התלבטות בין 3 מחשבים ניידים, תקציב 4.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 3 מחשבים ניידים, תקציב 4.5K

Style_Shachar

Recommended Posts

שלום לכולם, אני רוצה לקנות , אני אשתמש בדף שרשום בנעוץ ואוסיף הערות משלי, תודה רבה !

* מטרות המחשב? עבודה עם סביבות פיתוח למיניהן: Eclipse, visual studio, FL וכו'.. , צפייה בסרטי HD, ואני חייב שהמחשב יוכל להריץ לי בצורה מסוימת משחקים כבדים כדוגמת- GTA,Call Of Duty, , Assassin;s creed וכו'.

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט?- 15.6 אינץ', לגבי סוג המסך הבנתי שעדיף מאט כי אני אעבוד בסביבה מוארת ועדיף שהמסך לא ישקף את האור.

* רזולוציית המסך? לגודל כזה של מסך, רזולוצית HD היא יתרון? אם כן ברור שאדיף 1920x1080

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? אין דרישות מיוחדות.

* משקל רצוי? אני כנראה אסתובב איתו ביום, במשך הרבה שעות, אבל אני מוכן לסבול אם המחשב הטוב יותר ישקול במקצת יותר.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? אני לא כל כך מבין כי אין לי נסיון עם .

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? HDMI

* Bluetooth? לא יודע..

טוב עכשיו קצת רקע במילים שלי:

ראיתי 3 מחשבים שאני לא יודע כל כך במי לבחור.

הראשון:

Dell New Inspiron 15R 5537

השני:

Lenovo IdeaPad Y510P

השלישי:

Lenovo IdeaPad Z510

כמה שאלות:

1) האם Nvidia 750M חזק יותר מה- 8850M ?

2) האם כבד להסתובב עם 2.7 ק"ג בתיק למשך יום שלם (בנוסף למה שעוד יהיה שם)?

3) האם ניתן לכבות את האור במקלדות שיש להן אור במקשים?

4) לגבי המעבד, אני בטוח שהמעבדים של הדגמים שציינתי פה של Lenovo טובים יותר מהמעבד של ה- השאלה שלי היא: אני לא מבין למה שמים מעבד כזה שיותר חלש, אפילו בדגמים המתקדמים יותר שלהם.... ?

5) מה ההבדל בין של 6 תאים לסוללה של 4 תאים מבחינת זמן העבודה?

6)איזה מחשב מבין שלושתם הטוב ביותר מבחינת הדרישות שציינתי לעיל, בנוסף מבחינת איכות החומרים, התחממות המחשב, אמינות וכו'. אני שואל את זה כי הסטראוטיפ שלי הוא ש- טובים מ- .

עריכה: 7) האם שווה להוסיף 900 שקל ולקנות את הדגם של

Lenovo IdeaPad Y510P עם הזוג של הכרטיסי מסך?

8) האם בטוח לקנות מ- אפשר לחסוך הרבה כסף.. תודה רבה !

אני לא כל כך יודע מה להוסיף, אם יעלה לי עוד משהו אעדכן, תודה רבה לכם העוזרים !:cheesy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

2. אם זה נוח או לא זה ממש תלוי בך, אני מסתובב עם מחשב בתיק ששוקל 2.5 ולא מרגיש אותו. אבל יכול להיות שיש לי תיק טוב או סתם המשקל לא מפריע לי.

3. כן, במחשבים מסויימים אפילו אפשר לשחק עם העוצמת תאורה (ב-Y510P יש 3 עוצמאות לתאורת מקשים).

4. תשלם יותר תמצא מחשבים עם מעבדים חזקים יותר, זה מתקשר למה שאמרת ב6.

6. גם אני הייתי בהתלבטות בין ל-. והאנשים המבינים אמרו לי שדל יותר אמינים מנסיונם האישי, לנובו לא חזקים כמו שהיו פעם.

משהו אמר לי משפט יפה, תסתכל על זמן האחריות, זה הזמן שהחברה מאמינה שלא יהיו תקלות במחשב, נותנים 3 שנות אחריות לנובו שנה(למרות שאפשר להוסיף כסף להרחיב ל3).

7. אם אתה הולך על לנובו אז כן המפרט של הY510P בKSP מעולה! אם יש לך אפשרות רד לאילת או שמישהו יקנה לך באילת, זה 1000 שקל פחות.

יוצא לך שזה אותו מחיר כמו הדגם שציינת.

חוץ מזה בדגם היקר יותר יש גם 16 גיגה במקום 8 שזה טוב לך בתור מתכנת למכונות וירטואליות, קבצים עם אלפי שורות ...

8. קניות מEBAY זה בטוח, אבל צריך לבדוק שאתה מקבל אחריות בינלאומית שיהיה לך עם מי לדבר...

1 ו-5 לא עניתי כי אני לא ממש יודע.

מקווה שעשיתי לך קצת סדר בראש ועזרתי (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך! ראיתי באיביי את הדגם החזק, אבל צריך להוסיף איזה 400$ בערך בשביל החברות שמעבירות את זה אז זה יוצא אותו דבר בערך.

ראיתי בזאפ חנויות אחרות כמו חצי חינם ושניידר שמוכרות את הדגם החזק במחיר נמוך משמעותית משל KSP.

אולם בחנויות האלה המחשב בא בלי כונן אופטי זה גרוע (כמה כבר אני אשתמש בדיסקים? ואם אצטרך לצרוב יש לי עוד מחשבים.. אפשר לקנות בנפרד את זה?)

אני חושב שכדאי לי להרחיב את האחריות ל-3 שנים, עכשיו השאלה שלי היא במה האחריות הזאת עוזרת? נגיד נפל לי המחשב לרצפה והתרסק המסך, אז הם מתקנים הכל בחינם?

תודה רבה לךךךך ולשאר העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיניין עם האמינות בין החברות, אתה יכול להשוות את זה כמו במכוניות.

לפולקסווגן יש שם יותר חזק ולכן גם יותר יקר לאומת פגו למשל...

כמה זה זול משמעותי? אם ההבדל זה רק כונן אופטי שאתה צריך אז אתה יכול לקנות בנפרד זה עולה משהו כמו 150 אם אני לא טועה.

אבל בנינו כמה אה משתמש בדיסקים? אני שנים כבר לא נוגע בדיסקים מכמה סיבות.

1. מדיה לא אמינה

2. פחות נוח לשימוש

3. אין בכל מחשב

ועוד.. לא חסר

לאומת זאת יש דיסק און קי שעולה היום גרושים, יותר נגיד, יותר נוח לשימוש, יכול לעשות כל מה שדיסק עושה ויותר.

הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו שאתה צריך דיסקים זה אולי לאוטו אם אין לך חיבור .

לגבי האחריות אני מסכים שווה להרחיב ל3 שנים.

לגבי הכיסוי של האחריות, בכל דבר שיש לו אחריות זה לגבי תקלות חשמליות, קצר כלשהו, הפסיק לעבוד סתם בלי סיבה.

קוראים לזה 'אחריות יצרן' כי היצרן לוקח אחריות על המוצר שהוא מוכר, מבחינתו המוצר צריך לעבוד תקין לפחות 3 שנים ואם לא אז הוא יתקן, אם נגרם נזק ע"י המשתמש זה כבר לא בשליטת היצרן ולכן לא נותן על זה אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

יש לך מושג לגבי הפרש הביצועים בין ה- לבין כרטיס מסך יחיד?

בנוסף, בדגם של ה- , האם אפשר לקנות כונן אופטי בנפרד, ואם אצטרך להשתמש בדיסקים להוציא את הכרטיס מסך ולחבר את הכונן? פשוט שמתי לב שהכרטיס מסך הנוסף נמצא במקום של הכונן האופטי והמחשב מגיע ללא כונן אופטי!

תודה רבה, שבוע טוב וחג שמח =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אז לגבי הכונן. זה לא כונן שאפשר לחבר אותו במקום הרגיל שהוא צריך להיות כמו בכל מחשב נייד רגיל? שים לב שהדגם של ה- מגיע כך שהכרטיס מסך השני נמצא במקום של הכונן האופטי אבל אפשר לנתק את הכרטיס מסך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן אופטי חיצוני מתחבר לכל מחשב אחי. למשל זה: http://ksp.co.il/?uin=9313 עוחה 150 שקל מתחבר בUSB.

יכול להיות שאני לא מבין אותך ואתה מחפש שיהיה לך משהו פנימי גם ?

אם אתה רוצה לקנות פנימי ולהחליף בניהם כל פעם זה גם אפשרות כי זה ממש פשוט, זה שני ברגים וסיימת את הסיפור. אבל למה? סתם מסורבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kalimero תודה רבה לך!

מישהו בבקשה יכול לעזור לי להחליט. האם המחשב עם זוג הכרטיסי מסך יביא לי שיפור משמעותי של נגיד 20fps במשחקים ? האם שווה לקחת את הסיכון שבמחשב עם השני כרטיסי מסך אחד מהם ייפגע? תודה לעוזרים!! אני אביא את הקישורים למפרטים של שני המחשבים:

lenovo ideapad y510p SLI

lenovo ideapad y510p without SLI

שאלה נוספת, האם למשל אחרי שנתיים רמת הביצועים של המחשב תרד?

למשך כמה שנים אוכל לעבוד עם המחשב? לא רק בנוגע להרצת משחקים.. אלא לגבי תיכנות ועבודה עם תוכנות כבדות..

תודה תודה רבה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לראות את המחשב? מה אתם אומרים על המקלדת היא נראית כזאת ממתכת ונראה כי לא יהיה נוח להקליד עליה...

ואני חוזר על השאלה אשמח אם תענו עליהם גם:

שאלה נוספת, האם למשל אחרי שנתיים רמת הביצועים של המחשב תרד?

למשך כמה שנים אוכל לעבוד עם המחשב? לא רק בנוגע להרצת משחקים.. אלא לגבי תיכנות ועבודה עם תוכנות כבדות..

תודה תודה רבה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה זאת תחזוקה נכונה?

2. ומה אתה אומר על המקלדת של ה- Asus?

3. ל- יש רק 4 תאים של סוללה זה לא יהווה בעיה?

4. ולמה אתה פחות ממליץ על הלנובו?

עריכה:

5. ה- gtx 850m חזק משמעותית מה- gt 750m? שמתי לב גם שה- 850 בא עם זכרון לעומת ה- 750 שבא עם ..

6. מה מיוחד במסך בלנובו אין את זה הבנתי לא?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) מע' הפעלה נקייה משטויות, ניקוי אבק שנתי ועוד..

2) נחמדה סה"כ, אבל מקלדת זה עניין אישי. אני יכול לומר שזה נוח ולך זה יכול להיות לא נוח ולא ניתן לשפוט זאת לפי תמונות בלבד.

3) מה בדיוק הקשר של מספר התאים לטיב הסוללה? אין קשר!

4) תקרא ביקורות על הדגם (יש ביקורת מקיפה ב-notebookcheck.

5) יש ב-notebookcheck טבלת ביצועים של כרטיסי מסך, תתייחס לזה להשוואת ביצועים.

6) אסוס עם , בלנובו זה TN - כלומר בפאנל האיכותי יהיה זויות צפייה רחבות יותר וצבעים מדוייקים יותר. בקצרה - מסך מצויין.

בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה !

2. בקשר למקלדת, שזה ממתכת כזה ולא נראה נוח..

3. לא יודע.. חשבתי שמשך זמן העבודה עם המחשב הזה יהיה קצר יותר..

4. קראתי מלא מלא על הדגם הזה וממש ננעלתי עליו עד שגיליתי את הדגם שאתה הצעת. אני רוצה להקשיב לך כי אני חושב שאתה מבין בזה לכן אני רוצה שתשכנע אותי בבקשה למה אתה פחות ממליץ על הלנובו ?

5. HHD של 750GB יספיק לדעתך?

6.אפשר להכניס ליציאות של 3 דיסק און קי של usb2 נכון?

7. לפי דעתך מבחינת כל הזוויות זה המחשב האופטימלי לתקציב הזה?

תודה רבה לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...