הוכרזו iPhone 5S ו 5C - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרזו iPhone 5S ו 5C

Ido.G

Recommended Posts

אז כידוע, הערב אפל הכריזו על שני מכשירים "מהפכניים", כרגיל. הראשון הוא האייפון 5C. ה C הוא עבור Color. השני, כמיטב המסורת והמקוריות הידועה של אפל - האייפון 5S.

שניהם, כמובן, יגיעו עם iOS7 ,שמיישרת קו עם Android 4.0 בערך, עליה כבר דיברנו בעבר.

נתחיל מהאייפון 5S:

• יגיע עם מעבד A7 שיתמוך ב 64 ביט. אמור להיות מהיר פי 40 ומשהו מהאייפון 1 (וואו...).
  • המעבד הגרפי יהיה מהיר פי 52 מזה של האייפון 1. סביר להניח שכמיטב המסורת, הביצועים שלו יהיו מעולים
    (יש לזכור כמובן שהמסך של האייפון הוא אפילו לא 720p).
  • יגיע יחד עם מעבד M7, אשר יקבל מידע מהחיישנים השונים במכשיר ויעבד אותו. אמור להביא אפשרויות חדשות לשליטה על משחקים. לא ברור לי מה זה אומר, אבל האמת שזה נשמע מעניין.
  • קורא טביעות אצבע שיוטמע בכפתור.
  • מצלמה - עדיין 8MP.
  • צמצם f/2.2 וחיישן גדול יותר מהדור הקודם.
  • פלאש לד כפול
  • מנגנון יצוב תמונה חדש - כמובן שדיגיטלי. לא ציפינו מאפל למשהו אחר.
  • לגבי המסך, לא ראיתי שכתבו משהו - אז כנראה שזה עדיין רטינה 4" ברזולוציה המוזרה שגם היתה קודם (640 על 1100 ומשהו).

האייפון 5C:

• יהיה זהה חומרתית לאייפון 5.
  • במקום מתכת, יהיה מורכב מפוליקרבונט צבעוני.
  • מחירו ה"מוזל" יהיה זהה למחיר הנוכחי של האייפון 5, האיכותי יותר, בניכוי 100 דולר- ההנחה הקבועה של אפל על הדור הקודם בעת השקת דור חדש.

ועכשיו ההערות שלי:

• עדיין מסך 4" - עלוב ביותר. אחרי שמתנסים במסך גדול, מבינים עד כמה.
  • עדיין רק 640 פיקסלים לרוחב.
  • מעבד 64 ביט - אני לא מבין בשביל מה זה עוזר כרגע (תקנו אותי אם אני מפספס משהו). כרגע עדיין לא מתקרבים ל 2^32 בתים של זכרון במכשירים ניידים.
  • המצלמה עדיין 8 מ"פ, עם f number סביר ותו לא. לא מעניין ויתרה על כך - מפגר אחר המתחרים. יש פלאש כפול שזה חביב. נראה את התוצאות...
  • מנגנון יצוב תמונה דיגטלי בעוד שרבים מהמתחרים עוברים ל OIS, לחיישני BSI ועוד. בקיצר, דיי עלוב.
  • קורא טביעות אצבע - לא יודע את מי זה מעניין. סתם בולשיט.
  • כן מעניין - חיישן ה M7. אולי יהיו לזה יישומים מעניינים.

• האייפון 5C "המוזל" הוא בעצם לא מוזל ולא נעליים. האייפון 5 היה נמכר באותו מחיר לפי האסט' הרגילה של אפל. עלוב.
  • עוד פעם מכשיר במחיר מופקע - למרות שהוא "מוזל". יקר יותר מהנקסוס 4, לדוגמה, אשר עולה עליו בכל פרמטר אפשרי (אפשר להתווכח על הקטע התוכנתי, אני מניח).

מקור 1

מקור 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמתי לב לתופעה "מפתיעה" כבר אין את הבאז והתעניינות באתרי הטכנולוגיה השונים במוצרי ובמיוחד באייפון כמו בשנים קודמות. צריכים להתעורר אם הם לא רוצים להיות הנוקיה/BB הבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-5c יכל להשאיר את בתמונה בשווקים חלשים, לו היו נותנים לו מחיר אטרקטיבי באמת. אבל ככה אין לה מה להציע נגד הסיניות, שמוכרות במחירי רצפה.

הפ בכלל לא מכוונים לשוק הזה

הם ימכרו עוד 100 מליון אייפונים בשנה

עוד כמה עשרות מליונים של טאבלטים

תעשה את החשבון לבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפון 5s עם 16 ג'יגה עולה 650 דולר, ותוסיפו 100 דולר על כל הכפלת (עד 64).

אייפון 5c עם 16 ג'יגה עולה 550 דולר, ותוסיפו 100 דולר על כל הכפלת (עד 32).

אז למה לי לעזאזל לקנות את ה-5c? ההפרש קטן, ובטווח הארוך עדיף את ה-5s גם ככה, שיתמך יותר זמן (עוצמתי יותר מה-5c) וגם יבנה מחומרים טובים יותר.

לפחות הטלפון נראה טוב, מה שאני לא יכול להגיד על מערכת ההפעלה החדשה שלהם :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...