** תקרת הזכוכית של שוק הנתבים בישראל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** תקרת הזכוכית של שוק הנתבים בישראל

Cheif

Recommended Posts

כיסוי רחב יותר, מהירות גבוהה יותר, תקן חדש AC, שיפור בטכנולוגיה האלחוטית בתמיכה במשתמשים מרובים, חומרה חזקה יותר ותמיכה בחיבורים חדשים (USB 3), סדרת WRT המוכרת.

נראה לי זה מכסה את זה.

לא הבדל גדול מספיק להצדיק שדרוג מהנתב הקיים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צריך לקרות כדי שסוף סוף נראה בארץ נתבים מתקדמים כמו ה-WRT1900AC של Linksys.

שאל את שר התקשורת.

אתה מוזמן לקבוע איתו פגישה ולהעלות את הנושא, כמו גם אולי נושאים בוערים אחרים בתחום התקשורת.

רק תכין טוב את המידע לפני הפגישה, כולל העתקים מפורטים להשאיר אצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, במקום שהצבא ישנה את התדרים שלו, כל המגזר האזרחי צריך לשנות את התדרים של המוצרים שנמכרים ועובדים באותו הטווח בכל העולם!!!!.

לכן מעט מאוד נתבי 5GHZ נמכרים בארץ, ומחירם גבוה במיוחד.

וכך רוב המוחלט של העם תקוע עם נתבים בטכנולוגיה ישנה, שילכו ויעלמו מהעולם בשנים הקרובות.

שערוריה.

השאלה הגדולה היא, האם לצבא בכלל יש תוכנית מעבר כדי לסיים עם ההשתלטות על התדרים האזרחיים בתחום הנתבים?

כי אם אין להם תוכנית באמצע תהליך ביצוע, עם צפי של מקסימום 2-3 שנים, יש כמה אנשים שהתרשלו בתפקידם במשרד התקשורת והביטחון.

ואותם אנשים צריכים לקבל אגרוף עסיסי ישר לפנים, כדי להבין את גודל העלבון שלהם לתפקיד ולציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AC גם פועל בתדר הזה ממה שאני יודע.

שינו דברים אחרים אני מניח בטכנולוגיית התקשורת האלחוטית.

מה המהירות המקסימלית IRL שאני יכול לקבל בתקן הזה (או בתדר ה-2.4Ghz ותקן N) במרחק 10 מטר דרך קיר בטון מזוין בנתב חדיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לזה שאתם מדברים ספציפית על התדר למרות שבארץ רוב הנתבים שמשתמשים בו הם נתבים בתקן N.

התדר לא מגדיל מהירות. הוא טוב לטווחים קצרים יותר והערוצים פחות עמוסים.

התקן AC עצמו (בלי קשר לזה שהוא עובד רק ב-5Ghz) הוא השיפור הטכנולוגי שהוא דיבר עליו בפוסט המקורי והוא זה שמאפשר לך העברת נתונים מהירה יותר.

לא יודע להגיד לך מה המהירות המקסימלית עם מכשולים, תאורטית תקן N יגיע מקסימום עד 600-650 מגהביט.

תקן AC עד 1300 מגהביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שמישהו טען שהתדר מגדיל מהירות?

האמת זה כן מגדיל. השיפור במהירות לא נובע רק מפחות עומס על התדרים.

אני לא בקיא בפיזיקה של זה... אבל אורכי הגל מתקצרים וכנראה זאת הסיבה.

זה לא הנתב הראשון בתקן AC, כך שאני לא רואה פה מה החדשה המרעישה.

עזוב תאוריה. הכל זה פרסומי שקר. IRL.

בקיצור, יהיה שיפור מורגש רק ברדיוס של 5 מטר ופחות מהנתב. לא מלהיב במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו כבר יודעים את זה.

תן לנו נתונים מקסימלים בחיים האמיתים של התקנים האלה מהבדיקות שלך, במרחקים שונים, בחומרה הכי חדישה שקיימת היום.

מכור לנו את זה... תן לנו משהו לפנטז עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בכל סקירה באתר שלו הוא עושה בדיקות אלחוט ומפרסם תוצאות מהעולם האמיתי.

מעבר לזה, אי אפשר לתת תוצאות אמיתיות כי זה לא תלוי רק במרחק ובמכשולים אלא גם חומר המכשול, כמות עומס על הערוץ, חוזק האנטנות ואיך הם מפזרות את התדר וגם התחממות של אנטנות תוריד לך את הביצועים.

אפילו מיקום יכול לגרום לבעיות, ככה שאם תשים את הנתב קרוב למיקרוגל שיכול לעבוד על אותו תדר ויגרום להפרעות ושינוי מיקום יסדר את זה.

אז איך אפשר לתת תשובה עם כל המשתנים האלה? בכל מקום תקבל תוצאה שונה.

במרחק קצר, שינוי מ-2.4 ל-5 לא ישפיע לך על מהירות כי זה מה שתקן N מסוגל.

אם המרחק גדול מדיי והמידע בתדר 5 משתבש אז מעבר ל-2.4 כן ייתן שינוי.

אבל 5Ghz היא לא חדשה, פשוט לא היתה בשימוש עד קצת לפני שתקן AC נכנס לשימוש. התקן AC עצמו הוא החידוש.

גם לא חסרים נתבים תקן N שיש בהם תדר 5גיגהרץ, נתבים תקן AC כמעט ולא קיימים וזאת הבעיה.

לא חושב שיעשו משהו בארץ עד שתקן N ייכחד. כשלא תהיה ברירה דברים יתחילו לזוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...