האם קיימת תוכנה שיכולה לשמש תחליף להרדיסק חדש? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיימת תוכנה שיכולה לשמש תחליף להרדיסק חדש?

daniel9876

Recommended Posts

כאשר מוחקים קובץ והוא נמצא בסל המחזור, הוא עדיין תופס בהרדיסק את אותו המקום שתפס בתיקיה המקורית שלו, וכדי שהמחיקה שלו תפנה מקום מן ההרדיסק יש צורך למחוק אותו לחלוטין מסל המחזור.

השאלה שלי היא; האם קיימת תוכנה עם סל מחזור מיוחד שניתן להעביר לתוכו קבצים באופן כזה שהם כן יפנו מקום מן ההרדיסק? ואמנם לא ניתן יהיה להשתמש בהם באותו סל מחזור מיוחד, אבל ניתן יהיה להעביר אותם בחזרה למחשב מתי שרק רוצים ואז ניתן יהיה להשתמש בהם, ובהתאם, הם יחזרו לתפוס שוב מקום בהרדיסק.

נגמר לי המקום בהרדיסק ותוכנה כזאת תוכל להועיל לי מאוד. כמובן שזה עדיף על פני קניית הרדיסק נוסף..

המחשבה על כך שאולי יש תוכנה כזאת עלתה לי לראש בעקבות תוכנות שחזור שמסוגלות לשחזר קבצים שנמחקו לחלוטין מסל המחזור.. והרי כשהם נמחקו לחלוטין מסל המחזור הם כבר לא תפסו שום מקום, ובכל זאת ניתן לשחזר אותם.. אם ככה, אז למה שלא ניתן יהיה למחוק אותם לחלוטין לתוך סל מחזור מיוחד שישמור אותם בצורה מסודרת, שם הם לא יתפסו מקום בהרדיסק ויהיה אפשר להחזיר אותם למחשב מתי שרק רוצים?..

יכול להיות שאני לא מבין נכון את כל העניין, אבל אם יש תוכנה כזאת או לפחות משהו שדומה לה הייתי מאוד רוצה שתיידעו אותי..

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נחשוב ביחד

איפה אתה רוצה שהתכונה הזאת תשים את הקבצים פיזית? באוויר? אין קופסא סודית לשמירת מידע שמוחבאת במחשב. כמו שאתה מבין, כדי לאחסן מידע, צריך לאחסן אותו פיזית איפשהו.

בקשר לתוכנות שחזור-

הקבצים לא באמת נמחקים לחלוטין מהסל מחזור, המידע נשאר על הדיסק קשיח אבל המידע על הימצאותם נמחק ולכן הדיסק קשיח יכול לכתוב לאותם אזורים מידע חדש ובעצם לדרוס את המידע בסל מחזור.

התוכנות לשחזור מקוות שהמידע שהיה בסל מחזור עדיין לא נדרס ע"י מידע חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...