עדכון גרסה לגלקסי S2
חפש לפי כתב:
אפשרויות חפש בכותרות בלבד מתאריך: עד תאריך:
בסדר
ברוך הבא לאתר HWzone
כבר רשום אצלנו
עדיין לא רשום אצלנו?
שלום אורח,
ברוך הבא לאתר המחשבים הגדול והותיק בישראל.
באתר תוכל למצוא תוכן מגוון ומעודכן אודות כל תחום
המחשבים - החל מחומרה ומידע טכני מעמיק, דרך משחקי מחשב וקונסולות, גאדג'טים וסלולר, ועד כל מה שחדש ומעניין בעולם הטכנולוגיה והאינטרנט ברמה היומיומית.
אוהב מחשבים וטכנולוגיה? הגעת למקום הנכון!
כניסה למערכת
צור חשבון חדש אורח יקר, אם ברצונך להצטרף לקהילת החברים הקבועים שלנו, אנא הירשם דרך עמוד ההרשמה. תהליך זה הינו חינמי לחלוטין ולוקח דקה אחת בלבד. לאחר מכן, תוכל להנות מיתרונות רבים הזמינים למשתמשים רשומים בלבד.

תודה,
צוות האתר

הירשם
תוצאות 1 עד 4 מ-4

עדכון גרסה לגלקסי S2

צפיות: 2329
  1. Zone Newbie
    1#

עדכון גרסה לגלקסי S2

[color=rgb(51, 51, 51)][/color]
    [color=rgb(51, 51, 51)][size=large]שלום אני רוצה לעדכן לגרסה האחרונה של המכשיר וגם להיות root אבל יותר חשוב לי כרגע זה לעדכן.
    * ללכת לבצע את זה אצל סלקום זאת לא אפשרות בשבילי. וגם דרך KIES לא אפשרי

המכשיר שלי הוא 2.6.35.7-IT9100TJIKJ1
    תודה[/size]
    [/color]

2. מנהל תוכן
    2#

עדכון גרסה לגלקסי S2

לא ממש מובנת השאלה שלך, אתה רוצה לעדכן אבל לא לגריסה של סלקום ? אתה מתכוון לזה שאתה בעצם רוצה רום מקוסטם ולא של אחת מהמפעילות.
    ויש המון מדריכים ברשת, תריץ חיפוש קטן.
    עידן זוהר
    מנהל תוכן, אחראי פורום אוברקלוקינג וקירור.

3. Zone Newbie
    3#

עדכון גרסה לגלקסי S2

םםאני רוצה של סלקום פשוט הם לא יכולים לבצע את זה בשבילי מכיוון שהטלפון נעול בצורה מסויימת דרך העבודה ניסיתי לחפש את הרום
    שמתאים למכשיר ולא מצאתי באף מקום את הסוג הזה בשביל שאני יוכל לבצע את זה

4. Zone Addict
    4#

עדכון גרסה לגלקסי S2

עדיין לא מובן מה אתה רוצה ... אבל ננסה לעזור ,קודם כל אין דבר כזה נעול בשום צורה שסלקום לא יכולים לעדכן .

שנית אם ואם אתה רוצה לשדרג יש המון מדריכים והורדות של רום מקורי של סלקום בגירסתו האחרונה .

[color=rgb(51, 51, 51)][size=large] 2.6.35.7-IT9100TJIKJ1 זה לא המכשיר שלך ... הסבר : [/size][/color]יש לך I9100T שה T זה סתם עוד דגם אבל כל רום מתאים לו,
    [color=rgb(51, 51, 51)][size=large]JIKJ1 זה סוג של מודם שזה של סלקום ויש גירסה חדשה יותר ואולי ברום החדש שלהם זה כבר מעודכן ואם לא אז יש אפשרות לעשות זאת גם לזה יש המון מדריכים . [/size][/color][color=rgb(51, 51, 51)][size=large]2.6.35.7 גירסה של אנדרויד שמותקן עכשיו ו אתה רוצה ICS 4.0.3 . [/size][/color]לסיכום או שתתעקש מול סלקום שיעדכנו לך או תחפש רום של סלקום בגוגל ולא חסר מדריכים.

**ולא הגיע הזמן לעזוב את סלקום ??