בעיה עם מערכת הפעלה וינדוס 7 לא קולט 64 ביט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מערכת הפעלה וינדוס 7 לא קולט 64 ביט

valleyzz

Recommended Posts

אני לא מבין מה השאלה שלך...

אם רשום שמערכת ההפעלה היא 32 ביט, אז זה מה שהותקן.

אם כבר התקנתי מערכת הפעלה 32 ביט יש אפשרות להסב אותה ל 64 ביט ?

ובעיקר השאלה שלי היא מדוע המערכת משתמשת רק ב- 3 gb ולא ב- 4 gb ram

רשום ככה: usable 2.99 gb מתוך 4 gb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר. מדובר על kernel שונה לגמרי וכל כל מה שנלווה אליו.

פשוט תתקין מחדש.

למה אלו המשאבים שמנוצלים? כי חלקם משותף בין משאבי חומרה אחרים (כמו GPU) במערכת שלך.

לפני הפירמוט הנוכחי המע' הפעלה הייתה 64 ביט והיא ניצלה את כל ה- 4 GB ולא הייתה לי בעיית נצילות

אני יפרמט מחדש אתת המע' ל 64 ביט ואני יחזור לעדכן אם הבעיה נפתרה

*האם כרוך סיכון בפירמוט נוסף בטווח כל כך קצר ( פחות מ 24 שעות ) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה שאתה מבין את מה שאתה כותב.

disk format היא פעולת של כתיבה על דיסק כדי להשפיעה על טבלת המחיצות ומערכת הקבצים שלו. אין שום הבדל בין פעולה כזאת לפעולה של כתיבת "סתם מידע" כמו העתקת קבצים.

התקנת מערכת הפעלה זה לא disk format ואתה לא "מפרמט מחשב". אתה בסה"כ מבצע אותה פעולה שאתה יכול לבצע דרך disk management console כמו מחיקת או שינוי גודל מחיצה או שינוי מערכת קבצים. אין פה שום דבר שמשפיעה על בריאות הדיסק הקשיח שלך או כל רכיב חומרה אחר.

מן הסתם שאתה חייב מערכת הפעלה עם kernel שהוא 64 ביט כדי לגשת לכל טווך הכתובות של זכרון הRAM שלך.

תעיין פה:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa366778%28v=vs.85%29.aspx

תשים לב שהמקרה הוא יוצר דופן למערכות הפעלה היותר ישנות ממשפחת Server.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כחול מתחת לעיניים

עדיף מכחול מול העיניים

- - - תגובה אוחדה: - - -

לא נראה שאתה מבין את מה שאתה כותב.

disk format היא פעולת של כתיבה על דיסק כדי להשפיעה על טבלת המחיצות ומערכת הקבצים שלו. אין שום הבדל בין פעולה כזאת לפעולה של כתיבת "סתם מידע" כמו העתקת קבצים.

התקנת מערכת הפעלה זה לא disk format ואתה לא "מפרמט מחשב". אתה בסה"כ מבצע אותה פעולה שאתה יכול לבצע דרך disk management console כמו מחיקת או שינוי גודל מחיצה או שינוי מערכת קבצים. אין פה שום דבר שמשפיעה על בריאות הדיסק הקשיח שלך או כל רכיב חומרה אחר.

מן הסתם שאתה חייב מערכת הפעלה עם kernel שהוא 64 ביט כדי לגשת לכל טווך הכתובות של זכרון הRAM שלך.

תעיין פה:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa366778%28v=vs.85%29.aspx

תשים לב שהמקרה הוא יוצר דופן למערכות הפעלה היותר ישנות ממשפחת Server.

הנקודה הובהרה

- - - תגובה אוחדה: - - -

התקנתי מחדש את מערכת ההפעלה והפעם עם kernel שהוא 64 ביט והכל עובד פיקס

תודה multicore.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...