בעיית דרייברים אחרי פירמוט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית דרייברים אחרי פירמוט

Zinger777

Recommended Posts

היי,

מכירים את זה שאתם אומרים לעצמכם "יאללה.. עבר מלא זמן מאז הפירמוט האחרון ובטח יצטבר לי זבל שאף תוכנה לא יודעת לזהות.. נפרמט את המחשב.." ואז אתם מתחילים לגבות הכל, מוצאים את הדיסק שהיה מוסתר איפה שכל הדיסקים (מי עוד משתמש בדבר הזה?!), מכניסים לכונן והנה.. format.. next, next, next..

וואלה!

WIN 7 חדש ונקי בלי זבל ישן.

טוב.. רק נשאר לשחזק את הגיבויים, להתקין את התוכנות החסרות אה.. וגם כמה דרייברים.. right..

נכנסים לאתר של >> מחפשים את הלוח אם (M4N68T-M) >> מורידים את כל הדרייברים ומתחילים להתקין.

אבל היי... יש בעיה.

מה? בעיה? עכשיו? אבל פירמטתי כדי שהמחשב יהיה טוב יותר.. לא כדי שיהיו לי עוד בעיות בחיים..

למה פירמטתי למההה%^@#@

ובכן, יש לי בעיה עם התקנת דרייברים ללוח אם שציינתי קודם, M4N68T-M - לא משנה אם אני מתקין דרייברים מהאתר או מהדיסק שקיבלתי עם הלוח אם - עדיין יש בעיה.

ההודעת שגיאה:

"fail to install ACPI Driver"

גיגלתי קצת על הבעיה ולא מצאתי פיתרון ודאי. בדקתי שבביוס שלי יש ENABLE לאופציות של ACPI ועדיין לא מצא כלום.

מדובר על WIN 7 בגרסת 64 ביט.

ניסיתי לעבוד עם כל מיני תוכנות דרייברים שמחפשות לבד דרייברים מתאימים ומתקינה אותם אבל זה לא עזר..

לגבי עדכונים של המ"ה - יש שם גם עדכון שלא רוצה לעבוד ואני לא יודע בדיוק מה הסיבה (גוגל לא תרם יותר מדיי):

מדובר על עדכון KB2538243 והתוצאה: "קוד 643 Update נתקל בשגיאה לא מוכרת".

ועוד עדכונון קטן (KB2556532) שמותקן כהלכה אבל אז המ"ה מציעה לי להתקין אותו שוב באדיבותה.

מה לעשות?

תודה מראש,

Zinger777.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...