מורה נהיגה שגונב זמן מהשיעור - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מורה נהיגה שגונב זמן מהשיעור

yacovmateo

Recommended Posts

התחלתי ללמוד שיעורי נהיגה,הכל טוב ויפה אני משלם 85 ש'ח על גיר ידני.

המורה עצמו מלמד לא רע בכלל,אבל הוא תמיד גונב זמן,נגיד שיעור נהיגה אמור להיות 45 דקות וכל שיעור אצלו זה בערך 35 דקות.

הערתי לו פעם אחת אבל הוא ממשיך בשלו.

והבנתי שלא רק לי הוא עושה את זה,איתי הוא ''יחסית בסדר'',יש כאלה שהוא מחפף אותם אחרי 20 דקות,ככה פעם המורה נהיגה הזה אמר לאיזה חבר שלי והוא רק הסתלבט על זה שהוא חיפף.

אפשר לתבוע אותו או את הבית ספר לנהיגה שבו הוא מלמד?,גם לאחותי הוא עושה אותו דבר בידיוק!

יש גם קטעים שהוא צועק עליך באמצע הנהיגה בשיעורים הראשונים הוא הוריד לי את כל הביטחון אבל לאט לאט למדתי(בעיקר בגלל שאני נוסע על ידני של חבר בשכונה)

מה עושים עם מורה דרעק כזה?

וכבר משהו כמו חודש וחצי לא המשכתי בשיעורים ואני בשיעור 17,עד מתי כל העיניין הזה תקף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחליפים מורה.

אני לא מבין למה כל התלמידים חושבים שזה חילול קודש לקחת בחזרה את הטופס הירוק מהמורה שלך.

אני הייתי בסיטואציה דומה, מורה צועק שלא יודע ללמד, ופשוט לקחתי את הטופס הירוק בחזרה ועברתי מורה.

אגב, לאור העובדה שהיום שיעור נהיגה ממוצע עולה ~100 ש"ח באזור ת"א, מורה שלוקח 85 הוא כנראה מורה שצריך תלמידים, מה שעשוי להעיד בצורה עקיפה על איכותו כמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שזה חילול קודש..אין לי בעיה לעבור למורה אחר,גם חברים שלי אומרים לי תעבור תעשה בשכל על כל טסט שהוא נכשל הוא מקבל 300 שקלים ודברים כאלה...(הוא קצת קומבינטור,מסוג האנשים שאם אתה מביא את חבר שלך איתך לשיעור הוא ינסה למכור לו פלאפונים וכל מיני דברים אחרים)

מה שיותר מפריע לי אבל זה שהוא גונב זמן לאנשים מהשיעור וזמן משמעותי,הבן אדם פאקינג גר בוילה שעולה קרוב ל1.5M שקלים וזה עוד בחור נידח בדרום,עושה הרבה כסף כל יום...ועוד עושה דברים מלוכלכים כאלה.

והוא עשה לי 85 כי גם אני וגם אחותי באנו אליו,בד'כ הוא לוקח 90,בכל מקרה יש לי מורה נהיגה אחר שהוא באמת מצויין ואמין ויודע ללמד כמו שצריך 100 שקלים בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחבר למדנו בזמנו אצל אותו מורה. הוא היה אחלה אבל חבר שלי לא הסתדר איתו. אחרי כמה שיעורים בלבד החבר שלי החליף מורה.

גם אתה צריך לעשות את זה.

אגב סיפורים מוזרים על מורי נהיגה:

פעם אחת המורה שלי לנהיגה לקח אותי ועוד תלמיד שלא הכרתי ל"טיול ארוך". הוא הכריח אותנו לקחת שיעור כפול ונסענו ליבנה לבקר איזה קרוב משפחה שלו כי הוא היה צריך לעשות איתו איזה עיקסה או משהו כזה. אני נהגתי כל הדרך לשם. כשהגענו הציעו לנו כוס מים לשתות והמורה נעלם לתוך אחד החדרים. בזמן שהוא ישב עם הקרוב שלו בחדר השני, אני והתלמיד השני התייבשנו בסלון המעפאן שלהם שאפילו לא היה בו - במשך שעתיים. בסוף כשהמורה סוף סוף יצא התלמיד השני אמר שהוא עייף מדי ושאין לו כוח לנהוג אז המורה נהג כל הדרך חזרה.

אחד הימים המוזרים והמבוזבזים בחיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיהיה חמור ותנהג בשכונה - שניכם תקבלו שלילה אם יתפסו אותכם (אתה על רישיון עתידי) , ואם חס וחלילה תעשו תאונה - אתם לא מכוסים בכלום!

ואתה לא רוצה לדעת כמה עולה יום אשפוז (ורמז - אתה לא יודע לנהוג , לא משנה מה אתה חושב. גם אחרי שתוציא רישיון. - רוצה לדעת לנהוג - תעשה אחרי הרישיון קורסי נהיגה מתקדמת וספורטיבית - תבין עד כמה אתה לא יודע כרגע)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני אומר שאני יודע לנהוג,אבל זה סיבובים בשכונה במקום ללא תנועה בכלל בעיקר אנשים שחונים את הרכב שלהם.

מה לגבי אותו מורה עזבו את כל השאר,איך אפשר להתלונן עליו בכלל?

אם זה יעזור אני מכיר לפחות 7-8 אנשים שאומרים שהוא גונב להם זמן,ויש עוד הרבה כאלה שאני לא מכיר שגם בטוח חושבים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני אומר שאני יודע לנהוג,אבל זה סיבובים בשכונה במקום ללא תנועה בכלל בעיקר אנשים שחונים את הרכב שלהם.

מה לגבי אותו מורה עזבו את כל השאר,איך אפשר להתלונן עליו בכלל?

אם זה יעזור אני מכיר לפחות 7-8 אנשים שאומרים שהוא גונב להם זמן,ויש עוד הרבה כאלה שאני לא מכיר שגם בטוח חושבים ככה.

חולה על הגישה הזאת.

מרפי מכיר? אז תתפלא כמה הוא עובד מצויין.

מספיק ילד/בן אדם מבוגר/סבא/סבתא/חייזר שיקפצו מול האוטו והלך על שתיכם. או אם סתם תגיע ניידת, שתיכם תבלו בלי הרכב, ובלי רישיון הרבה מאוד זמן. ואז הבעיה שלך לא תיהיה שהמורה לוקח לך זמן, אלא כמה זמן לוקח לך האוטובוסים לכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מצחיק אולי בעולם (כל עוד זה לא קורה לך) -

ראיתי כבר פעמיים, ניידת עוצרת , "רשיון בבקשה",

"וואלה, שכחתי אותו בבית .. אל תשאל זה וזה וזה"

- "הרכב מוחרם, בואו לתחנה"

ואז כל הילדודס שאומרים "גם ככה רק מכוניות חונות כאן" מקבלים, תסלחו לי, את מה שמגיע להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ליידע כללי שיעור נהיגה בחוק הוא 40 דקות, הוא גונב לך "רק" 5 דקות.

אני חושב שאתה צריך לדבר איתו ולהעיר לו שוב, לא עובד תעזוב.

ואגב זה לא אמין בשיט שהוא גונב למישהו 20 דקות באופן קבוע שזה חצי שיעור, כי אחרת לא היו לו תלמידים.

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק זה אחי..נגיד אתה יכול להכנס לרכב להתחיל נסיעה פתאום הוא רואה מישהו ואומר לך עצור עצור!,הוא יכול לדבר איתו 5 דקות וככה הוא שורף לך זמן מהשיעור(ואתה על ניוטרל),או שבשיעור האחרון איתו נגיד יצא לי שהוא הלך לתדלק גם זה גזל לי זמן מהשיעור,וכל שיעור שלי איתו זה סביב ה30-35 דקות,נטו זה אולי 25 דקות בסך הכל.

ולא,פתאום לא יקפוץ לי לכביש איזה סבא או משהו,בסך הכל זה באמת מקום שומם,ואני גר עוד באופקים!,בקושי יש פה תנעה בכביש הראשי,אז במקום שאני נוהג בכלל...מקום שומם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף מורה, אל תבזבז זמן אפילו על דיבורים. בזמנו המורה שלי היה מוסיף לי זמן בחינם. הייתי מתחיל בתחילת יום או בסופו

כאשר אחרי ה-45 דקות הייתי נוהג הבייתה (גר ליידי) או שהיה בא לאסוף אותי ואז הייתי נוסע לירושלים לפני שה-45 דקות מתחילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין עם התירוצי "שומם פה" , אתה אשכרה לא מבין כמה חמור מה שאתה עושה?

זו עבירה עצומה על החוק - זה בתור התחלה צריך להפריע לך.

דבר שני - מקישקוש קטן אתה יכול להכנס (ואני לא מגזים) ל100 אלף ש"ח חוב ומעלה

ונוסף לזה - לא משנה כמה שומם וכמה אתה חושב שאתה יודע לנהוג - אני מקווה שלא תצתרך להסביר יום אחד למשהו למה הקרוב משפחה שלו נפגע מאוטו ששוקל טון כי "שומם פה" ואתה "לומד על אוטו של חבר".

אלו בדיוק המקרים שאני שואל - איפה ההורים שלך? יש להם מושג שאתה עושה את זה? וההורים של החבר?

מה זה גם בדיוק נותן לך? הרי אתה לא באמת לומד לנהוג - כי אין מי שילמד אותך (ואתה לא בשלב של ללמוד לבד , רוב האנשים גם עם רשיון לא ממש) , מה שמשאיר אותי להאמין שאתה בשלב של לעשות דאווינים עם חברים בשכונה עד שחוזרים לתיכון.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למורי נהיגה בישראל מותר לעשוק את התלמידים שלהם ב 500-600 ש"ח לטסט (שזה בפועל יוצא 20~ דקות לתלמיד), מותר להם לעשות גם את זה, עם כל הצער שבדבר.

אתה יכול להתלונן עד מחר, תמיד יגיעו למורה תלמידים חדשים. הפתרון היעיל ביותר עבורך הוא פשוט להחליף מורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע? אתה לא אוהב את חבילת HOT, תפרוש, אתה לא מרוצה מאורנג' תעשה חבילה חדשה ותתווכח איתם על המחירים?

את הנהג תחליף מיידי, מה זה הנהג הזה - אחרי בקשות, שמעת גם מחברים שלך שהוא גונב זמן, הגיע הזמן להגיד ביי ביי ולתת לו לצנוח ישר לקרקע,

אגב אם כבר, אני ממליץ לך על מורה מעולה שקוראים לו הראל, הוא מלמד בראשון לציון.

בהצלחה!

התחלתי ללמוד שיעורי נהיגה,הכל טוב ויפה אני משלם 85 ש'ח על גיר ידני.

המורה עצמו מלמד לא רע בכלל,אבל הוא תמיד גונב זמן,נגיד שיעור נהיגה אמור להיות 45 דקות וכל שיעור אצלו זה בערך 35 דקות.

הערתי לו פעם אחת אבל הוא ממשיך בשלו.

והבנתי שלא רק לי הוא עושה את זה,איתי הוא ''יחסית בסדר'',יש כאלה שהוא מחפף אותם אחרי 20 דקות,ככה פעם המורה נהיגה הזה אמר לאיזה חבר שלי והוא רק הסתלבט על זה שהוא חיפף.

אפשר לתבוע אותו או את הבית ספר לנהיגה שבו הוא מלמד?,גם לאחותי הוא עושה אותו דבר בידיוק!

יש גם קטעים שהוא צועק עליך באמצע הנהיגה בשיעורים הראשונים הוא הוריד לי את כל הביטחון אבל לאט לאט למדתי(בעיקר בגלל שאני נוסע על ידני של חבר בשכונה)

מה עושים עם מורה דרעק כזה?

וכבר משהו כמו חודש וחצי לא המשכתי בשיעורים ואני בשיעור 17,עד מתי כל העיניין הזה תקף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...