עדיין לא רשום אצלנו?

צור חשבון חדש

אורח יקר, אם ברצונך להצטרף לקהילת החברים הקבועים שלנו, אנא הירשם דרך עמוד ההרשמה. תהליך זה הינו חינמי לחלוטין ולוקח דקה אחת בלבד. לאחר מכן, תוכל להנות מיתרונות רבים הזמינים למשתמשים רשומים בלבד.

תודה,
   צוות האתר

ברוך הבא לאתר HWzone!

שלום אורח

ברוך הבא לאתר המחשבים הגדול והותיק בישראל.
באתר תוכל למצוא תוכן מגוון ומעודכן אודות כל תחום המחשבים - החל מחומרה ומידע טכני מעמיק, דרך משחקי מחשב וקונסולות, גאדג'טים וסלולר, ועד כל מה שחדש ומעניין בעולם הטכנולוגיה והאינטרנט ברמה היומיומית.

אוהב מחשבים וטכנולוגיה? הגעת למקום הנכון!

כתבות אחרונות
עמוד 1 מתוך 4 1 2 3 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ-39
צפיות: 2970
  1. Zone Freak
    1#

מורה נהיגה שגונב זמן מהשיעור

התחלתי ללמוד שיעורי נהיגה,הכל טוב ויפה אני משלם 85 ש'ח על גיר ידני.
    המורה עצמו מלמד לא רע בכלל,אבל הוא תמיד גונב זמן,נגיד שיעור נהיגה אמור להיות 45 דקות וכל שיעור אצלו זה בערך 35 דקות.

הערתי לו פעם אחת אבל הוא ממשיך בשלו.
    והבנתי שלא רק לי הוא עושה את זה,איתי הוא ''יחסית בסדר'',יש כאלה שהוא מחפף אותם אחרי 20 דקות,ככה פעם המורה נהיגה הזה אמר לאיזה חבר שלי והוא רק הסתלבט על זה שהוא חיפף.

אפשר לתבוע אותו או את הבית ספר לנהיגה שבו הוא מלמד?,גם לאחותי הוא עושה אותו דבר בידיוק!
    יש גם קטעים שהוא צועק עליך באמצע הנהיגה בשיעורים הראשונים הוא הוריד לי את כל הביטחון אבל לאט לאט למדתי(בעיקר בגלל שאני נוסע על רכב ידני של חבר בשכונה)

מה עושים עם מורה דרעק כזה?
    וכבר משהו כמו חודש וחצי לא המשכתי בשיעורים ואני בשיעור 17,עד מתי כל העיניין הזה תקף?

2. Zone Freak
    2#

מחליפים מורה.
    אני לא מבין למה כל התלמידים חושבים שזה חילול קודש לקחת בחזרה את הטופס הירוק מהמורה שלך.
    אני הייתי בסיטואציה דומה, מורה צועק שלא יודע ללמד, ופשוט לקחתי את הטופס הירוק בחזרה ועברתי מורה.
    אגב, לאור העובדה שהיום שיעור נהיגה ממוצע עולה ~100 ש"ח באזור ת"א, מורה שלוקח 85 הוא כנראה מורה שצריך תלמידים, מה שעשוי להעיד בצורה עקיפה על איכותו כמורה.
    נכתב במקור על ידי BigTools ציטוט
    ????? שכל החלונות שלו יתגשמו. ?????

3. Zone Freak
    3#

לא שזה חילול קודש..אין לי בעיה לעבור למורה אחר,גם חברים שלי אומרים לי תעבור תעשה בשכל על כל טסט שהוא נכשל הוא מקבל 300 שקלים ודברים כאלה...(הוא קצת קומבינטור,מסוג האנשים שאם אתה מביא את חבר שלך איתך לשיעור הוא ינסה למכור לו פלאפונים וכל מיני דברים אחרים)

מה שיותר מפריע לי אבל זה שהוא גונב זמן לאנשים מהשיעור וזמן משמעותי,הבן אדם פאקינג גר בוילה שעולה קרוב ל1.5M שקלים וזה עוד בחור נידח בדרום,עושה הרבה כסף כל יום...ועוד עושה דברים מלוכלכים כאלה.

והוא עשה לי 85 כי גם אני וגם אחותי באנו אליו,בד'כ הוא לוקח 90,בכל מקרה יש לי מורה נהיגה אחר שהוא באמת מצויין ואמין ויודע ללמד כמו שצריך 100 שקלים בחודש.

4. Zone Freak
    4#

אני וחבר למדנו בזמנו אצל אותו מורה. הוא היה אחלה אבל חבר שלי לא הסתדר איתו. אחרי כמה שיעורים בלבד החבר שלי החליף מורה.
    גם אתה צריך לעשות את זה.

אגב סיפורים מוזרים על מורי נהיגה:
    פעם אחת המורה שלי לנהיגה לקח אותי ועוד תלמיד שלא הכרתי ל"טיול ארוך". הוא הכריח אותנו לקחת שיעור כפול ונסענו ליבנה לבקר איזה קרוב משפחה שלו כי הוא היה צריך לעשות איתו איזה עיקסה או משהו כזה. אני נהגתי כל הדרך לשם. כשהגענו הציעו לנו כוס מים לשתות והמורה נעלם לתוך אחד החדרים. בזמן שהוא ישב עם הקרוב שלו בחדר השני, אני והתלמיד השני התייבשנו בסלון המעפאן שלהם שאפילו לא היה בו טלויזיה - במשך שעתיים. בסוף כשהמורה סוף סוף יצא התלמיד השני אמר שהוא עייף מדי ושאין לו כוח לנהוג אז המורה נהג כל הדרך חזרה.
    אחד הימים המוזרים והמבוזבזים בחיי.

5. HWzone Certified
    5#

אל תיהיה חמור ותנהג בשכונה - שניכם תקבלו שלילה אם יתפסו אותכם (אתה על רישיון עתידי) , ואם חס וחלילה תעשו תאונה - אתם לא מכוסים בכלום!
    ואתה לא רוצה לדעת כמה עולה יום אשפוז (ורמז - אתה לא יודע לנהוג , לא משנה מה אתה חושב. גם אחרי שתוציא רישיון. - רוצה לדעת לנהוג - תעשה אחרי הרישיון קורסי נהיגה מתקדמת וספורטיבית - תבין עד כמה אתה לא יודע כרגע)

ליביו

6. Zone Freak
    6#

לא שאני אומר שאני יודע לנהוג,אבל זה סיבובים בשכונה במקום ללא תנועה בכלל בעיקר אנשים שחונים את הרכב שלהם.

מה לגבי אותו מורה עזבו את כל השאר,איך אפשר להתלונן עליו בכלל?
    אם זה יעזור אני מכיר לפחות 7-8 אנשים שאומרים שהוא גונב להם זמן,ויש עוד הרבה כאלה שאני לא מכיר שגם בטוח חושבים ככה.

7. Zone Freak
    7#

http://he.mot.gov.il/index.php?optio...779&Itemid=184
    ספק אם זה יעזור, אבל שווה לנסות.

8. צוות תוכן

נכתב במקור על ידי Red-Gunner ציטוט
    ????? לא שאני אומר שאני יודע לנהוג,אבל זה סיבובים בשכונה במקום ללא תנועה בכלל בעיקר אנשים שחונים את הרכב שלהם.

מה לגבי אותו מורה עזבו את כל השאר,איך אפשר להתלונן עליו בכלל?
    אם זה יעזור אני מכיר לפחות 7-8 אנשים שאומרים שהוא גונב להם זמן,ויש עוד הרבה כאלה שאני לא מכיר שגם בטוח חושבים ככה.
    ?????
    חולה על הגישה הזאת.
    מרפי מכיר? אז תתפלא כמה הוא עובד מצויין.
    מספיק ילד/בן אדם מבוגר/סבא/סבתא/חייזר שיקפצו מול האוטו והלך על שתיכם. או אם סתם תגיע ניידת, שתיכם תבלו בלי הרכב, ובלי רישיון הרבה מאוד זמן. ואז הבעיה שלך לא תיהיה שהמורה לוקח לך זמן, אלא כמה זמן לוקח לך האוטובוסים לכל מקום.

9. Zone Freak
    9#

הדבר הכי מצחיק אולי בעולם (כל עוד זה לא קורה לך) -
    ראיתי כבר פעמיים, ניידת עוצרת רכב, "רשיון בבקשה",
    "וואלה, שכחתי אותו בבית .. אל תשאל זה וזה וזה"
    - "הרכב מוחרם, בואו לתחנה"

ואז כל הילדודס שאומרים "גם ככה רק מכוניות חונות כאן" מקבלים, תסלחו לי, את מה שמגיע להם.

10. Zone Freak
    10#

סתם ליידע כללי שיעור נהיגה בחוק הוא 40 דקות, הוא גונב לך "רק" 5 דקות.
    אני חושב שאתה צריך לדבר איתו ולהעיר לו שוב, לא עובד תעזוב.
    ואגב זה לא אמין בשיט שהוא גונב למישהו 20 דקות באופן קבוע שזה חצי שיעור, כי אחרת לא היו לו תלמידים.
    ערן.