מסך מחשב לגיימינג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב לגיימינג

talelisapov

Recommended Posts

אני מחפש מסך מחשב לגיימינג שיריץ לי 120HZ . הבנתי שה U2312HM מריץ 120HZ והוא מומלץ כרגע לגיימינג.

מה דעתכם ? האם שווה לקנות אותו והאם הוא טוב לגיימינג או שיש משהו יותר טוב שיריץ לי 120HZ עד סביבות ה 1200 ש"ח אפשר טיפה חריגות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש מסך מחשב לגיימינג שיריץ לי 120HZ . הבנתי שה DELL U2312HM מריץ 120HZ והוא מומלץ כרגע לגיימינג.

מה דעתכם ? האם שווה לקנות אותו והאם הוא טוב לגיימינג או שיש משהו יותר טוב שיריץ לי 120HZ עד סביבות ה 1200 ש"ח אפשר טיפה חריגות

U2312HM!? תוכל בבקשה להסביר לי איך אתה מריץ את המסך הזה ל120HZ !?

יש לי את המסך הזה ואני 99.9999% בטוח שלא ניתן להפעיל אותו ב-120HZ,וגם הדל הזה לא מושלם למשחקים בלשון המעטה (הוא רק 60HZ) למעשה הוא הרבה יותר נחות למשחקים ולכן אני מוכר אותו ברגע שאני אקנה מסך 120HZ טוב.

המסך הכי טוב כרגע למשחקים 120HZ הוא SAMSUNG S23A700D, תקרא את תגובות הקונים !

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824001537

המסך עולה 1855 ש"ח כרגע אבל בקרוב תקום קנייה קבוצתית של המסך הזה , כך שהמחיר יהיה הרבה יותר נמוך !

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=5312

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

צודק, אחרי בירורים המסך בכלל לא מריץ 120HZ לפי מה שביקשתי. המסך שהבאת לי נראה מסך ממש טוב והוא נראה גם יפה. מתי בערך המחיר שלו צריך לרדת ? ולאיזה כיוון לדעתך הוא ירד (מחיר בערך) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך עולה 1855 ש"ח כרגע אבל בקרוב תקום קנייה קבוצתית של המסך הזה , כך שהמחיר יהיה הרבה יותר נמוך !

כמו שכבר אמרתי בשרשור שפתחת, בהצלחה. :) אבל, אל יתהלל חוגר כמפתח. עוד לא התחלת וכבר יש לך בטחון שתשיג מחיר הרבה יותר נמוך? כמה בדיוק?

שים לב שהS23A700D בnewegg עולה $120 יותר שזה כמעט 50% יותר מהU2312HM. אז אם אתה מצפה שתוכל להוריד אותו למחיר של הDELL, לדעתי צפויה לך אכזבה. למרות שבפרוש יש לאן להוריד, לראיה הDELL בארץ נמכר זול יותר מאשר בnewegg, אפילו בלי להתייחס להפרשי המס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי בשרשור שפתחת, בהצלחה. :) אבל, אל יתהלל חוגר כמפתח. עוד לא התחלת וכבר יש לך בטחון שתשיג מחיר הרבה יותר נמוך? כמה בדיוק?

שים לב שהS23A700D בnewegg עולה $120 יותר שזה כמעט 50% יותר מהU2312HM. אז אם אתה מצפה שתוכל להוריד אותו למחיר של הDELL, לדעתי צפויה לך אכזבה. למרות שבפרוש יש לאן להוריד, לראיה הDELL בארץ נמכר זול יותר מאשר בnewegg, אפילו בלי להתייחס להפרשי המס.

הרבה יותר נמוך זה דבר יחסי :P

ברור שלא ניתן יהיה להגיע למחיר של ה- צריך גם קצת היגיון :silly: , הכל תלוי בכמות האנשים שירצו להצטרף לקניה הקבוצתית העתידית.

מחר אני אפתח את הקנייה הקבוצתית , בנוסף אני אשתדל להעביר אינפורמציה נוספת על המסך.

לגבי המחיר שאני חושב שנגיע זה תלוי בהרבה גורמים ומשתנים שחלקם עלומים: מרווח השיווק של המסך בארץׂׂ , זמינות מלאי ותאריך רכישה של המלאי ע"י היבואן והיענות האנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי גם על המסך benq xl2420t מה דעתכם על המסך הזה ? הוא גם כן בערך במחיר הזה .. אפילו יכול להיות טיפה יותר זול

שמעתי עליו אבל לא מצאתי חנות שמוכרת בארץ ...זה קצת בעייתי לקנות מסכים מחו"ל. (אחריות , משלוח וכדומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיהיה לי איך להביא אותו לארץ כי חבר של אבא שלי עובד ב BENQ אז יכול להיות שהם יביאו לי מסך אחד כזה או משהו .. בכל מקרה שווה לנסות. הוא שווה את המחיר ? האם הוא יותר טוב מה שהצעת קודם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיהיה לי איך להביא אותו לארץ כי חבר של אבא שלי עובד ב BENQ אז יכול להיות שהם יביאו לי מסך אחד כזה או משהו .. בכל מקרה שווה לנסות. הוא שווה את המחיר ? האם הוא יותר טוב מה SAMSUNG שהצעת קודם ?

לא ראיתי את הBENQ בעיניים , אבל לפי אתרי ביקורות הסמסונג יותר טוב בעיקר מבחינת איכות תמונה.

מה שכן הסמסונג שאני ראיתי היה מדהים מבחינת איכות הצבעים בפאנל TN , למעשה הTN הכי יפה שראיתי.

http://wecravegamestoo.com/forums/gadgetry-electronics-discussion/10706-benq-xl2420t-120hz-3d-monitor-review.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה יותר טוב ? כי בסך הכל ה BENQ נראה לי בכמה מאות שקלים יותר זול, והוא נראה גם כן יותר מיקצועי מיבחינת העיצוב גם יותר נוח .. אבל מה שכן הוא 5MS אם אני לא טועה והסמסונג 2MS , האם זה ממש משפיע במשחקים ובגיימינג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824014270

הBENQ הזה יותר יקר מסמסונג אבל יש לו בעיה של צבעים "שטופים" וגם הוא נחשב לאחד המסכים האיטיים ממשפחת ה120HZ במיוחד בקטע של המריחות.

האלטרנטיבה הראויה היחידה לסמסונג ב120HZ מבחינת איכות התמונה ומהירות התגובה ומריחות במשחקים זה המסך הזה:

Asus VG236H אבל אני לא מוצא את המסך הזה בארץ, לכן לא דיברתי עליו בכלל =(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שלא שווה בכלל תחשוב על ה BENQ הזה ? כי יש לי איך לארגן אותו ... מיבחינת גיימינג ואיכות והכל הסמסונג הרבה יותר טוב נכון לפי מה שהבנתי ? פשוט ה BENQ נראה ממש נוח לשימוש מיקצועי כזה והכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...