התנתקתי מנטויזון (או ככה לפחות הם הבטיחו) מחפש ספק חדש - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנתקתי מנטויזון (או ככה לפחות הם הבטיחו) מחפש ספק חדש

lompy

Recommended Posts

התנתקתי היום מנטויזון . אחרי כמה שיחות ארוכות עם כמה נציגים הם הבטיחו לי שאני רשום כמנותק

ושזה יקח 24 שעות לנתק אותי ולשלוח לי אישור למייל על הניתוק. לאור הניסיון שלי איתם אני לא מאמין שזה

יקרה ואני כבר רואה איך מחר אני מבזבז עוד זמן בלנסות להתנתק.

בכל מקרה אני מחפש ספק חדש שלא ינסה לרמות אותי כל הזמן ולחייב אותי בדברים שמעולם לא ביקשתי.

חשבתי על טריפל C ,הם מבטיחים שאפשר להתחבר ולהתנתק ישירות דרך האתר אבל אני לא מכיר אף אחד שמנוי אצלם.

אני לא משתמש כבד יותר מדי ויש לי חיבור של 10 מגה.חשוב לי שאינטרנט יזוז כמו שצריך בסטרימנג ,בטורנטים ושלא יחסמו לי פורטים.

בקיצור אני מבקש המלצות לספק חדש, אצל מי כדאי לעשות מנוי ולא פחות חשוב אצל מי לא כדאי לעשות מנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בCCC בחבילת 12Mbit. הם סבבה. שום דבר לא חסום. אני מוריד קבוע טורנטים במהירות מקסימלית או קרובה לכך. FHD בסטרימינג לרוב עובד חלק, עם HD ומטה בכלל אין בעיה.

אם אתה מחפש את המחיר הזול ביותר - HOTNET (אפשר לקבל אותם גם חינם אם עושים מנוי סלולרי בHOTMobile, ואחרת הם עולים 20 שקלים לכל המהירויות). אבל אצלי מדובר באחד המקרים הבודדים שבהם העדפתי לשלם עוד כמה שקלים בחודש (או כמה עשרות שקלים - תלוי איך סופרים) מסיבה אידאולוגית, אז אני עדיין בCCC. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני מחפש ספק חדש שלא ינסה לרמות אותי כל הזמן ולחייב אותי בדברים שמעולם לא ביקשתי.

אתה מחפש את זה, אז איך אתה לא יכול לחשוב על הוטנט, שהיא החברה היחידה עם מחיר ברור וקבוע שלא מנסה לתחמן אותך במחיר על הרגע הראשון?

או זה או FAST (במיוחד אם אתה בהוט). אין אופצייה אחרת מבחינתי.

אני בCCC בחבילת 12MBIT

למה?

הפורום משגע אותי. מוסיף תגים איפה שאין מעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא מכיר את הוטנט. עד כמה שאני יודע טריפל C חברה אמינה אבל ההיתי ממש בספק לגבי

איכות החיבור שהם מספקים. QttP אומר שהם סבבה אז אני חושב שאולי אני ינסה אותם קודם.

אשמח לשמוע עוד חוות דעת לגבי איכות החיבור והשרות של טריפל C והוטנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה 12?
כי זה מה שאני צריך.
אתה מחפש את זה, אז איך אתה לא יכול לחשוב על הוטנט, שהיא החברה היחידה עם מחיר ברור וקבוע שלא מנסה לתחמן אותך במחיר על הרגע הראשון?

CCC היא החברה הראשונה בשוק הישראלי שהייתה "עם מחיר ברור וקבוע שלא מנסה לתחמן אותך", עוד לפני שמישהו חשב על להקים את HOTNET (שהיא בסה"כ חברת בת של HOT, אשר בתקופה מסוימת לפחות הייתה מתחרה רצינית על תואר החברה שעושה הכי הרבה "טעויות" לרעת הלקוח ומספקת את השירות הגרוע ביותר). :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המחיר של 12 ו-100 הוא זהה... או שלא?

1TB בחודש, זה המעיד הכי טוב על איכות החיבור שם.

לא הרמתי להוטנט טלפון פעם אחת, כך שאני לא יודע את טיב השירות לקוחות והתמיכה שלהם, אבל הם עונים מהר ממה שהתרשמתי.

אם לטריפל C היה מדיניות של מחיר קבוע, לא הייתי רואה אנשים מתמקחים איתם בשביל להגיע למחיר של 100 ב-30 בשרשורים ברחבי האינטרנט.

הדיונים האלה חוזרים כל שבוע. תחבר להוטנט וחלאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי משהו, מה היה לך רע עם נטוויז'ן ואיזה חיובים הם דחפו לך?

לפני שנה בערך היה איזה נודניק שהיה מתקשר כל הזמן להגיד לי שמגיע לי במתנה בחינם שיחות לחול.

אחרי 3 חודשים שאמרתי לו לא תודה אני לא מכיר אף אחד בחול התחילו לחייב אותי ב5 שקלים כל חודש על הטבה

לשיחות לחול. אתה רק יכול לדמיין כמה טלפונים ועצבים זה לקח לי עד שהצלחתי לבטל את זה ולקבל את הכסף חזרה.

כרגע מה שעצבן אותי זה שנגמרה השנה שבא הם נתנו לי מחיר "מבצע" לחיבור לאינטרנט והמחיר עלה בחמישה שקלים, ויתרתי

על התענוג של התקשר אליהם בשביל להתווכח על 5 שקלים , ומה התוצאה תוך חודשים הם מעלים את המחיר שוב הפעם ל 56 שקלים.

ההנחה שלהם היא שהלקוח לא שם לב כשמעלים לו מחיר אז בו ננסה להיכנס לו עוד יותר לכיס ולקחת מחיר מופרך.

וזה עוד לפני שהתחלתי לספר על מסכת השקרים והעברות טלפוניות מנציג זוטר לבכיר ,לשימור לקוחות ,לתא קולי,ולזה שאף פעם לא חוזרים אליך.

הטקטיקות של החברה הזאת פשוט עוברות כל גבול. היום לדוגמא כשהתקשרתי יש מזכירה ששואלת אם אתה רוצה להמתין או לנתק ואז יחזרו אליך

(הם מחויבים על פי חוק) , אז מה הם עשו , במידה ואתה בוחר לא לנתק ההודעה חוזרת על עצמה כל 15 שניות ואתה חייב כל הזמן להקיש 2 כדי להישאר

מחובר לשיחה. הם פשוט יצאו לי מכל החורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי התחילו לחייב את השיחות לחו"ל אחרי שביצעתי את הניתוק משירותי האינטרנט שלהם, החברה הזו פשוט מזעזעת. מדהים שהקבוצה הזו (סלקום-NETVISION) עדיין קיימת ושלא גוררים אותם לבתי משפט על בסיס יומי.

אני בהוט נט יותר משנה ולא היו לי בעיות איתם, לא יודע איך השירות כי אף פעם לא הייתי צריך אותו, הכל פשוט עובד. האתר של FAST מעוצב פשוט גרוע וזה גורם להרבה אנשים להתרחק (ובצדק). CCC צריכים לישר קו בכל מה שקשור למחירים, המחירים שמופיעים באתר שלהם הזויים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המחיר של 12 ו-100 הוא זהה... או שלא?
המחיר לתשתית לא זהה.
אם לטריפל C היה מדיניות של מחיר קבוע, לא הייתי רואה אנשים מתמקחים איתם בשביל להגיע למחיר של 100 ב-30 בשרשורים ברחבי האינטרנט.
זה חדש לי. תוכל להראות לי שרשור כזה ועדות למישהו שהצליח להוריד אותם ממחיר המחירון שלהם? בהחלט ייתכן שהם התחילו להתגמש כדי להתחרות עם מחירי הספקים האחרים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר של FAST מעוצב פשוט גרוע וזה גורם להרבה אנשים להתרחק (ובצדק).

גרוע או לא, אתה מחפש שירות תקין לא אתר.

מה שמצחיק שהם מגבילים את מס' השיחות לתמיכה שאתה יכול לעשות בחודש.

פה חשדתי חח. :smiley1:

אחי היה מחובר אליהם כמה חודשים כספק גיבוי, אבל לא ממש השתמש בהם.

המחיר לתשתית לא זהה.

מה זה עניינך?

אתה אומר לי שאם הייתה לך מהירות גבוהה יותר היית צריך לעבור ספקית?

בשביל מה אתה צריך להרים טלפון לשדרג ספק כשתשדרג את התשתית?

כמה אתה משלם?

זה חדש לי. תוכל להראות לי שרשור כזה ועדות למישהו שהצליח להוריד אותם ממחיר המחירון שלהם? בהחלט ייתכן שהם התחילו להתגמש כדי להתחרות עם מחירי הספקים האחרים.

תחפש "בכמה אתם באמת משלמים על האינטרנט שלכם" ב-HT. אני עוקב אחרי הדיון הזה כבר כמה שנים טובות.

אולי זה 35 המחיר אצלם. לא זוכר.

אני דיי בטוח שהם ירדו ל-30.

מה המחיר הרשמי שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עניינך?

אתה אומר לי שאם הייתה לך מהירות גבוהה יותר היית צריך לעבור ספקית?

בשביל מה אתה צריך להרים טלפון לשדרג ספק כשתשדרג את התשתית?

אני אומר שאני לא רוצה לשלם על תשתית מהירה יותר מ12Mbit. לכן לא מעניין אותי שיהיה לי יותר מ12Mbit בספק, גם אם זה לא עולה לי יותר.

זה לא קשור לזה שאני בCCC למרות שאני יודע שאצל הוטנט הייתי מקבל אותו דבר בפחות כסף. את הסיבה לזה כבר הסברתי קודם.

מה המחיר הרשמי שם?

המחירון הרשמי של האינטרנט הרגיל:

https://store.ccccloud.com/index.php?NAME_PATH=Fast_Internet

המחירון הרשמי של האינטרנט ה"מקצועי" (לטענתם תיעדוף מסוים):

https://store.ccccloud.com/index.php?NAME_PATH=Professional_Internet

אני ב"מקצועי" ומשלם את מחיר המחירון. כשמחיר המחירון מתעדכן, גם המחיר שאני משלם מתעדכן (לאחרונה ירד ב3 שקלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הם בבירור שקרנים בני שקרנים. לא הייתי סומך עליהם בדבר.

אין קשר בין מה שרשום שם למציאות בשטח.

לא יותר טובים מכל החראות האחרים.

המחיר הגבוהה יותר אפילו לא מעניין אותי. אני רק רוצה חברה שמגלה שקיפות ויושר בהצהרותיה ובהתנהגותה בפועל.

אתה לא משלם "מקצועי" אתה משלם "סיבון".

ומהירות 12 אפשר להשיג ב-8 שקל, דרך אגב (בעבר, לא יודע אם היום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...