תוכנת ברידג' (משחק הקלפים) וסקייפ בעברית ל- iPod - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת ברידג' (משחק הקלפים) וסקייפ בעברית ל- iPod

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

אבי קנה לעצמו . המטרה: משחקי ברידג' נגד המחשב, שיחות עם הנכדים בחו"ל וקצת וסרטונים. אין לו מושג איך עובדים עם דברים כאלו והוא לא יודע אנגלית, אז אני זה שצריך להתמודד עם כל הבעיות - ומה אני כבר יודע על iOS?

הבעיה הראשונה היא שהסקייפ בעברית חלקית בלבד. על המחשב שלו, הסקייפ לחלוטין בעברית. אני לא מוצא גרסה עברית לסקייפ או הגדרה שמעבירה את לעברית מלאה, כשבוחרים "עברית" רק חלק מהממשק מתורגם. יש דרך לעשות את זה?

בנוסף, יש המלצה לתוכנת ברידג' למשחק נגד המחשב? ניסינו את Bridge Baron, היא מיועדת למשחקי נגד שחקנים אחרים וזה לא פשוט להשתמש בה למשחק נגד המחשב, במיוחד למי שלא יודע אנגלית. מכירים משהו אחר? עדיף בחינם כמובן, אבל אם עולה קצת, גם טוב.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חינמיים ויש בתשלום:

https://www.google.co.il/webhp?sourceid=chrome-instant&ie=UTF-8#hl=en&output=search&sclient=psy-ab&q=bridge%20game%20free%20ipad&oq=&gs_l=&pbx=1&fp=f2fc057c4f8fc9f&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1680&bih=899

:nixweiss::)

ד"א, בכותרת ובהודעה עצמה נראה לי שטעית ורשמת במקום iPad. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טעיתי, זהו ויטי! הוא קנה iPod. ההוא שמגנן מוסיקה וסרטונים והיום מריץ והוא בעצם קטן וזול.

בחייך, לחפש באינטרנט אני יודע. איך אתה חושב שמצאתי את Bridge Baron? הבעיה היא שיש המון. האחד הנ"ל אמור להיות מצויין, בהתחשב בכך שאבי קנה את התוכנה ל- PC ומסתדר איתה לא רע, אבל שנינו ביחד לא הצלחנו על ה- . אז אם יש מישהו שמכיר, אשמח לשמוע. אם לא, אז לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל על זה עסק אחר לגמרי. שם זו תוכנה למשחקים נגד אנשים, כאלו שלא יאהבו אם האוטובוס יגיע לתחנה שלך באמצע המשחק שלך ותפסיק אותו. אמנם אפשר לשחק שם נגד המחשב, אבל זה מצריך המון עבודה עד שמשהו זז. בנוסף, התוכנה התלוננה כל הזמן שחסרים לה משאבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...