,

לא שאני מפקפק בדבריך, אבל לפי שאני מאשים את BUY2USA (שאין לי שום קשר אליהם וגם מעולם לא השתמשתי בשירות שלהם), אני אשמח אם תביא לפה מידע כגון: עמוד המוכר באיביי, עמוד למוצרים שרכשת. כבר היו מקרים שאנשים הזמינו מאיביי כי היה כתוב "X במחיר נורא זול" ולא טרחו לקרוא הסבר למוצר ואז התלוננו שעבדו עליהם (כי מה גם, המחירים שרשמת הם קצת נמוכים ביחס למחירים של לדוגמא (זכרון עולה שם בממוצע 70-75$, והדיסק בממוצע 130$))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת תמוה שזיכרון למחשב 8GB הוחלף בDOK בנפח 8GB בדיוק. הDOK היה חדש? ניסית לראות מה יש בו?

יתכן והמוכר עצמו לא אמין ושם לך DOK במקום מה שרכשת בפועל ומן הסתם שתאשים אותו באיביי הוא ישיב לך שהכל תקין

כי איביי יכולים לקרוא את ההתכתבות ביניכם.

אני אישית רכשתי לא מעט עם BUY2USA. רק פעם אחת היתה איתם בעיה מבחינתי שרכשתי 2 מוצרים זהים (בהזמנה אחת) דרך 'קונים עבורך' במשלוח דרך הים.

אחרי חודש ימי עסקים המוצר הגיע והתברר לי כי הגיעה יחידה אחת בלבד במקום שניים.

שירות לקוחות חזר אלי ואמר שאמאזון שלחו רק פריט אחד ודי תמוה, לדעתי הם פספסו את המשלוח.

בכל מקרה, הם שלחו את המוצר במשלוח אוויר על חשבונם (המוצר עצמו שוקל פיזית 2.5 קילו בערך) וזה הגיע אחרי 10 ימים (לא עסקים).

אין עסק מושלם, אבל אם יש ויהיו תקלות, שהן יהיו מזעריות ולא קריטיות כמו מוצר שנעלם, מוצר שהוחלף וכו'.

עם MUSTOP שלחתי פעמיים, פעמיים נדפקתי אז לא אחזור אליהם בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשואל מעלי: קיבלתי DOK חדש באריזה .

שם הפריט כפי שהופיע במערכת הממוחשבת של BUY2USA

"patriot memory ultra book 8 gb"

הפריט שהוזמן הוא

"8GB Patriot Memory SO-DIMM PC3-12800 1600Mhz CL11"

הפריט שהתקבל אצלי הוא:

"Patriot Memory Supersonic Boost XT USB 3.0 8GB Flash Drive "

ועכשיו תסביר לי מאיפה הופיעה המילה בפריט שהזמנתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שכתבת, לדעתי ב100% המוכר שלח לך מוצר אחר. איך פתאום קיבלת DOK חדש באריזה מאותה חברה בדיוק באותו הנפח?

אני די בטוח שהעובדים ב-BUY2USA לא מחזיקים כאלה מוצרים מדויקים בצד כדי להחליף במוצרים אחרים.

וקישור למוצר באיביי הכרחי. יתן לנו מושג מי זה המוכר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...