לא מצליח לפתוח פורטים בהוטבוקס - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לפתוח פורטים בהוטבוקס

ido-nava

Recommended Posts

אהלן,

יש לי ראוטר בוקס (גרסא 2.1.12), כאשר אני בא לפתוח פורטים אני מקבל הודעת error.

יש לציין שכבר פתחתי בעבר כמה וכמה פעמים פורטים בהוטבוקס ללא שום בעיה, כנראה משהו שאני לא מבין השתנה בעדכון התוכנה שלהם.

צירפתי של הכתובות שאני מזין ואת הודעת השגיאה.

* בextrenal ip ניסיתי לעשות את כל הקונפיגרציות השונות (ip- 0.0.0.0 or 192.168.1.13).

* גם את טווח הפורטים ניסיתי לשנות וב 80-80 זה עדיין לא עובד).

* גם כשאני שם את אותם הפרטים כמו שהזנתי פעם ונשארו מקובעים אני מקבל את הודעת השגיאה.

עריכה:

שמתי לב שאם אני מוחק את הכתובת היחידה שהגדרתי פעם אז אני יכול לפתוח אחד חדש עם כל כתובת איפי, כך שאפשר לפתוח רק פעם אחת לכתובת איפי ספציפית פורטים..

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא פותח שום דבר כי שום דבר לא סגור. זה לא rule בFW, אלא רק static NAT entry.

מדובר עלך פעולת הפנייה בלבד.

הנתונים שהזנת בצילום מסך פשוט לא הגיוניים. מה שאמור לעניין אותך זה כתובת RFC1918 של ציוד הקצה ברשת הפנימית שלך ופורט שלא אמור להיות תפוס כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה לא הגיוני... יש לי ממיר של יס שמחובר לאינטרנט הביתי, הVOD של יס משתמש בכ-8 פורטים שכולם לפי הבדיקה שלו נראים כחסומים.

ניסיתי לפתוח/"להפנות" (לא סגור על המילה המדויקת) את כל טווח הפורטים בHOTBOX בשביל שהVOD יעבוד כמו שצריך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תסביר לאיזה הגדרות אתה מתכוון ומה חסר הגיון?

אולי אני ינסה לסדר קצת מה שרואים בתמונה.

למטה מה שרואים זה הגדרה שכבר קיימת, 192.168.1.18 הוא האיפי של המחשב שלי.

אני מנסה להוסיף הגדרה חדשה, הIP של הממיר הוא 192.168.1.13, אני רוצה שכל טווח הפורטים שהוא משתמש בהם יהיו פתוחים ("מופנים?") לכן סימנתי מ 1-33333.

משום מה, כאשר אני לוחץ על אישור, הוא רושם לי הודעת שגיאה.

אם אני ימחק את ההגדרה הישנה (של המחשב- 192.168.18...) אז רק אז אני יוכל להוסיף את ההגדרה של הממיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשתמש בטווח הזה. תכניס פורט אחד ותבדוק שהוא אכן עובר לממיר שלך מבחוץ.

אם הכל תקין, תמשיך הלאה.

הכנסתי פורט אחד (80 וניסיתי עוד כמה) וזה עדיין נותן את ה ERROR הזה..

עכשיו הבנתי שאם אני נותן ל IP ספציפי טווח פורטים מסויים או אפילו פורט יחיד, אז אני לא יכול לתת לIP אחר פורט שנמצא בטווח או פורט בודד שהגדרתי מקודם.

למחשב האישי אין לי בעיה להגדיר את הפורט של הutorrent וזהו אבל יש לי כמה ממירים של יס שכל אחד עם IP שונה אך משתמשים באותם פורטים. איך אני פותח את כולם לכל המכשירים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפניית פורט אומרת שאם מישהו מגיע מבחוץ עם פורט X תשלח אותו למחשב Y.

אתה הפנית את פורטים 1-33333 לכיוון הכתובת 192.168.1.18. מה שאומר שמי שמגיע אלייך עם אחד מהפורטים, הנתב מפנה אותו למחשב.

עכשיו אתה מנסה להפנות את אותם פורטים לכיוון כתובת נוספת 192.168.1.13 מה שאומר שאם מישהו יגיע אליך עם אחד מהפורטים האלה, הנתב לא יידע לאן להעביר אותו כי הוא מפנה אותו לשני מקומות. המכשיר חכם מספיק כדי לתת לך שגיאה, לא מספיק חכם כדי להגיד לך למה.

תפנה את הפורטים שאתה צריך קודם כל לממיר אחד ותבדוק שמה שאתה צריך עובד.

האמת, אני גם לא מבין למה אתה צריך להפנות פורטים. אני לא משתמש ב-VOD, אבל עדיין ברור לי שמי שיוזם את התקשורת הוא הממיר והפורטים החוצה לא חסומים. לא ברור לי הדרישה של יס לפתיחת פורטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...