איך פותרים השתלטות על דף הבית בדפדפן? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך פותרים השתלטות על דף הבית בדפדפן?

dr70

Recommended Posts

אני רוצה להגדיר כ"דף הבית" את האתר: http://www.google.com.

כל פעם הוא משתנה באופן אוטומטי לכתובת: http://hipus.agora.co.il/.

זהו Mod דיי דפוק של . אני מעדיף את המקורי (בכתובת הראשונה שהצגתי).

איך משנים את זה בצורה סופית? אני עובד עם Win 7 pro באנגלית, ועם דפדפן 3.6.25.

תודה מראש ולילה טוב,

dr70 :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה. אני בודק.

עם זאת כיוון שאני עובד אנטי וירוס של קספרקסקי, קשה לי להאמין שיש לי וירוס.

ישנן אפשרויות נוספות?

תודה מראש וערב טוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על אנטי ורוס Avira AntiVir עם סמל המטריה הוא בגירסה אפלו חינם הוא יותר טוב מ95% מישאר האנטי ורוס מלא אפשריות כול הזמן יש עדכונים הכול אוטמטי ורץ בזמן אמת ויגלה לך מלא זבל שאתה לא יודעה שיש על המחשב והכי חשוב בזמן גלישה עם מזיק רוצא להיכנס למחשב ישר התוכנה מחסלת אתו מה שהרבה אנטי ורוסים אחרים לא יגלו מירגע שיש לך אתו לא תירצה אחד אחר פעם הייה מכה של אנטי ורוס 209 שמבקש שתתקין אתו כי הוא חינם וזה היה וירוס קשה מאוד שרוב התכנות לא הייה פיתרון אצלי הוא נישא להתקין את עצמו יותר מ30 פעם רצוף ולא יכולתי לגלוש לעשות כלום במחשב אבל האנטי ורוס כול פעם ניטרל אתו עד שהוא הפסיק כנראה שהייה ורוס עם מנגנון התקנה אוטמטי רב פעמי עד שלא מתקין לא יפסיק זה היה ממש סיוט טוב שהיה לי את האנטי ורוס הזה ממש הציל אתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המפורטת.

בינתיים אני מעדיף, כל עוד יש לי רישיון, להישאר עם זה. סרקתי את המחשב ואין .

יש עוד אפשרויות דברים שניתן לעשות כדי לפתור את זה?

תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss: אני ממליץ ליבדוק כי קספרסקי לא מגלה הכול זה שהוא אומר שאין מזקים זה לא אומר שאין תמיד עדיף לנסות שתיים שלוש תכנות וליראות מה המצב וגם יש לתוכנה מנגנון חכם נגד רגלות אתה יכול להיות מופתע כמו שאני הייתי כי הייה לי נרטון אנטי ורוס עם רשיון שלא עשה את העבודה כמו שצריך לא גילה לי כמה מזקים שהיו לי במחשב ואני ביכלל לא ידעתי אני לא מבין אותך יש בעיה האנטי ורוס שלך אפלו עם רשיון לא מיזלזל לא עוזר לא הייתי סומך על התוכנה יותר מדיי והייתי בודק אפשריות אחרות כדי לדעת מה המצב ולהיות יותר שקט
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון (בגלל שאמרת שאתה משתמש בפיירפוקס), תבדוק אולי מדובר באיזה תוסף מיותר, ותסיר או תבטל אותו.

מלבד זה, תוכנות אנטי וירוס בדרך כלל לא יודעות למצוא נוזקות (malware) או עושות את זה ממש גרוע. במקרה של חשד לבעיה עדיף בכל מקרה להשתמש בתוכנה ייעודית למציאת נוזקות (למשל malwarebytes) כדי למצוא ולהסיר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התוספים אין לי מושג מה יכול להיות מיותר.

סרקתי עם Hijakthis, והורדתי תוכנה כלשהי שנקראת Relevant knowledge.

אני מקווה שבזאת נפתרה הבעיה. אני אחזור לעדכן.

בינתיים תודה בכל אופן.

לילה טוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בכל מחשב בבית שיש ילדים, הדפדפן מלא בשטויות כי הילדים לוחצים על כל שטות בכל אתר שטותי שהם מגיעים אליו.

ויש המווווון אתרים שדוחפים עם בקשות התקנת תוספים וtoolbars ושינוי דף הבית.

כל פעם שאני מגיע למחשב כזה אני מעיף את כל הזבל בפעם ה100, ויודע שבפעם הבאה שאני אגיע הם יוסרו בפעם ה101.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק אבל יש בעיה של סקרנות אצל אנשים שלא יכולים להיתאפק ולוחצים במיוחד שזה אומר אני חינם תתקין אותי וזה ומהבהב להם בצבהים חזקים לפעמים גם חזק שלא מפסיק עד שלוחצים צריך חנוך של האנשים שלא עומדים בפני החינם הזה אני יודעה שהיתה תוכנה לא זוכר תשם שנועלת את המחשב כך שלא ניתן להתקין כלום חוסמת גם את הרשת זה היה טוב למחשבים של ילדים אני יודעה שיש מקמות עבודה שגם יש להם משהוא דומה אני לא יודעה עם זה חוקי משהו מכיר תוכנה כזואת שרק מי שמורשה יכול להתקין דברים על המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ילדים קטנים שלוחצים סתם על מקשים לפעמים בלי להבין כלום.

ויש ילדים שרוצים להפעיל משחקים באתרי משחקים וקופץ להם חלון שהם לא מבינים בדיוק מה הוא רוצה ועל מה ללחוץ כדי לסגור.

"לחץ כאן כדי לסגור את החלון ולהפוך את אתר המשחקים לדף הבית שלך!"

"להתקנת תוסף המשחקים לחץ כאן"

click

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה לך ול-TheFly.

עד כמה שאני יודע ה-TOOLBAR היחיד שיש לי, הוא זה שמגיע יחד עם תוכנת ה-STREAMER של YES.

לא נראה לי שהוא משמעותי בעניין.

אני המשתמש העיקרי במחשב, מדי פעם אמנם האחיינים שלי גם משתמשים בו (לעיתים נדירות) וגם אז, אני לא מרשה להם להוריד ולהתקין סתם דברים. הם משתמשים בו בעיקר לפייסבוק, ולמשחקים ברשת.

לאבא שלי יש מחשב אחר שהוא עובד איתו, ואמא שלי לא מתמצאת במחשב.

כך, שלא נראה לי שהבעיה היא שהוא "מלא בשטויות".

אשמח לעזרה נוספת.

תודה מראש ולילה טוב,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...