עדיין לא רשום אצלנו?

צור חשבון חדש

אורח יקר, אם ברצונך להצטרף לקהילת החברים הקבועים שלנו, אנא הירשם דרך עמוד ההרשמה. תהליך זה הינו חינמי לחלוטין ולוקח דקה אחת בלבד. לאחר מכן, תוכל להנות מיתרונות רבים הזמינים למשתמשים רשומים בלבד.

תודה,
   צוות האתר

ברוך הבא לאתר HWzone!

שלום אורח

ברוך הבא לאתר המחשבים הגדול והותיק בישראל.
באתר תוכל למצוא תוכן מגוון ומעודכן אודות כל תחום המחשבים - החל מחומרה ומידע טכני מעמיק, דרך משחקי מחשב וקונסולות, גאדג'טים וסלולר, ועד כל מה שחדש ומעניין בעולם הטכנולוגיה והאינטרנט ברמה היומיומית.

אוהב מחשבים וטכנולוגיה? הגעת למקום הנכון!

כתבות אחרונות
תוצאות 1 עד 4 מ-4
צפיות: 947
  1. Zone Wannabe
    1#

מה כדאי - טאבלט או סמארטפון?

שלום. אני מתלבט מה כדאי לקנות - טאבלט 7" או סמארטפון.
    אני צופה איתו בסרטים ככה שחשוב לי שתהיה לו רזולוצית HD. צריך גם שיהיה לו חריץ MICRO SD.
    הצרכים שלי מטאבלט: צפייה בסרטים, GPS אינטרנט, 3G, קצת משחקים (ברמה של אנגרי בירדס וכאלה).

השיקולים שלי מה עדיף מבין השניים נובע משיקולי עלות-תועלת בעיקר.

אשמח גם לקרוא מכם המלצות על טאבלט/סמארטפון כלשהו.

2. Zone Freak
    2#

זה בערך כמו לשאול מה עדיף לקנות, מכונת כביסה או מדיח כלים ?

כל אחד מהם חזק בדברים מסויימים וחלש באחרים.
    יתרונות סמארטפון: קטן ונייד, נוח לנשיאה אתך תמיד, ניתן להוציא ולקבל שיחות בקלות, מחובר תמיד לאינטרנט.
    חסרונות סמארטפון: מסך קטן, לא פרקטי לקריאת מסמכים וספרים, לעבודה רצינית ובחלק גדול מהמשחקים.

יתרונות טאבלט: מסך גדול יחסית שאיתו יותר נוח לקרוא קריאה ממושכת, לעבוד ולשחק.
    חסרונות טאבלט: פחות נייד ונוח לקחת אתך (לא נכנס לכיס), לרובם אין חיבור לרשת סלולרית כך שאינך מחובר תמיד לאינטרנט, גם באילו שיש להם רשת סלולרית מאד לא נוח לדבר בהם כטלפון.

בקיצור, זה די להשוות תפוזים לתפוחים והכי טוב זה שיהיו לך שני המכשירים. אם אינך יכול לקנות את שניהם תעשה לך סדר עדיפות מה אתה רוצה לקנות קודם. אישית הייתי הולך קודם על סמארטפון ואחר כך חוסך כסף לטאבלט, מבחינתי סמארטפון הוא MUST וטאבלט הוא NICE TO HAVE אבל זו רק בחירה אישית שלי.

3. Zone Freak
    3#

Re: מה כדאי - טאבלט או סמארטפון?

יש כמובן מכשירים שמשלבים משני העולמות, כמו ה Note 2 וה padphone.
    הנוט של סמסונג מביא לך מסך של 5.5 אינץ' עם עט מה שמקנה לך את השילוב המדוייק בין שניהם.
    ויש לך את הפאד פון של אסוס שהוא טלפון לכל דבר ועניין (עם חומרה מטורפת) שמגיע עם הלבשה של טאבלט. הבעיה היא המחיר- הנוט נמכר בארץ באזור ה3000 והפאד פון נמכר בחו"ל במחיר של 800$.
    החלטה שלך.

אל תגרום לי להגיב- כנראה שלא תפיק מזה יותר מידי תועלת, ואני סתם השרוף עליך זמן...
    סתם צוחק, תספים כמה שבא לך.
    VIVA LA INGRESS RESISTANCE

4. צוות האתר לשעבר
    4#

אני לא יודע מה איתך אבל לדעתי, צריך מינימום 10 אינץ' בשביל לצפות בסרטים.
    Science flies you to the moon.
    Religion flies you into buildings.