קניתי מארהב את הטאבלט החדש של סמסונג Samsung Series 7 Slate PC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מארהב את הטאבלט החדש של סמסונג Samsung Series 7 Slate PC

cosmix77

Recommended Posts

האם יש מישהו שמכיר את הדגם הזה או קנה אותו או אפילו סתם מבין ויכול לחוות דיעה? האם אני צפוי להתקל בבעיות מבחינת אחריות חיבור לחשמל או שפת מערכת ההפעלה? הדגם מגיע עם 128 גיגה הארד דיסק 4 גיגה זכרון מסוג מעבד i5 1.6 ומערכת הפעלה וינדוז 7 PRO 64 bit. אשמח לתשובה שתעזור לי מאוד כמעט ולא מצאתי מידע ברשת לגבי הדגם הזה בטח לא בישראל. תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, רציתי כזה לעצמי.בניתי על זה שייבאו את זה, אבל בינתיים זה לא קורה. אחריות כוללת רק חומרה, אז רק תוודא שהמתאם לא יעשה בעיות עם החשמל בארץ יש טרנספורמטורים שעולים באזור ה100 ש"ח שיתנו לך ראש שקט. בכל מקרה גש עם השנאי לחנות שמוכרת מתאמים ותוודא איתם שמה שאתה קונה מתאים. חבל להתקמצן על המתאם ולעשות נזק למחשב.

לגבי שינוי שפת הממשק, זה מוצע בחינם רק לגירסאות enterprise ו-ultimate. תתקשר למייקרוסופט ותשאל אם יש לך אפשרות חוקית (כמו להתקין את כל המערכת הפעלה מחדש בעיברית עם הרשיון שברשותך) לשנות את השפה.

ואני חייב להיות ישראלי, כמה עלה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובות. המכשיר עלה לי 6854 כולל מיסים ושילוח שליח עד הבית באמצעות האתר buyamerica שמספק אפשרות לקנות באמזון במחיר עד הבית בשקלים. הדגם הוא הדגם הכי חזק שיש לסדרה הזו והוא כולל תחנת עגינה ומקלדת. בארץ הציעו לי את המכשיר הזה אבל בגרסת וינדוז הום פרימיום ב7500 שח הכי זול. אשמח לקבל את חוות דעתכם על המכשיר ספציפי ועל הרעיון של (וגם מחשבים מבוססי מגע) שמערכת ההפעלה שלהם היא וינדוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר טוב מאוד אני זוכר שמכרו את זה ב1600 דולר (קונפיגורציה שאתה בחרת) לפני כמה חודשים כשהתעניינתי. על הנייר הוא פשוט סוס עבודה והמסך שלו מדהים. הוא יקר עלי, אבל אוביקטיבית אני חושב שהוא שווה את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום מוכרים באמזון את הקונגפידורציה הזו ב1300 1350 דולר, בארץ קבוצת חיון הכריזה שתפיץ את הדגם, אבל כרגע לא ידוע מתי ואי אפשר לקבל מהם תשובות לגבי, זה לפחות מהנסיון שלי. אני מאמין שלא ימכרו את הדגם הזה בפחות מ6000 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...